0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (846 puan) tarafından
Bir hafta oldu doğum yaptım dün geldi bize kalmaya kucaklayıp oturuyor kalkmıyor bı daha ve ben sadece emzirecegimde alabiliyorum kızmak istemiyorum ama kızıyorum 

16 Cevaplar

+5 oy
(2,529 puan) tarafından
Ay şu ne olacak sevsin diyenlere ayrıca ayar oluyorum 1 haftalık bebek nesini sevcen annesi bile doğru düzgün kucağa almazken kaynana kim oluyor. Bırak yatsın çocuk yerinde işte saçma sapan hareketler ya 
(3,832 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
(9,612 puan) tarafından
++++ bebeğin o aylarda uykuya ihtiyacı var bide anneye kucağında tutsa ne tutmasa ne
(3,832 puan) tarafından
Kucağında tutması gereken biri varsa( ki yerinde huzurla uyması daha önemli )o da annesi ne var kaynana işe güce başka da bebişte annesinin kucağında uyusa kokusunu bile arar annesinin sonra bebeğim sık sık uyanıyor neden acaba soruları gelmeye başlıyor
(1,159 puan) tarafından
Artiladim cok dogru bi yorum bende bu gorusteyim
(2,529 puan) tarafından
Yalan mı knka öyle ama küçücük bebek ne olduğunu bile daha anlamış degil 1 hafta nedir bırak yatsın çocuk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anam nolcak sevsin iste ne guzel. Kaynana melek olsa kanadi carpar
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kucaklasım otursun canım sende dinlenmene bak o süreçte daha ne istiyorsun
0 oy
(1,995 puan) tarafından
anne kucağa alıştırma sen gidince ben tek bakıcam de güzel bi dille cnm 
0 oy
(122 puan) tarafından
İşin zor resmen kucağa alistiriyor
0 oy
(561 puan) tarafından
Kizmak istiyorsan kiz ve bu senin en doğal hakkin niye kizmiyorsun al kucagindan yatır besigine yarin bi gun sna zor oalacak geldiyse yardim etdim paşa hazretleri gibi kenara cekilip oturmasın 
0 oy
tarafından
Kızmadan uyar canım benimde kayınvalidem aynıydı 1 saatliğine gelirdi ayy kucağında indirmiyor bir sustum iki sustum üçüncüde lutfen kucağında çok tutma dedim yarın alışacak sürekli kucak isteyecek ve ben tek bakıcam sen gidiceksin olan bana olucak dedim öyle dediğim icin hem alındı hemde biraktı ama cidden 1 haftalık bebek kucağa çok alınmaz ki hele şu zamanda. 
0 oy
tarafından
Tam senle bağ kurma zamanı canım izin verme uzmanlar anneye alışsın diyor de valla ben çocuğum söz konusu olunca ağzına geleni soylerim sen soyleme tabide güzellik le söyleyebilirsin bende dursun de 
0 oy
tarafından
Ben bi kere hastanede verdim kucagina anne görü deyip deyip aldim ama fitne fesat gorumcem odaya girdi cocugu uyandırdı sanki o bakiyo ona da canim mesafeli ol virus var kimden bulasacagi belli olmaz dedim 
0 oy
(450 puan) tarafından
Kizma bnce ama tatli dille anne kucaga alisir boyle yatagina koysak daha iyi olmazmi de
0 oy
(97 puan) tarafından
Bnde o kdr özlüyordmki bebegimi gidecegi gunu bekledim bi bucuk ay emxiriodum qliodu hemen sen git isini yap diodu
0 oy
tarafından
Verme. Sende dursun duracaksa. Sevsin bıraksın dicem o kadar bebek sevilmez. Baştan nasıl alışırsam öyle gider benden demesi. 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kızmakda çok haklısın 
0 oy
(942 puan) tarafından
Aha ayni benim kaynanam. Bende doğum yaptım anında aldı kucağına oturdu. Annemi kıskandı. Annem bana yardımcı oluyordu. Hemen böyle laf sokmalar başladi uyuyodu çocuk uyandı diye alıp kucağına geliyordu odaya bende bağırdım sonunda dayanamadım beni anneme kocama şikayet etmiş. 
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Doğum yaptığımda ben al demeden kucağına almayan kaynanam gözümün önüne geldi bianda
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Yahu yenidoğan çocuğun annesine ihtiyacı var babannesine değil. Kalksın yemek yapsın ev işleriyle ilgilensin madem yanında kalıyo lohusa kadınları şöyle üzenlerden nefret ediyorum

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,115 göst.
0 oy
6 cevap 281 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 440 göst.
0 oy
15 cevap 418 göst.

380,087 soru

11,378,471 cevap