0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Esinizin hangi yönlerini sevip evlendiniz ? Evlilik sonrası degişti mi esiniz? Boyle diyen cok insan var ama benim esim ve cevremdeki arkadaslarimdan eşleri aynı kalanlar da çok var

48 Cevaplar

+2 oy
(1,123 puan) tarafından
Yandım buna ben ddim ve evlendim ☺️☺️☺️☺️
tarafından
yaaaaa ne tatlısın.maşallah
(1,123 puan) tarafından
Saol canım benim☺️☺️❣️❣️
-Reklam-
+1 oy
(251 puan) tarafından

Hayatta evlenmem konuşmam dediğim kişiyle evlendim ve 6 aylik oğlum var çok şükür:)büyük lokma yiyeceksin ama büyün konusmaycksin

0 oy
tarafından
Eşim ben 14 yaşımdan beri benle evlenmek isteyen biriydi hiç Bi yönünü sevmezdim okudum evlendim bosandim döndüm dolaştım o adamla evlendim.  Aşırı aileci ve ukala olması dışında Bi sorunum yok sagolsun
tarafından
Nasil yani edinle iki defami evlendlin
tarafından
Yok ikinci evliligimi yaptım canım
0 oy
tarafından
Eşim tanıdığım da mukemmeldi çok anlayışlı olgun aklı başında efendi sonra nisanlandik adam bambaşka oldu aşırı kıskanç çok kistlayan hatta kadınlardan bile kıskanan hatta o uyuyunca uyumami isteyen uyumayinca onu aldattigini zanneden takıntılı manyak bi adam öldü öyle korkunç bi insandı ki çok defa ayrılığın eşiğinden döndük aileler 3 kere bi araya geldi en son babası seni doktora görünecek artık kafan bozuk senin psikolojin bozuk sen hastasın dedi nasip ya çok istedim ama ayrılmadık şimdi iyiki diyorum iyiki ayrilmamisim nisanliligimizdan eser yok daha dün eşim konusunu açtı bin pismanin o günler için dedi sus hiç hatırlatma ben nisanliligimi hatırlamak bile istemiyorum dedim 
(64 puan) tarafından
Düzelmesine çok sevindim ♡
tarafından
Çok şükür
0 oy
(157 puan) tarafından
Merhametini bana olan sevgisini sadakatini sevdim evlenince değişmedi ancak eski günlerdeki gibide değil sonuçta elde etti ve beni sürekli görüyor bu sanırım değişmek dedikleri ama şimdi 15 gündür ayrıyız ben memlekete geldim sadece bir süreliğine eski günlere döndük sürekli özleyip arıyor anladimki sevgisi aynı olsa da her gün bunu gosteremiyormuş yani kendinize ve eşinize böyle zaman verirseniz değişip değişmediğini anlarsiniz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç niyetim yoktu kandırdı resmen benı.bi bakmışım nikah masasında yım
(3,371 puan) tarafından
Aha ben ☺️ kandırdı valla
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Görücü usulü ♥️
(64 puan) tarafından
Peki iyi anlaşabileceginizi nasıl anladınız görücü usulünde
(8,582 puan) tarafından
Hicbisekilde.    Görüntüyü begenmistim.

Sonra baktım ki huyları daha güzelmiş ♥️☺
0 oy
(7,442 puan) tarafından
sevgısı bana bağlı olması sevgılıyız senle ama benden hersey ıste her ıhtıyacını gorum demıstı evlendık hala aynı degosmedı aılemsın sen benım demesı 
0 oy
(191 puan) tarafından
Tanıştık 3 ay içinde kendiliğinden tecilini bozdurup askere gitti geldi bizimkiler cok skmaya başladı. Çalışıyordum babam sürekli alıp virakiyordu işten anca kontrole geldi bende rahat gezmek için geldin dedim geldiler ama seviyorduk birbirimizi Nisan oldu ertesi gün Nisan atıldı o gece düğün tarihi alındı 3 ay içinde evlendik cok pişmanım ama keşke o gün geri yüzüğü taktirmasalardi babam geldi işte dün Nisan oldu bugün atıldı millet ne der derdine düştü o şekilde oldu bir güne dinmek istesem o güne döner ve yüzüğü asla takmazdim zamanla değişti mesleği değişti p cok zorladı vs vs ama bende değiştim bazı şeyler tek taraflı değil malesef
(64 puan) tarafından
Ertesi gün neden nişan attınız ki
(191 puan) tarafından
Annesi yzunden
(7,206 puan) tarafından
Naptı ki ailesi ? Keşke büyükler ayırmakta da birleştirmekte de ısrarcı olmasalar ... El ne der diye diye kaç yuva sevgisiz saygısız kurulup  devam ediyor
0 oy
tarafından
Hatırlamıyorum 5sene olmuş 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Eşim çok renkli eğlenceli bir kişilik hem fikirlerimiz çok uyusuyordu fikir birliktegi de olunca uzun uzun sıkılmadan hoş sohbet edebiliyorduk sanırım en çok bu sebepti evlenmem için ☺️ çok şükür hala da öyle bu renkli kişiliğinin ardında tabiki çokta agresif bir yönü de vardı ani çıkışları olan ani çıkışlar sebebiyle de dışarı da sıkça kavgaya karışırdi ama evlilikti çocuktu derken artık daha sakin sorumluluklari olunca artık düşünerek hareket etmeyi öğrendi bekarken kavgası gürültüsü eksik olmayan kocam şimdi sessiz sakin bir hayata sahip 
0 oy
tarafından
Ben uslubunu cok sevmistim acik gorusluydu ama evlendim cok pisman oldum simdi bosanma asamsindayi
(1,799 puan) tarafından
Zor dimi yaaaa bende çok pişmanım fakat dünyanın en güzel yavrusuna sahibim elhamdülillah rabbimin emaneti
(7,206 puan) tarafından
Üslubu mu değişti noldu :/
0 oy
(119,456 puan) tarafından
dahada fazla baglandi evlenince
0 oy
(850 puan) tarafından
Eşimle ortak arkadaş vasıtasıyla tanıştık..evlilik düşüncesiyle konuşmaya başladık..sonra sevdik birbirimizi, ikimizde hep dürüst olduk birbirimize karşı..geçmişimi saklamadım, o da aynı şekilde..dürüst olduğumuz için de evlendikten sonra farklı birşey çıkmadı, ne o ne ben değişmedim..1 sene sonunda evlendik..dini hassasiyetleri olan bir insan ve bunu hayatına, bana karşı olan davranış hal ve hareketlerine de yansıtıyor..düşünceli bir insan..beni gerçekten sevdiğini hissettiriyor ben de aynı şekilde..sabırlıdır, ben iş hayatımda özellikle çok yorulduğum için tahammül seviyem düşüktür ama o daha sabırlı, tahammülü daha yüksek bana göre..birlikte saçmalarız, çocuklaşırız yeri geldiğinde..gezmeyi, yemeyi içmeyi çok severiz..tanıştığımızdan beri o kadar kilometre yaptık ki..iyiki yapmışız, şimdi maddiyat zaman o kadar imkan bulamıyoruz..bazen fevri çıkışları oluyor ve sinirlendiğinde sağlıklı iletişim kuramıyorduk..o dikkat etmeye çalıştı ben ona göre hareket etmeye derken onu da baya hallettik..Allah razı olsun ondan, şimdi geçici görevde 3 aylığına..ben de ilk bebeğime hamileyim, sabırla gelmesini bekliyoruz..yeniden bu hayata gelsem yine onunla evlenmek isterdim..
tarafından
Benim yazacaklarım da benzer sizinkine.
0 oy
(494 puan) tarafından
Görücü usulü oldu aşırı kıskanç ve paranoyak bi insan di herseyden herkesten kiskaniyodu beni benden kiskaniyodu çok kez nişanı atmak istedim ne o ne ailesi vazgeçmedi "kaynanam da beni hiç sevmez " ona rağmen bırakmadılar kına gecemden bi gün önce çok şiddetli kavga ettik düğün günü kavga ettik bi türlü bırakmadı beni evlendik dünya kaç bucaksa gösterdi bana yine ayrılmayı istedim yine bırakmadı seni seviyorum der devamlı ama kavgada ağza alınmayacak laflar eder  evlendigine pişman adam olur 11 senelik evliyim ne gidebildim ne kalabildim 3 çocuğum var Allah onların acısını göstermesin artık hafif hafif düzelmeye başladı sanki yada ben alıştım bilmiyorm 
(64 puan) tarafından
Evlenmeden belli etmiş kendini baya.keşke en başında bitirseydin. Ama demek ki yaşaman gerekiyormus bunları imtihan olarak. Allah karsıligını verir insallah Ahirette ♡
(494 puan) tarafından
Aynn öyle aileme çok kızıyorum bazen bile bile yaktınız beni diye onlarda uzuluyo ben öyle deyince ne bileyim Rabbım karşılığını verir inşallah dediğin gibi ❤
(64 puan) tarafından
Insallah ♡
0 oy
tarafından
Bir gece ansızın kaçarak
0 oy
(107 puan) tarafından
Saygılı ve merhametli olması yetti benim için.. saçma olcak ama harcamayı seven birisiyim o yüzden en sevdiğim diğer yönü asla sorgulamaması. İstediğimi yapması canım kocam bey♡
(64 puan) tarafından
Saçma değil bence. Cömertlik iyi bir şey. Allah mutluluğunuzu daim etsin ♡
0 oy
tarafından

