0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (788 puan) tarafından
Bebeğim 9 aylık geçen sene hamileliğimde denk geldi tutamadım bu sene tutmak istiyorum. Gün içinde zaten pek bişey yemeye vakit bulamıyorum ama bol su ve anne çayları içerim sık sık. Sizler oruç tutarken nasıl besleniyorsunuz, sütünüz etkileniyor mu?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sahurda bol bol çay su vs içersek akşama kadar ek gıdayla desteklenir diye düşünüyorum
(788 puan) tarafından
Bence de ya sonuçta büyüdü eskisi kadar emmiyor zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi canım bende geçen yıl ramazanda doğurdum bu yıl benimki bir yaşına girecek inşallah tutarım inşallah bir sorun olmaz allahin izniyle 
(788 puan) tarafından
İnşallah ya bende çok istiyorum
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Hamileyken de tuttum canim hala da tutuyorum. Cok sukur sıkıntın olmadi oyle aman aman da yemedim acik konuşayım yani. 
(788 puan) tarafından
Maşallah ne güzel bizde de sıkıntı olmaz herhalde inşallah
(1,950 puan) tarafından
Olmaz insallah Rabbım ayarlıyor ona birak sen
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Bende bunu çok merak ediyorum ya surda bekliyim bakalım aynı benim kızım da 8. Ayını bitirdi bakalım bu sene nasıl gecicek inşallah bı sorun olmaz 
(788 puan) tarafından
Büyüdüler aslında bi sıkıntı olmaz heralde inşallah ya
(3,503 puan) tarafından
İnşallah bakalım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bebegim 6 aylik 1 ay denedim belki bitiririm ramazandan once kazalarimi die cok azaldi arti bide bobreklerim agridi susszluktan
(788 puan) tarafından
Hadi ya ;(((
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ramazanda bebegim 2 aylık olacak kızlar bende bunu düşünüyorum sütüm azarlırmı ki bide sık sık emiyor tutmak istiyorum çocugu bu aylarda varken tutn oldmu aranızda
(788 puan) tarafından
Baya küçükmüş seninki canım ben olsam ek gıdaya geçmeden tutmazdım heralde emzirdikce halsiz düşüyordym ben o zamanlar nedense
(1,944 puan) tarafından
Benim ki bes aylik olacak tutmayacağım çok kuçuk seninki kiyamam tek beslenme kaynağı sensin tutma bence.Sütun artmasi yemeğe bağli valla ne kadar yersen su icersen vucut o kadar üretiyor
(1,045 puan) tarafından
Haklısınız kızlar ya bu sene borçlanacaz heralde
0 oy
(119,248 puan) tarafından
bi kac gun dene azalirsa tutma
(788 puan) tarafından
Aynen en mantıklısı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
0 oy
18 cevap 256 göst.
11 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,263 soru

11,352,488 cevap

34,824 kullanıcı

...