0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (7,251 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

Kizlar bu bnm ikinci gebeliğim ilkinde 38 haftada tansiyondan acil sezaryana alındım şimdide tansiyon sorunu yaşıyorum hap kulaniyorum ama arada burnum kanıyor filan korkuyorum ya bişey olursa bilemesem diye 22+4 haftalık hamileyim şimdi bn preklemsi yaşasam ne gibi belirtileri olur nasıl gösterir kendini bana yardımcı olun nolur ya hergun bu sorularla yatıp kalkıyorum yardım edin bana :(

3 Cevaplar

0 oy
(7,251 puan) tarafından

En İyi Cevap
................  .......
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
1 ay önce dogum yaptim tansiyondan 36 da dogum oldu ondan once 34 hafta ani karın agrısi başımda agri oldu görme kaybi oldu aniden  dr ciger gelistirici vyrdu hemen dogum olursa bebek küveze girmesin die bebegimin gelisimi durmuştu 
(7,251 puan) tarafından
Yaa geçmiş olsun cnm bnm ♥️
Bnmde baş ağrım burun kanamam var ilaçta kulaniyorum bide yani

Karın ağrısı nasıldı cnm sidetlimiydi baya
(50 puan) tarafından
Aniden şiddetlu oldu mideme vurmuştu burun kanaması benim hic bitmiyodu yavaştan zehirleniyodum Allahtan tam zamanında anlamistim dr hic bekletmedi ama dogumum cok zor oldu tansiyon vurdugu icin sezeryandan cıktıktan sonra vucüdum sismisti tansiyondan odem olmustu
(7,251 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun cnm bnm allha bida yaşatmasın
0 oy
tarafından
Vallahi canım sürekli tansiyonunu olcuceksin başka türlü bilemessin birde aniden kusma ishal baş ağrısı vücut bazen farklı tepkiler veriyor bende mesela son iki haftada kaşıntı oldu ve kanıyordu normal hamilelerde oluyormus bu yediklerini dikkat etceksin diyet şeklinde beslenmen  gerekiyor  behriz yapacaksın tuzlu çok tatlı yememen lazım doktor söyler zaten karanlık sessiz bir ortamda dinlenmen lazım doktorlar hep böyle diyordu bana ama bizim mahallede ne mümkündu 30 tane çocuk sesi camın önünde sürekli çıkıyordu dediğim gibi iş yapmicaksin dinlenmen lazım surekli birde stres sinir üzüntü kesinlikle olmican yaşadığın gün bu sıkıntıyı yatış in olur takip edilirsin birşey olmassa yine çıkartırlar hastaneden benim süreç böyle işledi ...birde 14/9 olduğunda hastaneye gitmen gerekiyor 
(7,251 puan) tarafından
Kiz bı oğlum var stres olmamak mümkün mü:))
Çok saol cnm bnm ♥️
tarafından
Rica ederim canım bebeğin hareketlerini dikkat et bu çok sinsi birşey ♥️♥️♥️sağlıcakla kucağına alırsın insAllah bende ikinci çocuğu düşünüyorum ama aynisbeyelri yaşarım diye korkuyorum cok
(7,251 puan) tarafından
Cnm 22+5 im hareketlerinde düzensizlik olur diyolar mesela ya sabhalari yada akşamları hareket ediyor normalmi
tarafından
O ayrı canım sürekli hareket etcek diye birşey yok uyuyadabilir ama mesels 1 gün boyunca hareket etmez diğer günde etmez sıkıntı ama seninki küçükmüş bilmiyorumki
(7,251 puan) tarafından
Anladım cnm çok teşekkür ederim ♥️♥️♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 127 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Busra2607 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
0 oy
2 cevap 152 göst.
25 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 80 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,266 soru

11,321,685 cevap

34,767 kullanıcı

...