0 oy
502 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bazen çok büyük bi tartışma olur ya konuyu uzatmadan sakince nasıl tartışıyorsunuz ben kendimi kontrol edemiyorum bağırıyorum konuyu uzatıyorum evlikiğimize çok Zarar veriyor herkes bizim gbi mi

42 Cevaplar

0 oy
(1,750 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Eşim asla konuşmaz bende konuşmadığı için daha çok sinrilenir üstümü başımı yırtarım kaç pijamam gitti :D dahada akkılanmadım

(546 puan) tarafından
Ahahahah :) buda ayri bi manyaklik
tarafından
Ayyyyy en ayarrr olduğum durumm benim eşimde öyle asla çit çıkarmaz sanki duvara konuşuyorum  nefret ediyorum bı huyundan ya çok severim eşimi cidden aşığım ona ama bu huyu varya nefretttt nefrettt . Bende iletişim kurup konuyu halletme taraftarıyım aslında oda benimle konuşsa barismadan hallolucak ama o sustukça ben çıldırıyorum bu sefer kavgaya varıyor iş
tarafından
Kız bu ben işte suçlu da olsa gıkını çıkarmaz ben evi yıkarım en son ben bağırdığım için suçlu olurum o masum olur çıkar
tarafından
Aynen öyle işte aynenn
(1,750 puan) tarafından
Aynrn valla haklıda olsam haksız olurım sonra sen hep böylesin bağırmakdan başka bişey yapmıyon  der daha çok delirrim
-Reklam-
+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Bı kaç gün ses tellerim tatile çıkacak derece :D
tarafından
Peki normalde sakin biri misin hep mi böylesin
+1 oy
(7,300 puan) tarafından

Bn bagriyom baktım oda bagiriyo busefer şarkı soyluyom bağıra bağıra :Ddeli gibi o kendi kendine konusuyo sonra yoruluyo heralde susuyo :P

tarafından
Ayy Fatma harikasın bnde öyle yapcmma ahahahah ++++verem
(7,300 puan) tarafından
Baktım iyice uzuyo mesele öyle yapiyom vala napam onun çenesini cekemicem hiç :))

Yap kız yap kavga bitiyo vala bizde kahka atmaya basliyoz :))ahhaha
tarafından
Ahaha güzelmiş yapcm kız;))
(7,300 puan) tarafından
Yap yap :)))) ♥️♥️♥️
tarafından
♥️☺️☺️☺️
+1 oy
tarafından
Hayır o ateşken ben su

Ben ateşken o su 

Ve sinirkiyken hemen başka odalara geçeriz
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Çocuktan önce ben de bağır çağır kavga ediyordum.

Şimdi çocuklar korkmasın diye kaş gözle kavga ediyorum hahaha
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Konuya gore değişir:D 
0 oy
tarafından
İster istemez yükseliyor 
0 oy
tarafından
Hiç bagirmayi bilmem canım zaten öyle bir büyük bir tartışmamizda olmuyor çok şükür binde bir olur o da sakince konuşuruz 
0 oy
(308 puan) tarafından

