0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (1,730 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Öncelikle hepinize hayırlı akşamlar canlar benim eşim askeri personel ve şuan yurtdışı görevinde karların altında nöbette yemek yok Su yok içme yok ben buradan onu düşünürken bir şekilde bir şeyleri artırayım derken kaynanan her zamanki olduğu gibi yine kocacığım dan para istiyor ve istediği 300 500 lira değil 3 bin lira bir türlü bizi para makinesi olarak görmelerini sıkıldı demiyorlar ki oğlum para biriktir ev sahibi ol oğlum para biriktir bir şey sahibi ol kimse yok anca bize para gönder sıkıldım yani gerçekten kızlar benim kocam banka mi ? Valla sinirleniyorum artık tarlaları var evleri var eşi çalışıyor kayinbabamin arabaları var hâle eşimden para istiyorlar eni sonu eşime rest çektim değil 3 bin 1 lira gönderirsen kendini mahkeme önünde görürsün dedim sıkıldım artık bunlardan 

10 Cevaplar

0 oy
(522 puan) tarafından
Bizdede durum aynı yürüyenbanka sanıyorlar 
(1,730 puan) tarafından
Ben rest çektim
-Reklam-
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Haklısın durumu iyiyse ne diye istiyor ki saçmalamışlar. Verirsede hep isterler
(1,730 puan) tarafından
Kız çok iyi durumları bizden iyiler demiyorlar ki oğlum dağda taşta çalışıyor anca bize para gönder sıkıldım valla
0 oy
tarafından

Ahhh bu durum bizde de var maalesef kayınbabam istemez ama kaynanam çok yüzsüz:ermm:

(1,730 puan) tarafından
Ben de böyle bir şey görmedim görüntülü konuşuyoruz elini 3 işareti yapıyor ben sandım 300 lira 3 bin lira istiyormuş sen evde oturan bir kadınsın ne istiyorsun böyle anlamıyorum
tarafından
Eşine söyleme kaynanan olacak kadına söyle bizden para isteme huzurumuz bozuluyor de. Ben bizzat bunu söyledim fayda etmedi ama sen de bi dene belki işe yarar :(
(1,730 puan) tarafından
Ooo ben neler dedim fayda etmedi
tarafından
Allah yardımcımız olsun o zaman ne diyeyim
(1,730 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(470 puan) tarafından
Cnm benim kocamda askeri personel ve kalabalık aileler ve herkes eşimden bekliyor diğer kardeşleri onu al bunu al diyor anneme bize ne biliyim hiç hoş değil kendileri bir çöp uzatmaz bize annesi de arkamızdan diyomus ki bişey almiyolar bana para veriyoruz bazen de götürüyorum ama tek bu evladı sanki
(470 puan) tarafından
Verme meraklısıysa ne yapsan engel olamazsin verir arkandan da gizli gizli verir ve verme dersen sen kötü olursun ama bir şeye onu bağlarsan ne kimseye verebilir ne kendin kötü olursun bak sürekli eksideyiz biz borç ödüyoruz hala eksideki adam birine bişey verebilir mi yok isteselerde veremez ama elinde olsa isteseler verir o yüzden onun elinde para kalmamali bilezik alacam de gram hesabına girdim kuyumcuya de her ay vermem lazm fln ne bileyim al elinden parasını
(1,730 puan) tarafından
Benim senden akıl almam lazım :) özelden konuşalım canım
(1,730 puan) tarafından
Yok canım dagdalar ben kendi ailemle kalıyorum
(470 puan) tarafından
Artık bizimkiler de utanmazlar bitek eşim memur sen memursun zenginsin yok bilmem nesin ben de bilezik alıp takıyorum catliyolar işte annene bişey almiyosun yani ki karına aliyosun işte yok öyle yok böyle ben de boş bırakmadım hiç aşkım hadi araba alalım dedim onun hevesi yoktu araba ilanlarına bakıyodum beğendim gittim aldım o izin alamamıştı İstanbul'a ben gittim aldım arabayı düşün parayı da çektirdim kredi aldırdım ona yine onun borcu bitti aşkım ev alalım az bir birikmisimiz vardı üstünü de gene kredi çektirdim aldırdım hala ödüyoruz mesela kadın da biraz yönetecek erkeğini borçlu insana da yaklasamiyorlar ödemem var diyo buda direk :D
(470 puan) tarafından
Tamam tatlım yaz ozelden
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Çok iyi demişsin aslında bu tavrını kaynanada söylesen çok daha iyi olur koyun can derdinde kaynana para Rabbim eşini sağlıkla sizlere kavuştursun canım
(1,730 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
3 bin ile ne yapacakmis
(1,730 puan) tarafından
Diğer oğluna gönderecek büyük ihtimalle
0 oy
(119,481 puan) tarafından
ayakli atm evlat parasi yiyenden kaç
(1,730 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(251 puan) tarafından
Ya aynısı bendede var  çok iyi anlıyorum bende de artk son noktaya geldim eşime eğer çok meraklıysan git boşan sonra yedir ailene dedim öğün bugündür vermiyor zatn onların düşünmesi gerekir artk evli yani ne diye para istiyorum nefret ediyorum böyle şeylerden vallahi iyi yapmışsın öyle demekle
(1,730 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(249 puan) tarafından
Ayni durumu yaşıyoruz inanki bende resti çektim 3 gündür küsüz yüzüne bakmıyorum ben kiradayim kendilerinin kirada evi var öyle bi yüzsüzler öyle bi islemisler ki kocama mecbur evlatlık görevim diyor bunlar hep aynı....
0 oy
(2,315 puan) tarafından
Tek şanslı olduğum konu bu sanırım ailesinden para istemezler. Çok iyi yapmışsın durumları iyiyse sakın verdirme 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 328 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde ozlemayse (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 823 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
0 oy
13 cevap 667 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (62 puan) tarafından soruldu