0 oy
440 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,712 puan) tarafından
Kızlar iki gündür sutum az geliyordu bugün nerdeyse hiç yok gibi bebegim sürekli emmek isitoyr napicam ben rezene içtim bulgur pilavı yedim su da içiyorum bol bol duş da aldım ama nafile tik yok ne yapmam lazım benim şimdi:((

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım kuru dut kavur yee çok süt yapar 
(5,712 puan) tarafından
Bu saatte bulamam ki market falan da uzak zaten :(
tarafından
Onu sabah kahvaltısında öğlende ye
-Reklam-
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Geçen biri burda hamur mayasıyla meyve suyu önermiştş yanılmazsam :) 
(6,360 puan) tarafından
Hamur mayasının üstüne içicen ama
(5,712 puan) tarafından
He onu denemedim ilk defa senden duydum şımdı ama maya da yok ki evde
tarafından
1 cay kasigi toz mayayi meyve suyuna karıştırıp iciliyomus bende yarin basliycam bakalm
tarafından
Herkesde aynı etki olamaz ama deneyin denemekten zarar gelmez :)
(2,267 puan) tarafından
Ben denedim hanımlar iki gündür 1 er kere içtim, normalde 3 kere demişlerdi ama zararı olur mu diye 1 kere yaptım ve faydasını gördüm. bi gogsumdeki süt daha azdı o çogaldi devam edeceğim. Yaptığım reçeli koyu meyve suyuna çevirdim mayayı koydum bu şekilde maya ağır gelmedi deneyin derim
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Canım ben gece yatmadan önce 1 bardak rezene yanında da 5 6 tane kuru incir yiyorum sütüm bol oluyor dene bu şekilde inşallah sen de de faydası olur bide bol su iç
(5,712 puan) tarafından
Market çok uzak bu saatte gidip alıcak kimse yok ki rezene var da kuru incir  :(((
(1,887 puan) tarafından
Kuzum yarın al inciri günde 2 bardak iç rezeneyi de
(349 puan) tarafından
Uyumadıktan sonra sut olnuyor bende oyle ne yersen ye ustune bırde uyucan
(5,712 puan) tarafından
Uyku düzenim hiç yok malesef şu an bile uyumak istiyorum ama oğlum rahat bırakmıyor
0 oy
tarafından
Hurma çok süt yapar canım 
(5,712 puan) tarafından
Su an bulamam ama evde yapabileceğim herhangi birşey varmi
tarafından
İrmik helvası
Tahin helvası
Soğan
Rezene
Anason
Pekmezi su ile karıştırabilirsin
Süt
Haşlanmış yumurta
Yeşilikk
Kuru dut
Hoşaflar
Maltana içecekleri
Sütlaç
Bunlardan bir kaç tanesi vardır evde onları ye canım bol su iç birde
(5,712 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun cnm
(2,484 puan) tarafından
Canim pekmezi su ile karistirip icince 1 saat icinde goguslerim siserdi benim dene onu istersen insallah faydasi olue
tarafından
Rica ederim canım
Evet deli gibi süt yapar hoşaflarda çok süt yapıyor
0 oy
(44 puan) tarafından
İlk yapacağın şey canım pozitif düşün çünkü yediğin içtiğin değil sen sütünğn kesileceğini değil tam tersini düşün ve stres yapma. Bazı damlalar varmış onlardan alabilirsin eczaneden. Bol bol su iç. Rezene anason ve ısırgan birer tatlı kaşığı karıştırıp içiyorum ben işe yarıyor. Yeşillik Bol süt yapıyor. Tahin deneyebilirsin ama sakın sütün kesildiğini düşünme o zaman ne yaparsan yap sütün olmaz süt üretimi beyinde başlar. Bol bol dinlen ve bebeğini sürekli emzir.
0 oy
tarafından
Bebişi aç birakma kuçuk kutu mama al sütüne yaratan şeyler iç onuda ver meme de ver gelene kadar cnm aç kalmasin bebiş cnm 
0 oy
(759 puan) tarafından
Canim bol bol dereotu ve bol su ic insallah faydasi olur bide tahinli sut cok sut yapiyomus gecenlerde internette okumustum 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bol yeşillik bulgur tarhana çorbası 2 litre su ve eczaneden bestlak  al ben com faydasını gördüm...
0 oy
(437 puan) tarafından
Kuru inciri doğrayıp sıcak suya koy ılıyınca iç ne kadar içersen o kadar süt yapıyormuş dün akşam arkadaşım söyledi benimde azalınca deniyeceğim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 51 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
27 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 185 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,136 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,732 cevap

34,778 kullanıcı