0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (122 puan) tarafından
Lazer gidiyordum bıraktım yüzüm geçen haft ağda aldım ve hemen çıktılar dışarı çıkmak istemiyorum artık bu kılardan dolayı ne yapıcam şaşırdım polistik over aşırı kıllanma yapıyor :(

5 Cevaplar

0 oy
(13,489 puan) tarafından

Bende de polikistik over,

Kıllanma yapmiyo ama adetim hep düzensiz.

Mesela 20 ocaktan beri adet olmadim:ermm:

(13,489 puan) tarafından
:/ herkeste malesef ki değişik şeyler yapiyo ;/
Üzüldüm inan ki lazere rağmen çıkıyor diyosun :/
(122 puan) tarafından
Lazer gittim ağda niyet artık gidiyordum malsef lazer gittim ayda bikere çıkıyordu en azında
(4,889 puan) tarafından
Mervee bende 5 ocaktan beri hasta olmadım. 2 ayı bulurdu ama pek geçmezdi ya korktum artık  . Test yapıyor musun böyle durumlarda
(13,489 puan) tarafından
@balimmm test yapcam kuzum eşim farugu hastaneye götürmüştü çıkınca ara demiştim ama aramamis :D  aradaydi gelirken test al dcektim :D e başka zamanlar da da calisiyo akşam geç geliyo ne zamana kaldı test bilmiyorum:D
(4,889 puan) tarafından
Herhangi bi belirti var mı yoksa ara ara geciktiği için normal mi? . Korunuyor musunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi doktora gtsene canm bende polikistik overim sadece kilom var birde bebeğim olmuyodu 
(122 puan) tarafından
Adet düzenli canım 2 nci gebelik bu daha önce doktor polistik over var demişti yasmin ilaçı 1 yıl kullandım bıraktım sonra
tarafından
Kzuum olsn kıllanmam için gt doktora
(122 puan) tarafından
Doktor soracam bu sefer lazer gitmekten başka çarem yok artık
0 oy
tarafından
Ayni sorun bendede var canim cok cabuk uzuyor bendede mesela adet duzensizligi yok ne yapcaz hic bi fikrim yok ama
(122 puan) tarafından
Gerçekten mi ya hamile olmazsam sorun etmiyordum lazer ağda niyet gidiyordum hamile oldum için gidemicem doktor söylicem gitmekten başka şansım yok her hafta ağda yapmam ki
tarafından
Valla yapiyorum bende her hafta agda ya zor oluyor vlla
0 oy
(17,525 puan) tarafından
Kız kardeşimdede var pko kıllanma yapıyo adetide düzensiz ilaçç kullanıyo doğum kontrol hapı o zaman düzenli oluyo kıla tüye çözüm bulamadı yüzünde sarartıcı kullanıyo yada iple alıyo 
(122 puan) tarafından
Lazer fayda etmiyor canım 2 yıldır gidiyorum hamile oldum için gidemicem artık tekrar tekrar aynı çıktılar malsef
(17,525 puan) tarafından
Oda gitti lazere fayda göremedi malesef

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
17 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihriban ciftci (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 173 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu

376,770 soru

11,275,555 cevap

34,665 kullanıcı

...