+1 oy
518 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar eşimle dün gece kavga ettik para yüzünden maaş almıyor demiştim zaten hala aynı yerde çalışıyor bırak başka iş bak diyorum parayı yatirsinlar sonra diyor sanki onunla değil duvar ile konuşuyorum bende yemek falan kurmadım kavga ettik ağladım yatak odasına gttim verdim yastığını salona al istemiyorum seni dedim oda salonda uyumuş sabahta gitmiş işe az önce telefonda konuştuk madem artistlik yapıyorsun git annene beni istemiyorsun dedi sizce anneme gitsem mi çok bunaldım artık tamam onun elinden gelen birsey yok ama hersey borç bekliyor ödeyecekler var 

23 Cevaplar

0 oy
(230 puan) tarafından
Biraz abartmış olabilir misin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Para icin degmez kocanla kotu olmaya bosver beklesin borclar kocan zaten dusunuyordur bunlari bide sen bu sekilde davranip onu dha fazla uzme evde kuru ekmek yersin kimse ne yedigini bilmez olsun bugun cefa cekersin yarin sefasini
0 oy
(605 puan) tarafından
Canım hamilelik hormonların etkilemiş olabilir yada olmayabilir öncesini de bilemiyorum. Ama öfkeyle kalkıp zararla oturma pişman olacağin şeyleri yapma. Bir erkek için cebinde parası in olmaması kadar kötü birşey yok heleki evliyse. Bide asla yatağını ayırma ayrı yatalm vs deme o zaman şeytan araya girer bir soğukluk girer ve tam girer Allah korusun. bence bugün güzelce yemek tatlı vs yap durumun var ise sonra güzel hazırlan eşinle güzelce konuş sanırım hamiellikden oluyor bende seni anlıyorum anlamiyorum sanma herşeyi asicaz vs de bugn kandil oturum bol bol dua edin Allahdan isteyin. Rabbim inan ki güzel kali açıcak ben de hamileyim 7 aylık eşim işsiz kaldı bir buçuk ay kiradayiz inan cok zordu ne o kırdı ne ben bizimde borclarmz var şükür şimdi işi iyi. Bence annene gitme hem sen hem eşi. Hem annen üzülür. Sen en azından orta yolu bul güzelce konuş ve ona yannda olduğunu hissettir 
(36 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
(605 puan) tarafından
Sende de canım benim :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 248 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 778 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy