0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Belirtiler nelwr lütfwn bana yardmcı olun yarın hastaneye gidicem de çok korkuyorum

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annem yaşadı bir gece önceden sıtma gibi titreme tuttu ateşi yükseldi mi onu tam hatırlamıyorum yüzü kıp kırmızıydı mide bulantısı ertesi gün belinde karnında şiddetli ağrı oldu 
(1,151 puan) tarafından
Gözlerde bişey oldu mu? Geçmiş olsn bu arada
tarafından
O kadarını inan hatırlamıyorum zaten annemin gözlerinde tansiyon ve sorun olduğu için olsada fark edip söylememiştir teşekkürler ama annemin 6 ayına yakındı bebeği
(1,151 puan) tarafından
Benm 7 aylık ama gözlermde çakma oldu ağrı girdi göremedim beyazdı gözümün önü. Post açtm biri dedi zehirlenme olabilir korktm bende ama bende bekarken de olmştı bi kaç defa
tarafından
Allah korusun öyle aklına kötü bir şey getirme bebeğinin hareketlerini takip et yat hareket ediyor mu karnını elinle sağa sola yatır içeride nasıl hareket ediyor onlara bak gözlerinde tansiyon olabilir ilk hamileliğimde benimde oldu hatta yatıyordum uyku sersemi Yıldırım düştü sandım eve
(1,151 puan) tarafından
Kız hareketleri iyi yani her zamanki gibi
-Reklam-
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Benim aşırı ellerim ve ayaklarım şişmişti ebeler gebelik zehirlenmesinden şüphelendi. Sonra gözlerim karardı göremez oldum acile gittik, sonra göz doktoruna gittik. Gebelik işe ilgili çıkmamıştı şükür. Ama ihmal etmemek lazım.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
0 oy
3 cevap 157 göst.
0 oy
2 cevap 127 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Busra2607 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
29 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duyguaydn (272 puan) tarafından soruldu

378,290 soru

11,322,790 cevap

34,773 kullanıcı

...