0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (609 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Varsa da hastanede plastik cerrahisi eşinizin yada akrabanızın numarasını o kazansın diye hastalarına numarasını verse (es veya akrabanın) bu hastaların içinde afedersiniz hayat kadını olsa ilaç sorsa sabahın 6.30 7 sinde eşinizin de önceden bu durumla ilgili konuda hatalarını yakaladınız diyelim 

Bi kaç gün sonra bu kadının kim olduğunu sorduğunda eşiniz akrabanız yalan yanlış bilgi verse size korkudan 

Siz numaraları araştırsanız ve bu hayat kadını çıksa tartışsanız ve o kişi hastane plastik cerrahisini sizi arasa ( yenge böyle durum oluyor tanıdık para kazansın uzun yıllardır tanıdığım için olay yanlış anlaşılmasın vs )dese 

Bu duruma inanırmısınız 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğrumu anladım eşin ezcaneci plastik cerrahi numarayı veriyor sürekli o ezcaneden alışveriş olsun diye evet duymuştum anlaşmalı eczane oluyor ama seninki biraz karışık bacı 
(609 puan) tarafından
Ya şimdi söyle canm eşim ecZanede çalışıyor hastanelerden tanıdık dr oluyor anlaşmalı degil eşimi sevdikleri için onun az da olsa katkı sağlasın diye eşime gönderiyorlar ilaç alması için yada eşim bırakıyor ilaçları böyle olur amenna ama önceki hataları daha unutamadan bununla ilgili yani o kadınlardan birinin ilaç sorması hemde sabahın 6.30 7 sinde sonra dan araştırdım görünce zaten hemen kaldırdım tartıştık eşyalarımı hazırladım evden cıkıcam tam o plastik cerrahisi arası yenge yanlış anlaşılma olmuş vs vs dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok karışık anlayamadım 
(609 puan) tarafından
Eşinin bazı hatalarını yakaladın yakın zamanda
Eşin ecZanede 8 senedir  çalışıyor hastanelerden tanıdıklar var hastalarını eşine yönlendiriyor ilaç alsın getirsin eşin kazansın diye ve sabahın 6.30 7 sinde msj geliyor eşine ilaç soruluyor eşinde sana hastaneden hemşire , abi vs yalan söylüyor ( korkudan kendini ifade edemediği için ) sende tamam diyorsun ama için içini yiyor bir araştırıyorsun no yu hayat kadını çıkıyor tartışıyorsunuz sabah eşin işe gidince sende eşyalarını hazırlayıp çıkacakken o dr arıyor yenge böyle durum olmuş yanlış anlaşılmasın ben veriyorum numarayı maksat sevdiğim tanıdığım biri para kazansın ilaç konusunda diye
Sen böyle bir duruma şnanırmsıın
tarafından
Sabahın köründe kimin haddine arayıp ilaç sormak 16 senedir eczacımız aynı hiç sabahın köründe aramadım orası saçma yani
Kadının hayat kadını olduğunu basıl anladın
(609 puan) tarafından
Numarayı araştırdım
0 oy
(450 puan) tarafından
İnanmam açık ve net kavvat herif yalan söylüyorsun derim eğer doğru anladıysam biraz karışık yazmışsın çünkü ..
(609 puan) tarafından
Evet karışık olmuş ya :(
0 oy
(450 puan) tarafından
İnanmam açık ve net********k t herif yalan söylüyorsun derim eğer doğru anladıysam biraz karışık yazmışsın çünkü ..
(609 puan) tarafından
Sinirden yazdım canım bende tam anlatamadım
(450 puan) tarafından
Sabahın köründe eşimi kims e arayamsz patronu ve önemli kişiler ve olaylar dışında var bu işte bi iş dikkat et
(609 puan) tarafından
Arama degil msj canım
0 oy
tarafından
Anladım ne demek istediğini ama eşini tanırsın yalan veya doğru söylüyor diye.benim esimi de olmadık saatlerde ararlar iş için ama esim rahat yani panik yapsa anlarim hemen
(609 puan) tarafından
İnan suan hiç bişi bilmiyorum 18+4 günlük hamileyim kafam durdu inanasım gelmiyor ki :(
tarafından
Konuyu uzatma bence ama tetikte ol gizliden araştırmaya devam et inan çıkar ortaya
(609 puan) tarafından
Tamam cnm sağol
0 oy
(191 puan) tarafından
O arayan kişi de yalan söylüyor bence. Yalanı desteklemek için bahane bulmuşlar 
(609 puan) tarafından
Bende ondan şüphelendim :(  ama emin olamadım
tarafından
Bencede adamı yalanına ortak etmiş
(609 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım :(
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Aslında eşini en iyi tanıyan sensin doğru yalan sen bilirsin bunu eşinin hataları olmuş güvenini kaybetmiş evet ama acaba eskilerden dolayı sen yanlış anlarsın diye mi sana yalan yanlış konuştu bilemedim. Tabi kadının vakitsiz araması biraz sinir bozucu olmuş. 
(609 puan) tarafından
Tamam canım insallah bu sefer ben yanılıyorumdur hiç kimse umurumda degil çocuğum mutlu bir ailede büyüsün diye ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum çalışacağım inslalah
(1,389 puan) tarafından
İnşallah hakkında hayırlısı cnm iyi düşün iyi olsun hepimiz bişeyler yaşıyoruz muhakkak bi sende deil
(609 puan) tarafından
Elbette canım buradakiler yaşamıştır veya görmüştür diye sordum siz olsanız ne yaparsınız gibisinden
(1,389 puan) tarafından
Sen olumlu düşünmeye devm et :)
(609 puan) tarafından
Tamam canım insallah ya
0 oy
(985 puan) tarafından
Bence pek inandırıcı değil.  Ama eşini en iyi sen tanırsın. 
(609 puan) tarafından
Tanıyorum ama inanasım gelmiyor cok zor :(
(985 puan) tarafından
Biliyor musun ? Birkere yapınca hep yapar sanıyor insan çünkü öyledir yapmaya meyilli olmayan insan hiç yapmaz . Ama şimdi kimseninde günahını alamam direk kadını arayıp sorsaydın o  da gizleyecek değil ya . Ah ulan bu erkekler  hepsi birbirinden beter .
(609 puan) tarafından
:((((
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Takıııı o plastık cerrahı Arayana kadar olabilirdi ama eşin mıçmış üstünde cerrah tüyü dikmiş sankı. Gıtmıa resmen yakalandım benı kurtar demıs sankı cerraha. 
(609 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kız geçmişte bişi yok ilaç sordu kadın erken saatte sorunca insan ister istemez şüphe duyuyor aklına Hersey geliyor geçmiştete benzer hataları olunca tak diye rayına oturuyor :(
0 oy
tarafından
Eşimin tavrına bakardım ilk . Gözlerinden anlarım zaten yalan soyledigini. Ama olabilir alt katın da eczacı adam oturuyor doktorlar veriyormus özellikle sağlık ocağındaki doktorlar adamın nosunu. Onun dükkandan alsınlar diye. Ve gerekli durumlarda arıyorlar abi acil ilaca ihtiyacım var nöbetçi değilsiniz ama alabilir miyim dükkandan sizin diye. 

Sen eski yaşadıklarından dolayı inanmıyorsun aslında ama anlattığın durum aslinda çok normal. Plastik cerrrah diyorsun bide özellikle bayanlar arar eşini estetik o bu yaptıranlar genelde bayanlar oluyor 
(609 puan) tarafından
Adam dedi zaten kalça göğüs vs yaptıran oluyor ilaç falan lazım oluyor onları yönlendiriyorum maksat sevdiğim insan kazansın çok yanlıs anlaşılmış dedi
tarafından
Yani genel olarak doğru çünkü o malzemeler pahalı oluyor alt komsumdan biliyorum onu da ararlar kadın erkek farketmez.
(609 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım ya bilemedim
0 oy
tarafından
Başlığı görünce ilaç soracak biri dedim ama olaylar karışık 
(609 puan) tarafından
Baya baya hemde kafam cok bulanık doğru düşünemiyorum ya
0 oy
(119,127 puan) tarafından
oluyo oyle yaa anlasmali 
(609 puan) tarafından
Anlaşmalı degil canım eşimi tanıyorlar o kazansın diye gönderiyorlar hastalarını onlara ama bu olay bana pek ianandırıcı gelmedi :(
(119,127 puan) tarafından
inan bence oluyo oyle seyler
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Plastik cerrahi sekreteriyim eski. Biz değil de doktorlar verirdi hastanın kimliğini bilemez ve kimseyi ilgilendirmez diye. Çalışan medikalciler ve belli ilaçları temin edebilecek eczacılar vardı. Kadına giden veya aldatma eğilimli değilse eş veya akraba inanın. 
(609 puan) tarafından
İşte o konuda cok kararsızım :(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 600 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 129 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (822 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
0 oy