0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar pazar bugün haliyle kalktık sabah kahvaltı falan yaptık esim kızlarımızla oyun falan oynadı bir kahve içtik. Tabi hep elinde tlf oyun oynuyor beni delirtiyor işte ben öyle söylenince Allahım ben nasıl bir evlilik yaptım dedi ben çok şaşırdım öyle mi dedim bir kaç şey daha dedim de unuttum sinirden. Neyse ceketi sokulmuş o dikilecekti dik dedi dikemem terziye götür dedim ki hep dikerim. Aldı kendi dikti. Anladı alındığımi alttan aldı falan giderken bana bisey diyon mu dedi nereye dedim mahalleye gidecm dedi sonra ben gelirken ekmek al dedim beyfedyi aradım kara gidiyor abisi yigeni birde *** bir çocukla çok sinir oluym o çocuğa. Eve gelir diye bekliyorm çocuklarla. Onlara yansıtmıyorm. Beyefendi kara gidiyor. Sabah da kıza diyor kara gidelim mi diye akşam kendi gidiyor. Şöyle balkona da çıkıyorum deli gibi soğuk gitmem ama onunda gitmesine çok sinir oldum. Yani ben mi buyutuym. 

11 Cevaplar

+2 oy
(49 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Peki kadının üstüne ne kadar gidilir? Bu şekilde erkekleri ilahlaştirmayin yahu sen kadın olarak canın sıkılınca çekip gidemiyosan erkek de gidemicek benim kocam gidemez en azından yapamaz yaptırmam ki benim kurallarım çok katıdır çok da konuşurum bana emir kipiyle hayatta konuşamaz sizin deyiminizle çekilmez bı kadınım erkeğin üstüne fazlasıyla gidiyorum ama o kapıyı açıp kafasına göre giderse bir daha giremez net...

