0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Gece uykusunda kendi uyuyir ama gündüz perişan oluyorum ya uyumuyor sallıyorum ayağımda gündüz uykusuna nasıl alistircam bilmiyorum ya iyiceduzeni bozuldu gecede uyanıyor bazen yanimagelmek istiyor bu aralar 15 aylık. Bu arada sizde de böylemi neden düzeni bozulur ki ben mi. Biyerde yanlış yapıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(2,852 puan) tarafından
Benimki 27 aylık.. dün öğlen bir saat salladım gece de bir saat salladım öyle uyudu.. çocuklar hep evde yorulmuyorlar ki uyusunlar
(380 puan) tarafından
Evde oda oda geziyor gün boyu harketlide ona ragmen böyle zorluk cikartmasi yoruyor beni
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Siz uyutmayin, elbette ki uykusu geldiğinde uyuyup kalacaktır. Ayrıca ayağınızda sallamayın. "Bana göre" düşünsenize sürekli çocuğu sağa sola sallayıp durmak çok kötü birşey. Sersemletici. Ben kızımı yatağına yatırıp öyle uyuturdum. Uyumak istemediği zamanlarda asla zorlamazdim bebekliginden beri.. uyutmayinca uyuyup kalırdı artık alıştı ve 4.5 yaşında ögken ve akşam mutlaka kendi uyur asla kitap okutmadan uyumaz.
(380 puan) tarafından
Denedim canım o gün hiç uyumadı diğer türlü. Çok ağlıyor salıncağı var muzikk açsam uyuyor ama TV de izletmek istemiyorum öyle mecbur ayakta sallıyorum benimde hoşuma gitmiyor bu durum
0 oy
(119,291 puan) tarafından
evimizde 3 tane besigi var 3 de sallanmiyo hic bi sekilde alistirmadim sallamaya 5.6 aylikken annem battaniyede salladida unutturana kadar catlamistim bi sekilde unuttur sallamayi
(380 puan) tarafından
Gece skinti defil ama gündüz benim için eziyet artık bir sekikde unutturumcam
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Uykusu yok demekki kuzum sallabas ettin bebeyi birak:(

(380 puan) tarafından
Sabah 8 de kalkıyor canım gündüz uykusu geç bile kaldık. Ama uyudu
(14,428 puan) tarafından
Oh çok şukür
0 oy
(354 puan) tarafından
Valla gece uykusuna bizi.kide ayni kendi dalar ama 10 ayligiz gunduz uyuturken cini ayaga kalkıyor yavrumun =)
(380 puan) tarafından
Ayy inşallah sende benim gibi geç kalmazsın keşke en baştan alistirmasaydim diyorum ayakta sallmaya
0 oy
(17,759 puan) tarafından
Uykusu yoktur belki yor biraz :) 
(380 puan) tarafından
Uyudu canım geç bile kaldı sabah 8 deayakta sagoslun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 271 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 554 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 403 göst.
28 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rhm (642 puan) tarafından soruldu

379,689 soru

11,366,027 cevap

34,846 kullanıcı

...