+1 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar kocamdan artik nefret ediyorum cidden iki gündür çocuklar hasta ondan öncesinde de ayni kafa basmiyo aksama kadar çok yoruluyorum bebelerim küçük daha bana hicbi halta faydasi olmas aksine yuk sadece küçük kizim hala gecelefi uyanir sabah 7 de kalkarlar 6 da fa esime ben kahvalti hazırlıyorum bu gece olunca bana yanasmaya basliyo nolur diyorum gir hic elleme 10 dk mi 20 dk mi kac dakikaysa ben sadece uyuyutup dinlenmek istiyorum bıktırdı sürekli sürekli  hadi diyelim is oldu bitti bu sabaha kadar horlaya horlaya uyur ben yoruldugumla kalirim gece cocuklari uyutmaya çalışırım  bakmaz da yok dedikçe laftan anlamiyo napim kızlar wallahi soğudum resmen  ilişkiden içimden gelmiyor 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yanı yapmamaktan baska caren yok gıbı 
(323 puan) tarafından
Ohoo dini yönüne bakarsak eşinin de sana ev konusunda yardımcı olması gerekiyor bunu da Hz Muhammed söylüyor. Kadın olmak her koşulda zor :D
(1,243 puan) tarafından
Aa olurmu dünyayı o kurtariyor bizim icin çalışıyor daha napsin :))) tek soyledigi bu iyi calismayauim sana para vermeyeyim diyo bana bide *****
(323 puan) tarafından
Sen çalış o kalsın evde 1 gün dayanamaz arar seni çok kolay zannediyorlar evi çekip çevirmeyi evdesin ya hep uyur moddasın televizyon karşısındasın diye düşünüyorlar galiba
(1,243 puan) tarafından
Istedigin zaman yatabiliyosjn falan diyo he diyom hep yatiyom evde bakamaz asla  beceremez kendine caydanliktan cay koymayi bile beceremez
(323 puan) tarafından
Evet erkeklerin nerdeyse hepsi öyle
-Reklam-
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Durumu onada anlat yoruluyorum de mesela gece olmasa bile en azindan gündüz o baksn sen dinlen haa yok bn cocuk bakamam sn onlarada bak banada diyosa hic seni haketmiyo yapma sürünsün 
(1,243 puan) tarafından
Anlatiyorum canim biliyor görüyor halimi ama isine gelmiyor tek derdi onun isi hallolsun
0 oy
tarafından
Adamlarin hepsi ayni bacim yalniz degilsin
(1,243 puan) tarafından
Demekki aynilar gerçekten ya
(3,551 puan) tarafından
Yok kız benim kocam asla öyle biri değil. Çogu zaman kalkar kendi doyrur oğlunu. Sabah kızlarına kalkar 7 de okula götürür gelir geri yatar. Kalkamadım zaman beslenmeleri ni hazırlar. Canım ister gel beraber bulaşık yıkayım derim gelir ben köpiklerim o durular. Bebesini yıkar. Evi süpürür. O işi de sadece kendi istediği için değil. İki taraflı çekiö oldugu için istek üzerine değil doğal gelişir. Ve beni memnun etmeden kendini düşünmez. Yani her erkek bir değil.
(1,243 puan) tarafından
Walla imrenerwk okudum canim masallah nazar değmesin
(13,821 puan) tarafından
Aynen bizdede bole yani isteksiz bence olmamasi daha iyi:)
0 oy
(485 puan) tarafından
Konuş canım bu durumu yeteniyorum diye illaki o iş görülünce çocuklar hisediyor gibi uyumuyo benim bitane var hep ayakta o gece sabaha kadar uykusuz kalırım ama erkek de istiyo yani iki tarafı dengedetutmak laizm canım sonra gözler hep dışarda 
(1,243 puan) tarafından
Sürekli konuşuyorum canim halimi biliyor bide  bu kadar yorulup ona sabah  6 da kahvalti hazırlıyorum daha napim gözleri çıksın bunun zamaninda hep yaptim yine gozu disardaydi
(485 puan) tarafından
Gözü disardaysa canım sende işine geldiği gibi davran boşver okadar çok istersede çocuklara bakmaya yardımcı olsunn
(1,243 puan) tarafından
Yok ona gore dunyada bitek o calisiyo bitek  o yoruluyo hic çekilmiyor walla
(485 puan) tarafından
Kız erkek ler hep böyle
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Konuş anlat baktın olmuyor o uyuyana kadar gitme yatağa 
(1,243 puan) tarafından
Ben ondan once uyumus bile oluyorum çocuklar 10 da yatiyo hemen uyuyorum bende zorla uykudan kaldiriyo iyice dellenoyom
(1,539 puan) tarafından
Himmm anldim bilemedim şimdi
Maşallah erken yatiyormussun sende imrendim erken uyumana ben sabaha karşı en erken 4 buçuk ta en geç 6 da yatar 9 -9 buçuk gibi geri kalkarım
(1,243 puan) tarafından
Günduz ne yapabilirsem onu yapiyorim hemen canim cocuklar uyuyunca yatiyorim tv bile izlemem bitek salonum oyuncaklarla dağınık oluyo onuda ellemiyom sabah yine oynuyolar diye
(1,539 puan) tarafından
İyiymiş canım valla saat 3 oldu hala evle uğraşıyorum ben
0 oy
(1,032 puan) tarafından

image

bende yeni uyuttum evi toprlicmm biraz 
(1,243 puan) tarafından
Masallah bebise sabaha kadar guzel guzel uyur insallah sana da kolay gelsin  canimm
(1,032 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun

Uyandı bile :))
0 oy
(11,217 puan) tarafından
yoktan anlamiyan adamin acliginida Allah doyursun her gun her gun seferden mi donmus
(1,243 puan) tarafından
Anlamıyor bide ustune seni çok seviyorum ozluyorum falan yalan yani biliyorum beni seven iki dk gece cocuguna bakmaz mi
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Halini anlat canım

(1,243 puan) tarafından
anlatmama bile gerek yokki canim goruyor halimi ama  bisey fwrketmiyo
0 oy
tarafından
neden tavır koymuyorsun ki sen istemiyorum desen de adama izin verince adam da diyor ehehehe istemem yan cebime eheh. hem madem mentalitesi sadece onun işi hallolsun. yapma. etme. sen mutsuzsan o da mutsuz olcak. o sorumluluğunu yerine getirmiyorsa sen de getirmeyeceksin. denge yok hiç aranızda. normal kafadaki biri hatasını anlar ama seninki çocuk gibi. sonuçta affeden var. hatasını göstermen lazım. hatasının sonucunu çekmemiş ki bu, ondan pişkin. tek başına gücün yetmiyosa yatılı bi misafir çağır örn kaynanan. belki mum olur ya da rahatsız hisseder de salar. sen de biraz dinlenirsin. 
(1,243 puan) tarafından
Canimm neler yapmadimki farketniyo afedersin yapmayım diyorum 3 gun bana kus kaliyo  resmen o kusmesin diye de degil aslinda o kadar baski yapiyor ki lanet olsin yap isini bitsin kurtulayim moduna geçiyorum artik
0 oy
tarafından
Durumu anlat ben gün içinde çok yoruluyorum sen gelip çocuklara bakmayıp bana yardımcı olmuyorsun benim bütün enerjim bitiyor ona enerjim kalmıyor de 
(1,243 puan) tarafından
Anlatmama bile gerek yokki canim goruyor halimi biliyor zaten ama bi kere kafasına koydumu durmuyor delirtiyor beni hep yorguunum diyip bakmiyor çocuklara
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Kocalarin bu durumlari gayet nrmal oncesinde hayat boleyken hala oyle dusunuyirlar iste kadinlarda fedakarlik yapiyorlar sahsen kendi adima esim buyuk oglumla ilgilenir bakar ona ben kicuguyle ilgilenirim kucuk daha cunku 2 aylik o dudumlarda da fedakarlk yapyrm yani gece biraz uykusuz kalyrum napak:) kadinlar iste ber seye yetmeye calsyruz
(1,243 puan) tarafından
Masallah canım benimki en azindan bitanesine baksa yime bu kadar yorulmam aksama kadar ikisinin bezi yemegi uyutmasi herseyi bende aklina ne gelirse o da bıktı hep bana uykusuzum diyosun diyo :)
(13,821 puan) tarafından
Yani iste adamlar da ole napalim butun her sey bizde:)
(13,821 puan) tarafından
Oyle bezinu fakan degsmez ama gezdrr evde hep onaldir baya faydasi oluyo babasina asiri duskun zateb kcuklkteb beri

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 145 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 271 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
26 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sadece cocuk (247 puan) tarafından soruldu

379,720 soru

11,366,935 cevap

34,849 kullanıcı

...