0 oy
537 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Yarın kayinvalidem görümcem ve benim annem bana çaya gelcek hastane çantası hazirlamaya (sanki ben kendim beceremicem kaynanam tutturdu hazırlayalım diye yıkamaya ütülemeye gerek yok valize koyalım diyo bide ) her neyse cayın yanima ne yapabilirim kıbrıs tatlısı yapayim dedim onun dışında ne yapabilirim ?

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hahahhah yikamadan utulemeden mi koyalimm dio sankii uc valiz hazirlayacaksiin da hepsi bir gelio :D

Patates salata, kisir yada makarna salatasi yapp salata olarak

Bide pogaca yap yeter uc cesit

tarafından
Ay evet ya valize bi şey koymayı herkes yapar madem çok düşünüyosun yıkayıp ütülemeye yardim et bana gerek yok diyo öyle mikrop yuvası sonuçta ben onu giydirmem ki çocuğuma au mercimek köftesi de olur dini ne zamandır canım cekiyodu bahaneyle yapayım bali
tarafından
Bosverr canim napicann huylarii boyle degismezler istee :) oda oluurr canin istiosa ondan yapp ozman
tarafından
Evet aslında çok sinirliyim ona şuan ama onun için değil kendim için yapıyorum hazır bisi ikram etmeyi sevmem hiç haberli gelen kişilere
-Reklam-
0 oy
(786 puan) tarafından
Yanina prenses lokumu yap guzel ben dun yaptm cok begendi misafirlerim
tarafından
Iki tatlı gazla olmaz mı ya biri şerbetli tatlı gerçi de
(786 puan) tarafından
Bu lokum tarzinda mercimek koftesi de guzel
0 oy
tarafından
Canım yikayip utulemeden giydirme bebeğine ya
tarafından
Yok ben öyle mantıksız düşünmüyorum kaynanam dusunuyo :)
tarafından
Biliyorum canım söylemişsin zaten ama koy der zorlar falan sen yika yine. Mikrop hep o kiyafetler
0 oy
(9,128 puan) tarafından
İkramı bilmem de lütfen siz kaynanazı dnlemeyp yıkayp utuleyn :)
tarafından
Tabiki yikicam utulucem benim evime gelene kadar kaç kişinin elinden geciyo tozlaniyo mikrop dolu oluyo
(9,128 puan) tarafından
Aynen oyle, Allah hayırlsyla kucağnza almayı nasip etsn
tarafından
Amin inşallah sağol :)
0 oy
(6,710 puan) tarafından
Kurabiye , kısır,  mercimek köftesi ya da patates köftesi ☺☺
tarafından
Mercimek köftesi kurabiye poğaça kıbrıs tatlısı diye karar verdim şuan :)
(6,710 puan) tarafından
Tamam canım benim afiyet olsun şimdiden ☺☺❤
0 oy
tarafından
yikamadan kendimiz giyiyoruzzz bebege olur mu hic sacmalamis.iyice gerekirsr smdi at yikansin yarina kadar kurur canimmm
tarafından
Aman ben kendim hazırlarim çantamı zaten gönlü olsun diue tamam dedim o gitsin tek tek yıkarım hepsini elimde makineme pek güvenmiyorum rengi akicak seuler de var bi güzel ütülerim hazırlarım cantami
tarafından
ohhh en iyisi ben kendimm rahatca hazirlamistimm kendin yapinca daha guzel oluo :)
tarafından
Kendin hazırlamak daha mantıklı zaten ilk gebelikte olsa insan kendi çocuğu sonuçta bilir ne gerkeli ne gereksiz
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bi kısır Bi kek yap yeter hamile hamile uğraş ma
0 oy
tarafından
Bardakta kek yapabilirsin pratik oluyo kaç kişi geleceklerse 

Sigara böreği yapabilirsin yanına patates salatası olabilir pratik olarak 
0 oy
tarafından
Patates salatasi ya da kisir

Bide pogaca gibi bisey yap yeter nasil olsa yabanci degilmis bide hamilesin somucta
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Börek hazır yufkadan hem rahat hem leziz. 

Ben börek sosunu bi şişe maden suyu bi çay bardağı süt bi yumurtayla yapıyorum çok güzel oluyo bu sosla
0 oy
(145 puan) tarafından
Bnce onlar gelmeden sen yika kiyafetleri gelincede yikadim utulencek dersin kimbilir o kiyafetlere kactane el değmiştir yerlere düşmüştür bebeginin cildi hassas olacak sonucta daha minnacicik yıkamadan utulenmeden olmaz kaynananin lafına bakma sen o senin bebegin çünkü. Benim bebegim iki aylık hiç bir kıyafetini yıkayıp utulenmeden giydirmem. 
tarafından
Ben zaten yikicam kendim bile mecbur kalmadıkça giymem ki kaç kişinin elinden geciyo ki benim kendi annem senelerce giyim sektöründe çalıştı o anlatırdı tuvaletten çıkan elini kıyafetlere silerdi diye
0 oy
tarafından
sen yıka yinede esyalari yikamadan olur mu hic 
tarafından
Ben zaten yikicam onun düşüncesimin önemi yok benim için bu konuda
tarafından
ne bileyim diretir falan. salgamli bulgur salatasi yap canim yaninada irmik tatlisi yada browni islak kek yap

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 282 göst.
27 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde .SU. (4,911 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 264 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hacer Bayram (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.