0 oy
290 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,934 puan) tarafından
Oğlum sübyan kursuna gidiyor. Sabahçı iki sınıf var her cuma bir annr iki sınıf içinde ikramlik hazirliyor. Sadece bir kereye mahsus. Iki sinif toplam 35 kisiler.

Öğretmen bir çeşit tatlı ve bir çeşit tuzlu olsun fazlasina gerek yok dedi. Iki hafta sonra benim siram geliyor acaba ne yapsam simdiden dusunmeye basladim.

Hem basit hem guzel seyler onerirmisiniz miktar olarakta fazla olacak çünkü 

14 Cevaplar

0 oy
(11,089 puan) tarafından
Peynirli poğaça veya kalem böreği. Tatlı olarak da çikolatalı çatlak kurabiye geldi aklıma
(4,934 puan) tarafından
Tamam canim teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Bardakta puding olabilir hoşlarına gidebilir puding çocukların üstünede meyve dilimi 

Tuzlu olarakda minik minik sigara börekleri olabilir çocuklar çok sever hemde pratik olur 
(4,934 puan) tarafından
Ya bardakta puding cok guzel aslinda ama 35 bardak nasil yapicam :D
(2,235 puan) tarafından
Üç paket puding işi çözer gibi kız nebilim değişiklik olur ve çocuklarda severek tüketir kağıt bardaklar var onların içine doldurcan kaşık da Alcan plastik
(4,934 puan) tarafından
Hee hazir puding mi diyosun ben evde yaparim.diye dusundum aslinda magnolia olabilir bak
0 oy
tarafından
Şekilli kurabiyeler yapabilirsin çocuklar sever. Tuzlu olarakta mısır patlatabilirsin sakallı poğacada çok güzel ve değişik gelir cocuklara
(4,934 puan) tarafından
Sakalli pogaca nasil oluyor tam pek peynir sevmiyor lar sanki cocuklar
0 oy
(48,508 puan) tarafından
buzdolabi pogacasi yap iki ölçü yaparsin birde kek yap kakaolu seviyor çocuklar genelde
(4,934 puan) tarafından
0 oy
(1,882 puan) tarafından
Çikolata topları ve kalem böreği güzel olur bence 
(1,882 puan) tarafından
Çikolata toplarını ceviz büyüklüğünde yaparsın muffin kağıdına koyarsın çok tatlı görünür. 1 paket petibör, 2 yk eritilmiş tereyağı, 2 yk pudra şekeri,2 yk kakao, 1 çay bardağı süt, dışı için de hindistan cevizi veya fındık fıstık ne istersen. Bundan 15 tane çıkıyor iri iri
(4,934 puan) tarafından
Kisi basi bir tane yeter mi acaba bu toplardan karinlarida doysun istiyorum aslinda ama kisi basi iki tane yapsam bu sefer bana zor olacak
(1,882 puan) tarafından
Tarif çok kolay aslında 4 lü satılan petibörden alsan sadece robottan geçirip üstüne malzemeleri koyup şekil veriyorsun pişmesi vs yok 1 tane ceviz büyüklüğünde de olur 2 şer tane de olur hatta artar eve bile kalır çok bereketli çok pratik 5 dk sürüyor
(4,934 puan) tarafından
Evet anlatinca cok guzel geldi banada bu fikir . Buraya sorduğum iyi oldu baya kolay seyler ogrendim :)
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Sigara böreği var bence tuzlu olarak bereketli olur. Tatli olarak kek yapabilirsin. Islak kek vs 
(4,934 puan) tarafından
Evet genel sigara boregi demisler ya pogaca ya borek yapicam
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Börek ve köstebek pasta ☺️Kızımın sınıfına yapmıştım çok begenilmisti
(4,934 puan) tarafından
Ne boregi yaptin bir de kostebek pasta zahmetli oluyor ya porsiyonluk mu yaptin yoksa buyuk yapip kesip dagittilar mi bir de kac kisilikti sinif :)
(15,823 puan) tarafından
Porsiyonluk canım bardakla kesip kaplara yoydum borekte patatesli sigara böreği gibi ama fırında yaptım 20 kişilikti sinif
(4,934 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Islak kurabiye yap çocuklar bayılır tadına:) 
(4,934 puan) tarafından
Baya şeyler öneren oldu bakicam durumuma göre :)
0 oy
(2,340 puan) tarafından
Misket kurabiye çok çok basit çok lezzetli ve cok bereketli az malzemeden 150 tane kadar cıkıyor
(4,934 puan) tarafından
Corekotlu olan mi tuzlu kurabiye
(2,340 puan) tarafından
Evet minik yuvarlak olan
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Hem yapması hemde dagitmasi guzel olan cup kek yaparsin canim. Tek tepside 25 tane falan cikar. Sonra ben biraz üstüne süt döküp susleme de yapabilirsin. 

Doyurucu olmasi için poğaça 2 ölçü yapsan cikar fazlasiyla. 
(4,934 puan) tarafından
Evet cupkek dusundum bende suslenme yaparim diye
(3,333 puan) tarafından
Ben arada yapip mahalledeki çocuklara veriyorum nasil seviniyorlar eminim onlarda severler. Migrostan bi cup almıştım baya saglam aklinda olsun evde yoksa
(4,934 puan) tarafından
Evet yok bakicam canim cok teşekkür ederim :)
(3,333 puan) tarafından
Kolay gelsin simdiden . Subyan okulunda sadece dini egitim mi oluyor peki. Anaokulu ve din egitimi bir arada mi yoksa
(4,934 puan) tarafından
Evet hem anaokulu egitimi hem dini egitim iki eğitimde veriliyor
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Poca veya börek. En kolayı. Tatlı ya kurabiye. 
(4,934 puan) tarafından
Teşekkürler canim
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Hindizdistan çizi topları yap güzel kürdan al batır tuzlu kurabiye yapa 
(4,934 puan) tarafından
Tamam canım tesekkurler
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Kağıt kek canim parça çikolatali olabilir bide küçük karton bardaklara puding tarzida olur tuzlu olarakda kalem böreği poğaça olabilir seviyor çocuklar 
(4,934 puan) tarafından
Tamam canim teşekkürler
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Milföy böreğinin içine sosis koy, yuvarla ve yuvarlak şekilde kes. Çöp şişe tak at fırına. Çıtır çıtır ve harika. Ben özel günlerde yaparım çocuklar bayılırlar. 
(4,934 puan) tarafından
Sosis yerine baska ne konabilir cocuklarin hepsi yemiyor sosis ya
(3,584 puan) tarafından
Başka birşey olmaz gibi. Bilemedim genede

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 266 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hacer Bayram (345 puan) tarafından soruldu
0 oy