0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ben inadim 

Tezcanliyim 

35 Cevaplar

+2 oy
(11,295 puan) tarafından
Cok takıntılıyım bisi aklıma gelirse hemen olsun bitsin istiyom
(4,430 puan) tarafından
Yapamazsan uykun kaciyi demi:)
(11,295 puan) tarafından
Sorma sorma şimdi cocuk olacak evde iş çok havaların ısınmasını bekliyorum onlar var kafamda evi tasicsz yazın söyle mi yapsak bundan istiyom of of bi dolu gece Wc ye kalkıyorum kafamda hala bisiler dönüyor  neden yapamadigimdan   :D
(4,430 puan) tarafından
Gerçekten öyle beynim aka aka tuvalet yikadigimi bilirim baş ağrısından oluyom yatsın çocuklar yatcam deyip kendimi tuvalette buldum gece vakti kötü bı huy aslında kendimizi yipratiyiruz:)
(1,995 puan) tarafından
aynen kızlar haklısınız
(11,295 puan) tarafından
Hiç sorma ya bi salabilsek  :)
-Reklam-
0 oy
(897 puan) tarafından

Vurdunduymazlık 

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ben normalde çok rahatım ama buaralar gerginosum niye bilmem
0 oy
tarafından

Agrasifim kompleksliyim ama perdelerimi kaldırınca kedi gibi biriyim:D

tarafından
Kediligini yesinler o kedilik 3 çocuk olunca söner bebegim
tarafından
Hadi inşallah çiçeğim❤❤
0 oy
(599 puan) tarafından
Sabırsız 

Hızlı 

Dakik

Tezcanlı

Sıcakkanlı

Özgür ruhlu

Böyle galiba;)
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Sabırlıyım. Merhametliyim. Hassas konularımda bir anda parlarım bir anda sönerim. Kin tutamam
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Acıkınca sinirli olurum 

Çok uysalım 

Acayip temiz ve pratikkkkim 

Neşeliyim 

Ağlak gözüm 

Çok tatlıyım 

Canım kendim♥️♥️♥️♥️
0 oy
(48,695 puan) tarafından
Dusunmeden hareket ediyorum cok cok asiri aceleciyim bu huyumu hic sevmiyorum 
0 oy
(359 puan) tarafından
İnat dediğim dedik aceleci sinirli bazen bı anım bı anımı tutmaz  asla bı insanın kötülüğünü düşünmem bana kötülük bile yaptıysa iyilikle yaklaşırim bu huylarimi hiç sevmiyorum 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İnat. Kindar.intikam alan 15 sene g3csede lafı gediğine sokan   

Kötüyüm ben
0 oy
tarafından
Kimseyle anlaşamam ben
(701 puan) tarafından
Hiç mi
tarafından
Hiç
O yüzdende hiç arkadaşım falanda yok
(701 puan) tarafından
Merak ettim valla seni nasıl yapabiliyosun bunu ben de eve kapanık biriyim aslında iyi biriyim ama çok kullanildim artık içimden bişey yapmak gelmiyor insanları incitmek istemiyorum ama kimseyle kafa yapım uyuşmuyor malesef konuşunca konusuyorum ama zevk alamiyorum
tarafından
Bütün gerçekleri yüzüne söyle
Ben öyle yapıyom o yüzdende kimseyle anlaşamıyom
0 oy
tarafından
Detaycı, merhametli, istediğini alan, biraz da sinirli.
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Rahat, sakin, konuşmayı fazla sevmeyen biriyim. İnsan ilişkilerim genelde iyidir. saygiliyimdir.
0 oy
tarafından
Benim ne olduğum belirsiz beni es geçin
0 oy
tarafından
Çok Sakin çok rahat bir yapım vardır ,hep neseliyimdir çok gülerim kahkaha atarım genelde gülerken kendimi alamiyorum, ama sağolsun kocam tam tersi resmen enerjimi sömürüyor  hergun hastadır ,herşeye üzülür,sıkıntı yapar, herşeyi takar huzurlu bir günü yoktur onunda ,mesela bugün Instagramimi kapattım yanlışlıkla giremiyorum, şifremi hatırlamaya çalışıyorum kocama sordum şifremi hatirliyormusun hayatım unuttum diye o gerildi,şimdi harıl harıl sifreyj düşünüyor dedim,Instagram benim Instagramin sana ne oluyor unuttum ise  kullanamazsan ben kullanamayacağım diyorum, olsun ben taktım strese girdi bağırıyordu en son böyl gitse bütün hesapları unutcan birşey olsa bulamicaz başına birşey gelecek  saçma saçma şifreler koyuyorsun diyor aman ne olacak girmezsek girmeyiz diyorum olmaz birşey olursa diye şu an takmış durumda benim instagramimi açmaya çalışıyor herşeye takarız 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Naif asil burnu havada :) :) :) 
0 oy
(848 puan) tarafından
çokça sinirli. Dışardan buzdolabı gibi görünen ama merhametli,üşengeç ve sert sınırları olan biriyimdir
0 oy
(119,343 puan) tarafından
karsisindakinden kazik yemeden onun ne oldunu anlamayan acayip inatciyom
0 oy
tarafından
Duygusalim iyi anlaşmayı seven biriyim . Ama karşıdaki benim bu durumumdan faydalanmaya kalkarsa tam tersine donusurum. 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bendede inatlik var hemde cok :D kinciyim bide sevmedigim birini dahada sevemiyom 

Çok duygusalım sevdiğim insanları kimseye ezdirmem laf ettirmem bide sıcak kanliyim yani hemen uyum sağlarım:D 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 582 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Minigimm34 (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 68 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 653 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (228 puan) tarafından soruldu

380,185 soru

11,381,809 cevap