0 oy
721 göst.
Aile kategorisinde (1,556 puan) tarafından
Gayri meşru çocuğu olsa nasıl bı tepki verirsiniz

29 Cevaplar

+2 oy
(1,066 puan) tarafından
Benden önce olduysa kabul ederim ben varken olduysa adamı kapıya atar çocuğu yanıma alırım 
tarafından
Ha dedim post sahibi yazdı.d aklımı aldın gece gece
(6,047 puan) tarafından
Anneannesi teyzesi annesi hepsi aynı anda ölmüş çocuk ortada kalmış. Napsin eve almasın mi:) bende alırdım
tarafından
Babası hayatta ya ev tutsunlar yaşasınlar birlikte
(6,047 puan) tarafından
O seyefsize çocuk mu emanet edilir
tarafından
Şimdi bu değişkenlik gösteren bişey benim için çocuğun yaşı çok önemli mesela el kadar bebeyse ve ciddi anlamda bakcak kimse yoksa insanlık namına bakarım ama kendini kurtarmış cocuksa kimse kusura bakmasın benimde evimde bebem var ben o çocuğun nası bi psikoloji de olduğunu nasıl yetiştiğini nerden bileyim dank diye çıkmış ortaya girmiş hayatımıza benim öz evladımın psikolojisi hayatı nolcak bu devirde kolay değil evlat büyütmek okutmak bakmak herkesten önce kendi evladım
-Reklam-
+1 oy
(1,837 puan) tarafından
Verilen cevapların hepsi boş... Başınıza geldiği zaman öyle bir psikolojiye giriyorsunuz ki ne yapacağınızı sasiriyorsunuz. Valla hiç bir şey yapmadım. Napim benden uzak Allah'a yakın olsunlar. Ama kocamla çocuğu gorusturmuyorum ben ölene kadar göremez. Ha mecburi ortamlar hariç düğünde dernekte illaki görüyor ama hususi gidip çocuk mocuk göremez. 
(712 puan) tarafından
Neden kendi çocuğunu göremez ki bundaki amaç ney? Sonuçta çocuğun suçu yok, yani gayri meşru olanın. Haltı yiyen ana baba  :/
(1,837 puan) tarafından
Bu da benim ona verdiğim bir ceza. Hesabını anasına sorsun. Evli olmasına rağmen başkasının altına niye yattığını açıklasın çocuğuna
(712 puan) tarafından
Hmm anladım, kadın evliydi :/ zor bi durum gercekten. Hayat insanı nerelere götürüyor hiç belli olmuyor allah kolaylık versin; herkese.
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Boğarım onu bitti an..
(1,556 puan) tarafından
Sizde evlenmeden önce oda yeni öğrenmiş olsa mesela yine aynı tepkiyi mi verirsin
(687 puan) tarafından
Yasak elma dizisi gibi çağatay ve feyza:))
(5,955 puan) tarafından
Benden önce de olsa dürüst olucak delikanlı gibi evladi olduğunu diycek ben kabul etmicem belki etmezdimde bilsem canım en ince hassas konum benim yalan gizli saklı işler erkek dedigin dürüst olucak neyse o kabul eder etmez kişi ama acik şeffaf olucak
(5,955 puan) tarafından
Oda mi yeni öğreniyor evladi olduğunu:)  soru bu sanırım

Yine soğurum ilerde baska çocuğu çıkmayacağı ne malum  ..Allahım evlerden uzak benim bittiğin an ben yapamam
(1,556 puan) tarafından
Canım oda yeni öğrendi misal
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Rezil rüsva ederdim heralde 
(1,154 puan) tarafından
Bende kabullenemezdim heralde şoktan kriz geçirr ölürdüm diye düşünüyorum. Bi ara bu tarz bi rüya gördüm 2 hafta etkisinden çıkamadın lan cok kötüydğ valla
(1,556 puan) tarafından
Eyvah eyvah bende bazen rüyalardan çok etkileniyorum
(1,154 puan) tarafından
He valla ya asla öyle bi şey de düşünmedim ha uyurken sabah kalktım şok etkisi yaratmış bende ayhhh iğrenç
(1,556 puan) tarafından
Ben bazen rüyamda eşimi başkalarıyla goruyom sabah kalkıp fırça atıyorum :D
(1,154 puan) tarafından
He işte bende öyle olmuştu kalktım ona kızıyorum dıyor lan benım nw suçum var saçma saçma rüyalar görmüşsğn hahaha haklı adam
0 oy
(211 puan) tarafından
Çocuğun yaşına bağlı yani aldatıldım mı yoksa ben yokken mı oldu 
(1,154 puan) tarafından
Asellina aşko pekı dogru dıon da ama senle evlenirken mesela bunu söylemesi lazım değıl mi saklamış diyelim siz evli iken öğrendin sen yine de kabullwncwnmi
(211 puan) tarafından
Öyle olsa tabii ki kabullenmem sonuçta evlenmeden önce o biliyorsa bana da söylemek zorunda ben sadece soruya göre cevap verdim kimse evlenmeden önce o biliyordu sen evlendikten sonra öğreneceksin demedi, ama eğer senin dediğin gibi bir durum olsaydı taş üstünde taş omuz üstünde baş koymazdim kuzu
(1,154 puan) tarafından
He anladım canım ben soruyu okuyunca her iki ihtimali de düşündüm ya onun için sordum
(211 puan) tarafından
Canım ben ikisi de sonradan öğrenmiş gibi yorumladım kendimce öyle bir şey yazmayınca
(1,154 puan) tarafından
Anladım canım tm pekı ☺️☺️
0 oy
tarafından