Ben normalde kavga ettiğim zaman susarım bu eşimi daha da öfkelendirir o bağırır

Ama o bağırdıkça benim öfkem yükselir ve yükselirse değil ses tellerim kendimi kontrol edemiyorum elimde ne varsa pahalı olsa dahi artık sağlam kalmaz 
Oyüzden sinirli halimi sevmiyorum kontrol edemiyorum
Sonrası hep pişmanlık niye kırdım diye gene sinirleniyorum 
0 oy
tarafından
Yok sesim yükselmez eşimin bi huyu var sorun ne olursa olsun o anda eşim haklıdır hiç ses etmem ama sakinlesence ağzından burnundan getiririm hahajaha 
0 oy
(189 puan) tarafından
Bende yeni evliyken bağıra çağıra kavga ediyordum eşim deliye dönüyodu el kaldırmışlığı var.sonra sesim kısıldı ne bilmiyorum artık bağırmıyorum lafımı sokup geçiyorum
0 oy
tarafından
Yükselttim ve şiddet gördüm. O ateş ben barut idare edilmeyi isteyen ama idare edemeyen bir tipti 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Apartmanı inletirim
(22,070 puan) tarafından
:D kiz alemsin
(1,297 puan) tarafından
İlk evlendigimizde öyle bı kavga ettik ki karşı komşumuz kapıyı çaldı iki saat sonra.  Çok tatlı ve saf bı kadındı. Korkmuş ayrilacaz diye . İçeri girdi beni bornozla gördü şok oldu ❤️
(22,070 puan) tarafından
:D allahım yarabbim kiz harbi alemsin
tarafından
Peki normalde de bu şekilde sinirli misiniz mesela ben normalde çok sakin kibar Güler yüzlü anlayışlı kendine hakim olabilen biriyim ama eşimle en ufak gerilimde başının etini yiyorum bağıra bağıra
(1,297 puan) tarafından
Yoo sinirliyim. Okulda da bnm işime gelmeyen bsiey oldu muydu başlarına yıkarım dünyayı. Ama sadece damarıma basilirsa böyleyim herkese akrsi. Normalde çok şen şakrak biriyimdir. Damarıma basıldı miydi aşırı asabi ve kavgacı olurum
0 oy
(76 puan) tarafından
Ben bu konuda kendime cok sasiriyorum asiri derecede sabirli oldugum icin bagiramiyorum icimdeki sesler bagir csgir diyor esim de aynisini diuor ama ben hep susmayi tercih ediyorum ofkemi icimde yasiyorum bu da bana zarar veriyoe 
tarafından
Burcun ne oğlak mı
(76 puan) tarafından
Terazi
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben hiç bağır çağır yapmam çok sakin sakin konulurum ama uzattıkça uzatırım illede ben haklı olucam eşimde bi süre sakin kalıp sonra adamı delirtyom tabi sonra kendinden geçip bağırmaya başlıyo. Ben tüm kavga boyunca metanetimi koruyorum kavga bitince ağlamaya başlıyorum :D
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim bazen elimde olmadan istemsizce sesim yükseliyor, sakinlesince diyorum kusura bakma istemsizce oluyor yoksa seni çok seviyorum diyorum.
0 oy
(48,693 puan) tarafından
Bu aksam sinir ettim esim bende azicik yukselmis bulundum kizim hemen elimi tuttu öpmeye basladi sonra hatami anladim ama sakin kalamiyorum ya ☺️
0 oy
tarafından
Kattır gibi anırıyorum anıra anıra bağırıyorum hatta sövüyorum da. Gönlümü alsa bile gün içinde aklıma geliyor başa sarıyorum 
(546 puan) tarafından
Yaaa :):):):):):):)))) hahahahah
tarafından
Bende böyleyim eşimle aram açılıyor bu huyum yüzünden ama engel olamıyorum ya gözüm dönüyor sinirliyken
0 oy
(331 puan) tarafından
Önceden olsa oooo bağıra bağıra sesim kısılır Dı artık eşimde çok sessizdir ama kızım olduk dan sonra hiç sesimi yükseltmiyorum sakin sakin konuşuyorum sonra çıkıp hava alıyorum sonra bi geliyorum hiç bşey olmamış gibi geçiyor 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ben hayatta sakince tartisamam oyle seymi olur ya sessiz sessiz :))))
(11,217 puan) tarafından
kanimizda sessizlik yok asko : D kurt damarimiz atmayiversin
(7,972 puan) tarafından
Ahahaha kesinlikleeee:))
tarafından
Normalde nasıl birisin sakin biri misin yoksa her sinirlendiğinde böyle olan biri mi ben normalde çok sakinim eşime karşı asla tutamıyorum niyeyse

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 230 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 215 göst.
13 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 329 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 309 göst.