İş için konferansa gittim orada ayak üstü tanıştık öyle muhabbet falan olmadı sonra baktım hava güzel falan konferans bitince de bir süre kalmaya karar verdim oda kalmış öyle sohbet ettik baktık iyi anlaştık gezdik tatile beraber devam ettik bir anda evlenmeye karar verdik ailelere dedik çat evlendik :) hiç düşünmedim çok tanımadan evlendik birbirimizi 6 sene oldu birde bebemiz oldu yeni degismedik hiç hep kafamıza estiği gibi takılıyoruz birbirimize güveniyoruz karismiyiroruz her şeyini paylasir benimle.

Sevmediğimiz huylar elbet vardır ama saygı duyarız birbirimize 
0 oy
tarafından

İş için konferansa gittim orada ayak üstü tanıştık öyle muhabbet falan olmadı sonra baktım hava güzel falan konferans bitince de bir süre kalmaya karar verdim oda kalmış öyle sohbet ettik baktık iyi anlaştık gezdik tatile beraber devam ettik bir anda evlenmeye karar verdik ailelere dedik çat evlendik :) hiç düşünmedim çok tanımadan evlendik birbirimizi 6 sene oldu birde bebemiz oldu yeni degismedik hiç hep kafamıza estiği gibi takılıyoruz birbirimize güveniyoruz karismiyiroruz her şeyini paylasir benimle.

Sevmediğimiz huylar elbet vardır ama saygı duyarız birbirimize 
0 oy
(116 puan) tarafından
İlk görüşte aşk derler ya öyle bir şey oldu tanistik vs bir şekilde anlastik evlendik 3 sene olucak pişman mıyım hemde çok niyesine gelecek olursak verdiği vaadlerin hiç birini yapmadı tam bir odunun teki çıktı araba delisi oyun delisi  tanışma aşamasında kendini çok farklı biri gibi tanıttı hayalimdeki adam bu değildi cok üzülüyorum ama bir oğlum oldu iş işten geçti bile oyleisne geçinip gidiyorz iste

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 530 göst.
0 oy
23 cevap 501 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Planks (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 585 göst.
1 Ocak 2021 Aile kategorisinde Zeynep0606 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 580 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,481 puan) tarafından soruldu