+1 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben çekeyim başı. Ben çok beterdim lisede iki okul değiştirdim ilkinde dediler ya naklini ver ya biz seni atcaz okuldan . Eh dedim istemediğim yerde durmam ben verdim meslek lisesine nakil. Orda da akıl akıl peşime takil iki ay sonra veli numaralarını kuzenleriminkiyle değiştirdim. Son aylar devamsızlık sınır çıkamıyom okuldan. Kocamla da sevgiliyiz al dedim sana bi okul forması sız bizim okula . İki gün geçti plan başarılı son aylar hocalar derse girmiyo devamsızlığı olanlar dışarda fink atiyo biz kocamla okulda aşk yaşıyoz . Heyyy gidi gençliğim heeeyy kocattilar beni

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kadar cok ki hahagaga neyse birini anlatayım. Yılbaşı gunuydu o gun bizim sınıf giriş kat kar yağdı okulda da her ihtimale karsi kapıda güvenlik ogretmen vs üstümüzü arar esertepe kiz meslekde okuyon berbat bi okuldu neysem aramadan yirtan arkadaslar sınıfta çantayı camdan uzattım ama sor neden uzattım içinde içki falan var çünkü ahaaha neyse dertsiz tasasız soktum ictik eğlendik derken kızın biri sarhoş oldu alkol kokusunu falan da kaldırdık çöpleri bile yok et sinifi temizledik naneli şekerler falan kiz patlak verdi bizi ama aklima bi fikir geldi baktım bu sapıtiyo hocaya dedim hocam arkadaş sarhoş ne oldu dedi hocam sabah annesiyle falan tartışmis sen benim kizim degilsin falan demişler zorla bakiyoz yasin gelsin evlendircez demişler dedim parkta gördüm hali hal degildi aldim sınıfa getirdim dedim wcye gittik elini yüzünü yikamaya bi de kahce içirdik biraz biraz geldi kendine ama gun boyu uyudu gotum tutuştu bisi olacak diye içtiği bir kutu sadece iptal oldu hemen hahahah
tarafından
Yalanlara bak yalanlara pis alkolikler .dd
tarafından
Kiz ne yapalım ayol canimiz istedi 16 yasinda ne *** bulduysak zaten simdi ki aklim olsa hayatta içmem oyle hele de okulda kanımızın deli olduğu zamanlarmis demekki esime dedim sen manyaksın suan benimle dalga geçtiğini soyle dedi bnde yoo dedim güldü kafayi kırmıştsin falan dedi hahaha
tarafından
Son sorulan sorulardan erkek dadandi uyari bassana şuna
tarafından
Ben yeniyim uygulamayı cozemedim ki askim
-Reklam-
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Firlamaydim hocalar benden çok çektiler hani şu her sınıfta dersleri kaynatan saçma sapan soru sorup hocaları biktiran asla ödev yapmayan erkek Fatma o işte bendim önüme gelenle inatlasirdim şimdi düşünüyorum da en güzel gunlermis şimdi çok duruldum olgunlastm 
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Sonuc... Mezun oldun mu
0 oy
tarafından
Lise 2 terkim dışarıdan bitirdim ama ortaokulda amcam okul müdür yardımcısıydi hiç birşey yapamazdim ahh gözyaşım pıt :(
0 oy
(9,332 puan) tarafından
Cok guzel günlerdi  beee

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 154 göst.
0 oy
77 cevap 1,066 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde Tbioltt (241 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 226 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu