0 oy
201 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar ciltte koyulaşmam oldu göz çevrem de bazen göz altim da çökmüş oluyor vucudunda desen zaten kilo ayrı bir dert koyulaşma ayrı bir dert çirkin hissediyorum 29 haftaligim bir de cildim pul pul dokuluyor ne sürsem fayda etmiyor çirkin gibi hissediyorum size de olmuş muydu ? 

14 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından

Yok güzelliğimi hic etkilemedi:D<3

(8,582 puan) tarafından
Memikler zaten kuru üzüm gibi fosss çöktü.  2 bebe emdi :)) çatlak kurabiye olduk resmenn dimi  . Biz boylede güzeliz. :D
tarafından
Kesinlikle çocukkk doğurduk lan biz insan çıktı bizim icimizdenn daha ne olsun :D cennet bile ayaklarımızın altındaymis göbeğimden ötürü ayağımı kaldırıp öpemiyorum ama olsun :D
(8,582 puan) tarafından
Öpecek olan kişi kocalarımız..   :)) arada bi öptürsek kıymetimizi bilseler .    Matruska gibi karılarız içimizden çıkan çıkana  :D
tarafından
Valla sana katılıyorum ama övünmek gibi olmasın Allah'ta bana bir eş vermiş yemin ederim sanki bu dünyada yaşadığım bütün üzüntülerin streslerin mükafatı gibi Allah resmen bana anneni aldım ama sana anne baba eş arkadaş olacak bir koca yolladım demiş şükürler olsun yani
(8,582 puan) tarafından
Cok şükür canm rabbm annenin yoklugunu arattırmamış. Tabiki yeri dolmaz ama. Iyi bir eş huzurun baslangıcıdr.  Şükürler olsun ki denk gelmişiz bende razıyım ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kusmaktan gözümde ışık kalmamıştı
(24 puan) tarafından
Aynen bazı günler gözde isik falan kalmıyor
tarafından
Bnim ilk zamanlar öyleydi ve tansiyon hep düşük hep uykum vardı baş ağrısı falan 5 aya kadar çektim
0 oy
(1,154 puan) tarafından
29 haftalıkğm valla kendimi cok çirkin görüyorm sankı bugun baktım göz altlarım kararmış moralmanlarım sıfır 
0 oy
tarafından
Şimdi şuraya bi fotoğraf yapıştırmak vardi ama gece gece milletin aklını almaya gerek yok
0 oy
tarafından
koca gobekle kimse kendini guzel hissetmez sanirim..
(24 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum:))
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Hiç aynaya bakmamıştım zaten yemek yok uyku yoktu resmen hayati fonksiyonlarin derdine düşmüştüm isterse çirkin olaydım isterse başka kadına gideydi valla hiç umrumda değildi herkesi bogabilirdim :D
0 oy
(7,822 puan) tarafından

Burnum kocaman olduydu ya:)

(24 puan) tarafından
Ödemden oluyor o gececi merak etme
0 oy
(1,977 puan) tarafından

Çöktüm bittim yüzüm gözüm kamyon çarpmışa döndü. Ayaklar şişti. 80 göğüs olmuş 100. Göbek çatlamaya da başladı. Yinede aynaya bakıp yanaklarımı sıkıp çok güzelim be diye züğürt tesellisi veririm garibim kendime :D 

0 oy
(316 puan) tarafından
Pul pul nasıl dökülüyor ona anlamadım 
(24 puan) tarafından
Kuruyor çok fazla bir gün krem yada yav surmeyim sonraki gün hemen kuruyup derim dökülüyor
0 oy
(1,464 puan) tarafından

Benimde öyle ya 13 haftalığım yüzümün her yerinde sivilce lekeleri gibi lekeler var hamilelik öncesi hiç leke yoktu sivilcem bile çıkmazdı aynalara küstüm 3 aydır:'( tek değilsin bacikom

0 oy
(435 puan) tarafından
33 haftalık ikizlere hamileyim. Hamileliğimin ikinci ayından itibaren yüzüm inanılmaz değişti. Benim normalde gözlerim iri, ağzım burnum küçüktü şimdi tam tersi gözlerim şişti ve küçüldü, ağzım burnum kocaman oldu. Ve ayrıca burnum kırmızı oldu. Yüzümde hayatımda çıkmadığı kadar sivilce ve siyah nokta çıktı. Bu arada bebeklerim bir kız bir erkek. Umarım doğum sonrası düzelir :)
(369 puan) tarafından
Yaaa bende 28+3 um bende çok bı değişiklik olmadı hatta hiç olmadı sadece karnım çok büyüdü aşırı hemdecok çatlağım oldu goren yüzün hiç kilo almamış karnın büyümüş sadece diyor iki kızım olacak Allah nasip ederse
(435 puan) tarafından
Herkeste farklılık oluyor demek ki. Benim de karnım çok çıkmadı yani var ama ikizlere göre biraz küçük sayılır. Çok kilo da almadım. Vücudumda pek bir değişiklik yok. Sadece yüzümde var. Ay bir de patavatsız gerizekalı insanlar çirkinleşmişsin diyorlar :) Allah aşkına hamile kadına böyle söylenir mi?
(369 puan) tarafından
Yaa maşallah ne güzel vücudun değişmemesi boş ver kulak asma bilmezlerki hamilelik süreci ne kadar zor hele ikiz hamilelik dahada zor sen evlatlarini. Sağlığına bak gerisi hiç önemli değil güzellik su bu hikaye güzelliğimj kızıma veriyotum Dr geç aklı başında insanlar olsalar öyle demezler
(24 puan) tarafından
Bana öyle diyen yok şükür herkes olur az almışın falan dedi kendi düşündüklerin daha önemli başkalarının ne düşündüğü değil boşver sen ikiz annesiymisin daha zor elbet seninki inşallah kolaylıkla atlatacagiz
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Her zaman her halimle güzelim ahahahah
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yaa öyle deme bnece çok tatlis olunuyor özledim hamileliğimi bnm yaşadıklarım berbatti
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Eşimle bi sorunum olana dek hsyir cevremdekiler dahi guzel bulurdu çok tatlı olmustum . :))

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 781 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 484 göst.
+1 oy
11 cevap 216 göst.
0 oy
10 cevap 221 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (60 puan) tarafından soruldu

381,124 soru