(1,003 puan) tarafından
Abowww bu ne oyyy oyyyy kızdırdım mi ben seni bu kadar :D Valla kusura bakma canım okumadım hiç mesajını roman okumayı sevmem :D Bir de ben senin profiline baktım da senin baya psikolojin bozukmuş baya baya saçını başını yoluyormussun kendini falan dövüyormuşsun OKB hastayım falan demişsin. O yüzden sana geçmiş olsun seni dikkate alamiycam byy :))
(49 puan) tarafından
Roman okuyan insan zaten kolik bı annenin rahatsızlığıyla dalga geçmez bu cahillikte bı insan muhattap olmak saçma bence de yazma senin gibi cahille münakaşaya bile girilmez . Bu arada okumuşsun ki yorum yapabiliyorsun ve merak etmişsin profillime kadar bakmışsın beni kaaleye alman güzel
(49 puan) tarafından
Ve bende senin gibi sıkıntılı insanın profiline girdim Allah senin yaşadığın seyleri de kimseye yaşatmasın bence bu kadar üzüntü yaşamış bı kadın bebeğiyle ilgili diğer bı kadını yaşadığı şeylerle vurmamali yani yakistiramadim sana açıkçası başka bişey yazmak istemiyorum üzüldüm Allah sabır versin
(1,003 puan) tarafından
Bak insan ol bebeklerimi karıştırma. Kimin başıma ne geleceğini Allah'tan başka kimse bilemez. Zinniyet insanısın 33 yaşına gelmiş kafanı bu güne kadar dolu şeylerle iddia ettiğini söylüyorsun madem bu acıyı yaşamış birine belden aşağı vurmak ne. Seninde iki çocuğun varmış. Yaşadığım şeyi düşmanım yaşasın bile istemem.  Ben seni Allah'a havale ediyorum.
(49 puan) tarafından
Kendi insalihina bak konuları saptırma. Ben acina veriyorum ve bunu yüzüne vurmak için hayatta kullanmam sen çok anlayışlı biri olsan benim bebeğimin kolik olmasından dolayı yaşadığım sıkıntıları bu konuya dahil etmezsin yani insan insanı anlamalı yaşadıklarından empati kurmalı bakıyorum yok sende ben empati kurdum ve seninle bu konuda hem fikirim Allah yardımcın olsun dedim ki sen benim sıkıntımla dalga geçtin ben değil carpitma Allah sabır versin rabbim kimseye evlat acısı vermesin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuzum kızma bana ama adamı evden sen göndermişsin tavrınla 
(699 puan) tarafından
Yok bebem kızmam yani ben bilemedim ondan si,ze sordum
+1 oy
(119,126 puan) tarafından
biraz senin tavrindan evden gitmis gibu gelfi bana
(699 puan) tarafından
Öyle mi dersin ama sevdos bisey yoktu abisi aradı gel dedi o da tamam diyince sinirlendim gitme dedim
(119,126 puan) tarafından
kiz gitsij o kadar kisitlama ters teper
+1 oy
(49 puan) tarafından
Canım senin verdiğin tepkiler normal erkeğin üstüne bu kadar gidilmez eşin haklı falan filan diyenlere bence çok da kulak asma valla az bile tepki veeiyosun bence benim eşim habersiz markete bile inemez benim inemedigim gibi yani evlilik sorumluluk demek benim sorumluluğum kafama göre hareket etmekse onun da sorumluluğunda bu. Öyle kafamıza estiği gibi gitsek ooo...
+1 oy
(833 puan) tarafından
Şu telefon da oyun işi kadın erkek herkesin evliliğini boka salıyor. Kim ne derse desin. İsterse linç gelsin. 
0 oy
tarafından
yo bence hiç büyütmüyorsun. o sana öyle dediğinde sen çıkıp gitseydin buradaki kimse eşinin tavrından dolayı gitmişsin demezdi. bu kadar şeyde de gidilmez derdi. erkeği kadını yok bu işlerin. sen gitmiyorsan o da kafasına estiği gibi gitmemeli.
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Kara gitmek ne demek ? Bir de bir erkeğin üzerine bubkadar gidilmez. Kusura bakma ama adam senden kaçmış
(699 puan) tarafından
Ya olduğumuz yerlere kar yağmıyor yayalaya gidiyor
(49 puan) tarafından
Peki kadının üstüne ne kadar gidilir? Bu şekilde erkekleri ilahlaştirmayin yahu sen kadın olarak canın sıkılınca çekip gidemiyosan erkek de gidemicek benim kocam gidemez en azından yapamaz yaptırmam ki benim kurallarım çok katıdır çok da konuşurum bana emir kipiyle hayatta konuşamaz sizin deyiminizle çekilmez bı kadınım erkeğin üstüne fazlasıyla gidiyorum ama o kapıyı açıp kafasına göre giderse bir daha giremez net...
(699 puan) tarafından
Kız şunu yoruma yaz sabitleym.
(49 puan) tarafından
Yazdım
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bana kızma alınmada ama bu oyunda bu kadar büyütecek ne var anlamıyorum ablamla eşide oynar beraber oynarlar saatlerce sende ona katılabilirsiniz çocukları uyuttuktan sonra falan çocuk değiller ki anneleri gibi azarlayalım kocaman yetişkin adam böyle çocuk gibi azarlamak hoş olmuyo 
(699 puan) tarafından
Kızmam alınmam eğer hata bendeyse çözmek isterim. Zaten kendim düşündüm ve çıkamadım size yazdım. Belkide bu yorumları okumasam hala sinirli olurdum. Oynadığı oyun beni sarmadı yoksa bende oynarım
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Adam zatn çocuklarla çıkacakmış yoksa nedn heveslndirsin snin tavrın biraz canını sıktı sanırım oda haliyle büyümesin diye çıkmış boşver olur byle hepimzde var telfn kimisi fzla kullanıyor maalesf
0 oy
(817 puan) tarafından
Yorumların saçmalığına bak noldu bu siteye acaba artık kabak tadı vermeye başladı adamın üzerine gitmişsin yok senden kaçmış yok bir erkeğin üzerine bu kadar gidilmez bune ya erkekleri bukadar baş tacı yapmayın hanımlaar kendinize gelin kadına söylenecek laf mı o ben nasıl bir evlilik yaptım ne demek söylenecek laf mı o ağzındanda getiriirm o lafı burnundanda getirirm kimse kusura bakmasın 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ohun oynayan erkeği hiç sevmem bi kere çocukları olan ailesi olan erkekler oyun oynamasın çok yalnış. Ama dışarı gittiyse gitsin arada onunda tatile eğlenceye ihtiyacı var hep çalışyo kendi başına takılsın. O kadar sık bağaz etmemek lazım. Arada salmak lazım.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,022 göst.
13 Aralık 2018 Aile kategorisinde 1903AşK (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 183 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 529 göst.
0 oy
14 cevap 216 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Azizeak (137 puan) tarafından soruldu