0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar. Yaa eşime güveniyorum fakat bazen efkarlı özlem hasret içerikli müzikler dinliyor ve bundan rahatsız oluyorum. Eşime söyledim ama özel bir amacımı var bunları dinlemenin hayır dedi ama nedense ben farklı düşünüyorum yaa ben mi yersiz kuruntu yapıyorum sizce. 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaa ne olacak Allah aşkına bacım bende dinliyorum ne olmuş yani 
tarafından
:( ben kuruntu yapıyorum herhalde ama engel olamıyorum valla yardımcı olun bana canım
tarafından
Canım ne var bunda Allah aşkına yaa bur rahat bırakın aklında yoksa bile sen aklına koyacaksin birseyler adamin zorla
-Reklam-
0 oy
(119,315 puan) tarafından
bende dinliyom baci ne olcak takma
tarafından
Valla canım ben de dinliyorum arada bir ama eşim dinledimi deli oluyorum anlamadım bende valla :(
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Evet kuruntu yapıyorsun. 
tarafından
Nasıl aşabilirim bunu yardımcı olun lütfen çoğu yerden okumaya çalıştım ama yok aklıma geliyor sürekli
(13,007 puan) tarafından
Eskiyi felan düşünüyor sanıyorsun herhalde. Öyle değil işte bende dinlerim eşim de dinler hatta ilk zamanlar senin gibi düşünüp üzülürdüm baktım hep aynı şeyleri dinliyor e kendime bakıyorum bende öyle dinliyorum. Uzulmenin anlamı yok yani. Enstrüman bile güzel gelir kulağa bazen sırf ondan bile dinlenir
tarafından
Evet eskiyi düşündüğünü düşünüyorum ve öyle olunca da tepki gösteriyorum aramız bozuluyor
(13,007 puan) tarafından
Hayır sal kendini. Eskiyi dusunseydi seninle neden evlensin
0 oy
(581 puan) tarafından
Kız boşver rahat bırak istediğini dinlesin boştan yere kuruntu yapıp ne kendini nede eşini strese sokma aranız da güvensizlik oluşmasin 
tarafından
Canım güven var ama kendime hakim olamıyorum bazen sinirleniyorum. Turnalara tutunda gel şarkısını dinledi deli oldum yine
(581 puan) tarafından
Adı üstü şarkı herşeyin altında bişey aramamak lazım
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Bence abartıyorsun canım bende moralim bozuk oldugu zaman lar da dinliyorum en çok da koray avcı yanımda sen olmayınca 
0 oy
(481 puan) tarafından
Ya söylemek istemezdim ama bende öyleyim malesef :(
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Masela ben de nerde hobbidi şarkı var onları dinlerim bu benim dertsiz tasasız olduğum anlamına gelmiyo 

Tarz meselesi kuzum
tarafından
Profayljndan belli hahaha
(14,428 puan) tarafından
Puhhahahahha içi beni,dışı seni yakarr
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Demek bu muzikler sana birseyler hatrlatiyor ki esininde oyle oldugunu saniyorsun :) yok bunda tuaf bsy yokki. Mesela ben zeki murenun sormasini cok dinlerim huzunlenip aglarim ama bana kimseyi hatrlatmaz bu :)
tarafından
Çok doğru yere değindin canım. Normalde ben o şarkıları biri için dinlerim eşimle mutluyken neden o tür müzikler dinleyeyim ki ama o dinleyince deli oluyorum
0 oy
tarafından
Aynı ben oda dinler ben niye dinliyon diyorum e şarkıda dinlemiyor der dinle ama böyle dinleme derim bazen görüntülü konuşuruz şarkı açar kendiside der Aaa ben şimdi açtım diyecen bu ne ne alaka heemn kapatir ama ben şarkı dinlemeyi sevmem
0 oy
(2,279 puan) tarafından

Dert ararken ben :D

tarafından
Kesinlikle doğru dertsiz başıma dert arıyorum :/ :(
0 oy
tarafından
Ben de dinliyorum bi amacim yok seviyorum yani 
0 oy
(1,616 puan) tarafından

Bende dinliyorum :D

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Evet kuruntu yapıyorsun bende Cem Adrian Mabel dinlerim eşimin şüphe duyması gerekir :)
0 oy
tarafından
Koz qdami bunaltma eşeğinn aklına karpuz kabuğu sokma. O tarz müzik seviyordur belki. Sen rahat ol. 
0 oy
(365 puan) tarafından
Bazen hepimiz ruhumuza iyi gelecek ezgiler dinleriz bunun bi amacı yoktur ruh haliyle alakalı ama sen eğer zamanında kişisel olarak dinlediysen kafan da böyle yer edinmiş olabilir biraz bu düşünce tarzı senden kaynaklı kuruntu yapma bu konuda da kendini rahatsız etme insanın her davranışı bazen istediğimiz için gerek duyduğumuz için olır sebep olmaz sen biri için dinliyorsan onunda öyle dinlediği düşüncesinde olabilirsin 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Benimde eşim dinler söylediğimde severim böyle müzikleri der ama şüpheli bir durumda sezmedim ben
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Benim eşimde dinliyor hemde sürekli egerki aklında başkası olsaydı yanında evinde yüreğinde ben ve kızım  olmazdı böyle düşün bide canım kendince kendini rahatlat
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Sen benim dinlediğim müzikleri görsen platonik aşık desin heralde ;) alakası yok yani 
0 oy
(966 puan) tarafından
Benim kocamda cok dinliyo hemde baya derin . Ama sanmiyorum bizim evlilik zor degisik oldu eski zamana ve baana sitem ediyo sanki sarkida 
0 oy
tarafından

Kız nolcak saçmalama. Benim dinlediğim şarkılara bakarsak o zman ben eşimden ailemden hatta annemden babamdan bile dertliyim. Birini bekliyorm yıllardır kavusamadim. Yasak aşkım var falan .. ama aslında hiç öyle değil . Sadece hoşuma gidiyor dinliyorum o kadar :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 184 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 512 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 219 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Azizeak (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.