Bilmem düşünemiyorum :angel:

(1,556 puan) tarafından
Bende hiç düşünmedim şimdiye kdr
0 oy
(119,248 puan) tarafından
benden omceyse farkli sonraysa farkli ama her iki sekildede benim elimi kana bulatmadan kendi kendini imha etsin
(1,556 puan) tarafından
Senden önce
(119,248 puan) tarafından
cocuga hic bisi yapmamda kocami allah yaratti demem
(1,556 puan) tarafından
İyi bı cezayı hakeder
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Kıçına tekmeyi basarım. 
(1,556 puan) tarafından
Zor bı durrum
0 oy
(930 puan) tarafından
İmkansız olan bir şey için kafamı kurcalamam 
(1,556 puan) tarafından
Maksat muhabbet
0 oy
(450 puan) tarafından
Allah korusun allah etmesin rabbim kimsenin basinada vermesin gorumcemin kayinbeterinin gizli cocugu varmis sonradan duymuslar gorumcem anlatinca sok olmustum hatta basima gelse ne yaparim demistim cok zor bir durum rabbim kimseye yasatmasin
(1,556 puan) tarafından
Neee kayinpederinden mi
(897 puan) tarafından
Ohaa olaya bak bee film gibi
(1,556 puan) tarafından
Bende sasirdim
(450 puan) tarafından
Olayi yanlis anladiniz galiba soyle anlatayim Gorumcem evli kayinbeteride evli adamin 4 cocuguda var adamin megerse kendi elamanindan cocugu var kimse bilmiyordu sonradan duyuldu cocuk 10 yasinda falanken duyulmustu simdi cocuk 15 yasinda
(450 puan) tarafından
Yani cocuk gorumcemden degil gorumcem adamin gelini oluyor
0 oy
(198 puan) tarafından
Egerki benden önce olduysa ve kimsesi yoksa bakarım ama benimleyken olduysa rezil ederim onu affetmem asla çocukların bı suçu yok sonuçta ama eşimi affetmezdim rabbim yaşatmasın kimseye inşallah
(1,556 puan) tarafından
Nefsine hakim olcak bence
0 oy
tarafından
Benim başımı belaya sokmasın gitsin versin dilekçeyi 
tarafından
Bizim eski mahallede bi amca öldü yenilerde çocukları mal paylaşmaya bi gidiyi meğer adamın üstüne kayıtlı 3 çocuğu daha varmış
(1,556 puan) tarafından
Aaaa tövbe tovbee
tarafından
Bak bide şey var bi akrabamızın babası bize baya uzak hatta alakamız yok adamla ameliyata giriyo ameliyattan çıkınca narkoz etkisiyke karısına ne var ne yok anlatıyo meğer iki çocuğu varmış başka bı karısı varmış onlara ev tutmuş senelerdir bakiyomus ediyomus
(1,556 puan) tarafından
Ay bu nasıl hayatlar böyle yasak elma halt etsin yaninda
tarafından
Halit argun misali bu narkozda söyleyen adamı karısı evden attı baya da zengindi adam meğer borç falan olursa mallar gitmesin diye karısının üstüne yapmış şimdi kadın malları vermiyo adamı da postaladı evden ohh miss
0 oy
(897 puan) tarafından
Benden önce mi sonra mı ona bakarım 
(1,556 puan) tarafından
Senden önce
(897 puan) tarafından
Ayyy kocanın gayri meşrü çocugumu çıktı cnm deneya testi yapın bence oruspu çok belki kakalamaya çalışıyordur çocugunu
(1,556 puan) tarafından
Ay sus kız Allah korusun farzı misal diyoruz
0 oy
tarafından
Kız gece gece nereden buluyonuz bunları Allah korusun 
(1,556 puan) tarafından
Maksat muhabbet canım
tarafından
Norursunuz felan de gii :) tövbe de :)
(1,556 puan) tarafından
Tovbeeeeeee :)
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bilemedim ama bir gece rüya görmüştüm kocamın ikinci evliligiymisim ilk evliliginden 2kizi varmış onlarla ilgileniyordu gülüyordu falan çok kıskanıyordum ama belli etmiyordum zor şeyler bunlar yaa Allah yasatmasin
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Boşarim direkt

0 oy
(565 puan) tarafından
Gayrimeşru çocuğunuda al sıktır git derdim benden önce yada benden sonra dürüst olması gerekir Bi kadın olarak aynısını yapsak bizim adımız çıkardı 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kocama sordum da ikisinide istemezdim diyo e sen yasasan diyom sen de beni isteme niye usticen der. Yani zor olay hep aklina gelir evliligi sarsar
0 oy
(457 puan) tarafından
Benden onceyse kabullenirim sonraysa düşünmek bile istemiyorum
0 oy
(712 puan) tarafından
Ilk başta tanışırken daha sordum, ya birgün bi çocuğun çıkarsa ortaya diye,  o da böyle bisey mümkün değil merak etme ne sormak istediğini merak  ettiğini biliyorum dedi :D 

Eğer ona rağmen biri çıkacak olursaaa gerçekten ne yapılır bilmem :/

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 505 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 251 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 689 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde CrazyMomm (196 puan) tarafından soruldu

379,246 soru