0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hiçbir oyuncakla amacı dahilinde oynamıyor eline ne versem oyuncakları birbirine vurup çıkardıkları sese bakıyor bişey öğretmeye kalksam yapmaz beraber oyun oynayamiyoruz çok nadir kendi yapamadığı şeyleri bna yaptırır o kadar bn  oynarım seyreder güler. İsmine bazen bakar bazen bakmaz. Göz teması var. Anne ve babadan başka kimseye gitmez küçük kardeşim var hiç hoşlanmıyor ondan arkadaşımın kızı var 1 ay büyük onu görür görmez ağlamaya başladı ta ki gidene kadar. Ben mi kuruntu yapıyorum normal mi bilmiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bir doktora danış ama bana normal geldi. Her çocuğun fıtratı aynı değil daha küçük zaten. Benim kızımda o aylarda büyük  erkeklerden korkup ağlıyordu sonra alıştı. 
tarafından
Yüreğime su serptiniz konuşacağım doktoruyla da teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence normal daha çok küçük oyuncağın amacını nerden bilsin sesleri hoşuna gidiyor demek ki benim kızım tahta blokları sürekli birbirine vururdu abisi üst üste kule yaptığı zmn hemen yıkar iki tanesini eşine alıp vurmaya başlardı abisinede kızardı sende vur diye :) 
tarafından
Ya çok teşekkür ederim rahatladim valla
tarafından
Rica ederim canım sevdiği şeyleri yap sen onunla daha mutlu olur :)
0 oy
tarafından
Normal geldi bana daha tam oyun bilmez zaten.yanlizliga da aliskinsa başkasını istemiyordur
tarafından
Teşekkür ederim rahatladim
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Normal gibi ama bir çocuk doktoru ile konuş emin olur için rahat eder 
tarafından
Konuşacağım haftaya randevumuz :) teşekkür ederim rahatladim valla
0 oy
(872 puan) tarafından
Benimki 17 aylık hala aynı. Oyuncakları oynamıyor sadece bir birine vuruyor. Ama partia başkaların oyuncaklarına asılıyor aynı evde olan oyuncaksa da. Kimseyle ilgilenmiyor kendi kafasına göre yapıyor herşeyi. Okuyorum okuyorum heryerde oyunlar oynayın diyor. Ama nasıl oynayalım ki. Durup bakmıyor ilgilenmiyor.
tarafından
Benimkide öyle biyerden sonra sıkılıyorum bnde tek başıma oynarken :) çocuk büyütmek ne zormuş
(872 puan) tarafından
Aynen canım.  Zor olduğunu biliyordum ama bu kadar diye düşünmüyordum. Resmen kendimi sorgulamaktan başka bisey yapamiyorum
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Geçen ay hani çevirip aynı renkleri birlestiriyorsun ya kare şeklinde oyuncak onu aldık eve gelir gelmez tek tek parçaladı:) oyuncaklariyla oynamayi sevmez oğlum hemen kırar atar çok nadir 1 2 tane güzel oynadığı var bence normal canim benim oglumda 22 aylik
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(116 puan) tarafından
Bzmki de öyleysi onu çıkar dışarı canm çocuklarla oynasn yavaş yavaş alışıyorlar inş alışr düzelr kuurntu uapms inş bşy yoktr
tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(683 puan) tarafından
Canm benm 15 aylık ikiz kızlarım var ve birde otizmli oğlum var. Öncelikle her bebeğn fıtratı farklı oluyor hiç bir bebeği birbiri ile kıyaslamamak lazım, kızımın birisi çok güleç insan canlısı diğeri çok gülmez kimseye gitmez ama ikisi de çok akıllı otizmde bambaşka bşey sen içini karartma 
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Yok kuzum bısey ıcın rahat olsun 20 aylık olunca herseyı anlamaya baslıyolar :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 509 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 529 göst.
0 oy
14 cevap 216 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Azizeak (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu