0 oy
1,282 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
Kızlar eşim beni sahılde beklıyordu sofra hazırlıyordu yemek yıcektık cok heyecanlıydım çünkü hep dısarı cıkmayız eşime Bn gelırım hemen senin almna gerek yok dedım eşimi cok bekletmemek için taksiye bindim neyse adam babam yaşında neyse dediki nereye bende yolu tari ettım baktım bu ayaklarıma bakıyor napıcaksın dedı sahilde dedi guldu bende korksun diye soyledım eşim bekliyor lütfen hızlı olun dedım korkudan eşimde arıyamıyouö adam hayla bacaklarıma bakıyor kafasını cevırıp sonra yemin ederim dediki evli olmasam seni kacırırdım sustum bisey desem benı Baska bıyere goturur. Bıey yapa dıye cevp vermedim neyse sahılde geldık cok sukut arabadan indim ban dıyor ki eşin cok sanslı bende en sonunda ******** kopek ** dedim orda Allahtan eşime daha yaklasmadı adamlar ne oldu dedi tacız ettı bnı der demez adam kactı arabasıyla o gunen beri asla taksyebınemıyptuö :( eşimde anlatmadım yoksa kafayı yerdi ne yapıp edip o adamı bulurdu adm belalı bııne benzedıgı için basımıza bela olsun istemedim taksınin plakasını o ankı korkuyla almadım alsydı evde tekken ihbar ederdim

31 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Hiç inanasım gelmedi valla 
tarafından
İnamadıysa yorum yapma geregı de duymasaydın
tarafından
Yorum yaparken sana soracak değilim canım
-Reklam-
+6 oy
(44,868 puan) tarafından
Arka koltuğa otursaydin keşke.     
(2,529 puan) tarafından
Aynen banada aynı şekilde. Tanımadığı bir erkeğin yanına Öne oturmamali bence bu kadar samimiyet fazla
(22,071 puan) tarafından
Hic oturmadim ama oturadabilirim bu sacma dgl ki kizin yaşadığı ortada ön arka koltuk muhabbeti sacma kizlar ya aman neyse ne diyelim
(44,868 puan) tarafından
Aynen  Kübra

Neyse edoş isteyen önede otursun arkayda benlik değil ama tuhaf geliyo anam bu taksi muhbabbeti beni çok tuttu kızımı okula hazirliycam ben kaçar babyler :D
(44,868 puan) tarafından
Yanlız bu azizede postları açıp gidiyo cevap yokk
tarafından
İşine gelenlere cevap veriyor ama :)
+1 oy
(2,966 puan) tarafından
Bitek bana mı inandırıcı gelmedi 
tarafından
Basınıza gelınce inanırsınız insanları diri diri yakıyorlar bumu ınandırıcı gelmedi hangı cagda yasıyprsunjz
tarafından
Kocanı arasaydin o zaman ne diyecekti taksici hayır arayamazsin  mı
tarafından
Her yorumun altına atlamak ldldld
(2,966 puan) tarafından
Arkaya oturmamış kalabalığı görünce inecem diye çığlığı basmamış kocasını aramamış valla ortalığı yıkarım ne susacam be
tarafından
Kalabalık derken arabanın içinde ne kalabalığı cok bılıyprsunuz burda arslanlık yapmayın basınıza gelınce keıd olursun adama bagırıp cagırsam onu sıkayet edıcem dıye korkup benı ıssız yere goturur sizin basınıza gelmemenıze ragmen cok sacma dusunjp hareket edıyor sunuz
+1 oy
(122 puan) tarafından

Kesinlikle hikayeni sacma yazmışsın :D öylemi dedi sana belalı birileri benziyordu vah vah :)) salla salla buradakiler belki yer deme

tarafından
Karekter mı akshs :) bebiş ben kapatmadim bilmem farkında mısın ,yemese hiç paylasmazdim :)
tarafından
Ben sana sen kapattın demedim okumadan yazma evet karakter nedır onu bıldıgınden bıle emın degılım 2 maddede post sahıbıne yorum yapıp atlına eleştiri yapanları sevmıyoraun kısaca kendını sevmıyoraun 2 yorumun altına da cevap ve elestırı yapma geregı duymuşsun sevmedıgı insan tipini kendinde uygulaman karakterini belirler kdldld arkasında durmıycagın laflar etme cahilcim
tarafından
Kendim yazmakla uğraşmak istemedim,arkadaşların yorumlarının alnından öptüm:)  senin senaryona inanmadik diye bu kadar coşman,tamam canım inandim tamam :)
tarafından
Hahaahsndkdkdk Baska bısey dememe gerek yok iyicene düştün hadi bay cahilcik
tarafından
Ahsja komik kız seni :)arada yaz böyle hikaye okumak iyi geliyor
0 oy
(3,166 puan) tarafından

Canım demekki neymiş taksi de ön koltuğa oturmayacakmışsın. Çok geçmiş olsun. Allah korumuş :(

tarafından
Zaten takside niye öne otururki bir insan
(50,224 puan) tarafından
One oturunca bakma hakki mi doğuyor ne sacma bir dusunce kalabalik binselerdi yinr one oturmak zorunda kalsaydi ne olacakti ayrıca tekkende oturdu diyr tacize mi ugramali
(3,166 puan) tarafından
Ne saçmalıyorsun ya. Öyle bir hakkı mı doğuyor demişim ben. Sırf boş muhabbet yani
(50,224 puan) tarafından
Oku bakalım kendi bos yorumunu neye cikiyo
(3,166 puan) tarafından
Niye özellikle benim yorumumu seçtin?
(50,224 puan) tarafından
Kafan mi guzel guzelim ne diye sarıyosun sabah sabah ne bu gerginlik
(3,166 puan) tarafından
Kim kime sardı onun ayrımını yapalım ilk önce. Tabiki oturmamalı öne kendi güvenliğini sağlamak için. Kim demiş  öne oturdu diye tacize ugramalı diye. Sen hangi toplumda yaşıyorsun. Bu kadar mı körsün. Günde onlarca olay oluyor bu ve benzeri. Kadından değil zihniyeti bozuktan kaynaklanan. Allah bize akıl vermiş. Kullanalım diye
(50,224 puan) tarafından
Ne farkediyo ön yada arka koltuk peki
tarafından
Çünkü ilk bu tepkiyi veren post seninki bende yazcaktim ikbal ablanın dediğini hadi dedim salla sabah sabah gerginlik olmasın . Ön arka ne fark eder Allah aşkına sapık her şekilde sapık aa arkaya oturdu bak ben buna laf atmiyim mi diycek aynadan bakar lafa tutar herşeyi yapar yank
tarafından
Hani arka varken öne oturmak bana saçma geliyor
(50,224 puan) tarafından
Bide sarmadim durduk yere tersleniyosun gelemiyosaniz karsi goruse yorum.yapmayin
(50,224 puan) tarafından
Para veriyorum.ister arka kotmuga ister one ister taksinin ustune otururum illa laf mi atmasi lazim
tarafından
Belki aceleden direk bindi dikkat etmedi olamaz mi heycanliydim diyo akli kocasindaydi fark etmedi bile
(3,166 puan) tarafından
İlk bunu yazan ben olabilirim ama bu arkadaş bunu yazdıgında ilk benimkini okumadı arkadaşım. Ön ya da arka farkeder. Şöyle farkeder. Sapık düşünceli ise (görüntüdeki gibi)  rahatsız edebilir seni. Ha evet o pis düşünce arkada da olsan yapabilir, orda haklısınız. Ama benim demek istediğim eşşeğini sağlam kazığa bağla meselesi
(50,224 puan) tarafından
Bilincli de.oturabilir nesi kötü hala anlamadim
(3,166 puan) tarafından
Canımın içi eleştir sabaha kadar eleştir ama üsluplu. Güzel bir dille bana on yanlışım söyle. Düzeltmezsem o on yanlışı o zaman çık karşıma de ki düzeltmedin. Sen olumsuz bir üslupla, itici bir yaklaşımla gelirsen benden  nasıl olumlu karşılık bekliyorsun. Bunun cevabını alabilir miyim
(3,166 puan) tarafından
Olabilir çınarın annesi
(3,166 puan) tarafından
Ayrıca mesajımı yazaken asla art niyet kötü düşünce ile yazmadım. Ders çıkarmamız gereken bir konu olarak düşünüp de yazdım. Olayı yaşayana da üzüldüm, geçmiş olsun dedim. Ondan diyorum ki neden ben seçildim su an.
(3,166 puan) tarafından
Kadın erkek fırsat eşitliği eğitimleri veren biriyim ben. Mesleğim de bu konular üzerine. O sebeple sizin ima ettiğiniz gibi bir bakış açımın olması imkansızın imkansızı
(50,224 puan) tarafından
İyide benim cevabimin nesi kötü bu kadar terslendin hala ayni dusuncedeyim adam pislik isterse carsafla tam onun arkasinda otur yine laf atar yine atar. Mini etekle yaninda otur bakmayan adam bakmaz
(3,166 puan) tarafından
Benim yorumumun neyi kötü peki? Ben onu anlamak istiyorum cidden. 'ne saçma yorum' denecek kadar neyi kötü yorumumun.
tarafından
Deran abla şuan herkes aynı şeyi yazmış her yorumda bu konuşmalar var sana özgü olduğunu düşünmüyorum
(50,224 puan) tarafından
Önde oturmayackmissin yazmissin ya bide alttaki arkadasta yazmis ikinize ortaktı cevabim
tarafından
Bir bayanın öne oturmasını doğru bulmuyorum bende tekken özellikle ne cesaret ülkede bu kadar taciz varken taksiye sürekli biniyorum ve hep köşede oturup kafami telefona gömerim
(3,166 puan) tarafından
Tamamen sempatik bir dille yazdım aslında o cümleyi. Ama tabi sen de haklısın, yüz ifadeleri görünmediği için sadece yazıya istinaden yorumluyorsunuz. Ama senin yorumun hoş olmadı. Aynı şeyi düşünüyorum seninle. Kadınlar bunlara maruz kalmamalı, minik etek de giymeli. İstediği yere de oturmalı ama toplum yapısı çok bozuldu. Keşke herkesin anlında niyeti yazsa. Neyse çok mühim değil. İlgili arkadaş da cevap yazmıyor zaten. Yorumlar pek umurunda değil heralde.
(50,224 puan) tarafından
Canim 12 yasimda kuzenim tarafindan tacize ugradigimda tacizin ne oldugunu bilmiyodum Allah kimseye yasatmasin .
Bursanin ilcesinde oturuyorum birpasaannesi minibusle bursaya giderken halamla veya esimle arkadasimla kum olursa olsun bossa en one soforun yanina oturuyoruz cok sukur hic tacize ugramadik onde oturmak gel beni taciz et diye davetiye cikarmak degildir
O adam o işi yapiyosa taksiciyse sen o taksiye bindiginde namusun canin ona emanet oluyo post sahibi esine söyleyecekti ve sikayetci olacaklardi ki baska binen kadini genc kizi cocugu taciz edemesin
(50,224 puan) tarafından
Bide bu arkadas evden gidiyo esi nasil sahilde yemek hazirliyo orasini anlamadim gelip aciklama yaparsa bunuda belirtsun lütfen ☺️
(3,166 puan) tarafından
Sen de haklısın canım
tarafından
İstanbul gibi nalet bir şehirde oturuunca abla malesef korkarak biniyorsun
(50,224 puan) tarafından
Bak onu bilemem iste ilcede oturuyorum heryer yuryme mesafesi hsstalik olmadigi surece taksiye binmiyoruz
(3,166 puan) tarafından
Bende aynen taksiye binmemeyi tercih ediyorum kuzum
tarafından
Malesef çok mecbur kalıyorum biniyorum her zaman evimin yakınlarında moov kirlaik araç bulaamiyorum kendime araba alana kadar mecburum taksiye
(3,166 puan) tarafından
Mecbur kalınca napacan kuzum biniyoruz mecburiyet halinde. RABBİM HELAL SÜT EMMİŞ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN
tarafından
Amin evimin yanındaki taksi durağıni esiim tanıyor ordan biraz rahatım ama öbür türlü ne kadarda olsa krkutucu
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ahh keşke alsaydın plakayı da görseydi anasının nikahını 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Tlfonunuza kades indirin 

Ve ya elektro şok alın yada biber gazı 

Böylelerini bırakmayacam başına iş açmadan 

Şeref.siz adi
tarafından
Böceeeem nerelerdesin sen :D
(3,166 puan) tarafından
Kıız aklımdan geçtin dün ☺️ buralardayım sen nerelerdesin. Özlettin kendini denk gelemedik hiç
tarafından
Sende sende ☺️☺️ Valla başka sorulardayiz heralde denk gelemiyoruz öyle olunca
(3,166 puan) tarafından
Aynen kuzum ❤️☺️ öpüyorum seni. Özletme kendini
tarafından
♥️ Sende canım benim. Allah'a emanet ol ☺️
0 oy
tarafından
Keşke arka koltuğa otursaydın bide eşinle telefonda konuşsaydın keşke yada birini arayıp inene kadar konuşsaydın 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Amann Allahimmm verilmiş sadakan varmış canm yaa valla bende bu yüzden sanidik taksi numarasinj aldim her yere onu arsrim ama Perşembe il dışına çıkacam gece 3 de taksiye binecem şimdi ben bunu okudum nasıl binecem :((
tarafından
Cnm asla tek binme tanıdıkda olsa insanın tanıdığı bıle tacı edıyor
(3,419 puan) tarafından
Valla korktum gii
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Namussuz pislik işte kendi anası bacısı yokmu bunnarin gaa
0 oy
tarafından
her taksiciyi aynı kefeye koymamak lazım tabi fobi olmuş sende ama aklında olsun inerken değil bir taksiye ya da araca biniyorsan binerken plakasına bakmalısın. güvende hissetmediğin anda da birilerine plakayı bildirmelisin. Maalesef günümüzde çok fazla namussuz insan var. geçmiş olsun. 
0 oy
(561 puan) tarafından
Plaka şart degil duragi ariyosun adami anlatiyosun şu saatte suraya gelen şoför diyosunn tacize uğradığını adamın sapik olduğunu soyluyosun hemen şutluyolar 
0 oy
(121,313 puan) tarafından
herkez one oturduguns takmisds musteri nere isterse oturur duraktabmi cagirdin taksiyi
tarafından
Tabiki fark var kocam mı babam mı neden elin adamının yanına oturayım? Bence cok yanlış
(3,166 puan) tarafından
Sevdacım herkes her eyleminde özgür ama bu devir de hele ki yalnız bir bayan öne oturursa malesef böyle üzücü durumlar yaşayabiliyor. Kimin niyeti ne bilemiyoruz ki :( eşşeğini sağlam kazığa bağla da demişler bizim buralarda. O hesap
(121,313 puan) tarafından
duraktan cagirdiysa her turlu bulur ama rast geke bindiyse gecmis olsun hani bizimde mahallemizin taksi duragi var bab dedem hepsi tanir eder bende isim dustukce binmisimdir onede oturmusumdur basima bisi gelmedi sukur
(3,166 puan) tarafından
Benim de önde otururken geldi başıma kuzum. Kimseye güvenilmiyor malesef. Hele yoldan geçen taksiye
0 oy
(16,037 puan) tarafından

Takside önde niye oturuyorsun ki bacaklarina baksın arkada oturman gerekir Allah in belalari keşke inince dışarı cikarsydin da dayak y seydi

Ve arayıp şikayet et 
0 oy
(783 puan) tarafından
Anlamadığım nokta neden adamın yanında oturuyorsun keşke iyi bir ağzını yirtsaydin
0 oy
(1,026 puan) tarafından
Durağı biliyorsan ara şikayet et kesinlikle
0 oy
tarafından
Etek filan mı giymiştin
tarafından
Ne fark eder
0 oy
tarafından
Arka koltuğa nie oturmadn kuzu , plakayı alıp şikayet etseydn böyle şeylerde soğuk kanlı olupmkafasuna bişey fırlatcan
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Ön koltuğa oturdun çünkü taciz edilmek istedi sanırım canın. Hay Allah'ım herkes buna takmış ön koltuğa oturdun diye bunu yapmak zorunda mı istediğin yere oturursun. pislik herif keşke şikayet etseydin cnm eşinden korkuyorsan habersiz şikayet etseydin
(3,166 puan) tarafından
Canım ben de arkaya otursaydın dedim ama deme amacım kesinlikle senin bu çıkarımın değildi. Hepimiz aynı toplumda yaşıyoruz. Olan biten çoğu olumsuz örnekleri görüyoruz. Herkes her istediğini yapsın keşke, keşke yapabilsek. Ama kimin niyeti ne bilemiyoruz ki. Adam sapık mıdır, deli midir, katil midir. Kendimizi korumamız adına bence arkada oturmalıyız. Ha diyeceksin ki yapacak olan arkada yapmaz mı, haklısın onu da yapar. Allah uzak etsin öylesini. Ama burda amaç eşşeği sağlam kazığa bağla derler bizim buralarda. O mesele yani, ❤️
(1,685 puan) tarafından
Yok kuzum o konuda haklısın tabii ki önlem almaliyiz devir kötü insann başına her şey gelebiliyor yorumlardan daha çok bu zorundaliga yorum yaptım aslında kadınlar istediği gibi yaşamalı davranmalı ama karşılığı bu olmamalı. Ama bu devirde malesef önlem almak zorunda kalıyoruz :(
0 oy
tarafından
Hangi şehir canim ne zaman oldu olay taksilerin iç dış heryerinde plaka yazıyor bizim burada 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 197 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 232 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,204 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 314 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 369 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,914 soru

11,962,700 cevap

36,129 kullanıcı

...