+1 oy
517 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar eşimle dün gece kavga ettik para yüzünden maaş almıyor demiştim zaten hala aynı yerde çalışıyor bırak başka iş bak diyorum parayı yatirsinlar sonra diyor sanki onunla değil duvar ile konuşuyorum bende yemek falan kurmadım kavga ettik ağladım yatak odasına gttim verdim yastığını salona al istemiyorum seni dedim oda salonda uyumuş sabahta gitmiş işe az önce telefonda konuştuk madem artistlik yapıyorsun git annene beni istemiyorsun dedi sizce anneme gitsem mi çok bunaldım artık tamam onun elinden gelen birsey yok ama hersey borç bekliyor ödeyecekler var 

23 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Para pul yüzünden seviyosaniz kocalarinizla aranızı bozmayın Vakti zamanında biz neler neler yaşadık ekmeğin arasina salça sürüp yedik kaç sofradan akşama kadar çalıştı geldi güzelce benden çok yemek yesin diye aç kalktığımı bilirim . Bı günden bi güne de kimseye para yok deyip kocamın gururunu kırmadım. İşine karismadim hep sen işini bilirsin hesabını kitabını bilirsin ben senin arkandayım ne olursa beraber olsun deyip destek çıktım. Cefayı da beraber çektik sefayı da Allah'ıma şükürler olsun şimdi çok iyi bı işi var aylık 10 bin maaş giriyo eve . Zamanında bende çekip gitseydim daha çok boşluğa düşüp yetemiyorum diye kendini yiyecekti çabalamıycakti . Sende kocana destek çık arkasında dur ki benim karım benle yokluk çekiyo arkamda duruyo bende onun için biseyler yapmalıyım diye dusunsun
tarafından
Rabbim boş bırakmasın kucağını gönlüne göre versin
(5,197 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
(36 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah en yakın zamnda
(5,197 puan) tarafından
Allah razı olsun rabbim de sizin yardımcınız olsun feraha çıkarsın inşallah
(36 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niyetin bosanmaksa evet git ama değilse ilişkinizi oyuna çevirme en nefret ettiğim şey küstüm git baristim geri gel 
(36 puan) tarafından
Boşanmayi çok düşündüm hamileyim 7 aylik nasıl olur bilmiyorum
tarafından
Ayrılmak niyetin değil belliki barisacaksiniz ama ben olsam gitmezdim
(36 puan) tarafından
Gitmezsemde dicek artistlik yaptın bak yine burdasin
tarafından
Gitsende dönünce diyecek ki gitti ama geri geldi ben ne yapsam da gider geri gelir nasılsa
(36 puan) tarafından
Bende git gel yapmak istemiyorum bilmiyorum ya
0 oy
tarafından
Kocaman adam para için kocanla tartışmaya değmez sen ödemiceksin sonuçta borçları eşin ödicek her insanın borcu var böyle şeyler için tartışmaya kavga çıkarmaya degmez
(36 puan) tarafından
Birsey yapmıyor ama bilmiyorum diyor sadece 3 aydır eve para girmiyor doğumum var iki ay sonra ve hiç para yok
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Cnm eğer gerçekten boşanmak istiyor isen bencede git ama sadece tartıştı isen gitme derim 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Bilemedim canim ne dicemi
(36 puan) tarafından
Bende bilmiyorum tek bildiğim şey yorulduğum
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Canim benim aynibdurumu bizde yaşadık sende arkasında dur ki kocana trip atma o adaminda bildiği vardır eğer ilerde çok maaşlı ise girdiğinde baristiginizda adam otomatik men şunu dusuncek belkide bunun dderdi para dicek sen akşama güzel sofra kur gidersen annene iş çıkmaza girer herkesin evinde geçim derdi var evime ekmek alamdim makarna dahi alamadım ama Allah'tan inim cokti hergun ünlü şeyler yaptım güldük geçtik yani 
(36 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Odadan cikarmak sorunu cozmez aksine daha kötü olursun aklinda bosanmak varsa bosan adam annene git demis giderdim ben 
0 oy
tarafından
Geri geldiğinde aranızdaki durum daha farklı olucak. Daha kötü anlamda.

Birde aile durumu öğrenicek. Yoktan yere iş çikarma. Herkesin borcu var. 
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Hamileymissinde canım yuva yıkmak kolay seytana uyma al karsina konus böyle yaptim ama benimde kaygilnacak bi çocugum var onu dusunmek zorundayim o yuzden fevri davrandim filan de 
0 oy
tarafından
Kaç yılık evlisin
(36 puan) tarafından
8 aylik
tarafından
8 aylık evlisin ve 7 aylikta hamilesin annenin evine gitsen kesin bosanacakmisin bunun kararını ver önce seni anlıyorum ama esin git dedi die gitsen yine dönersin çünkü ortada çok çok büyük bir problem yok
(36 puan) tarafından
Evet diyorum ya bazen çok bunalmış hissediyorum hamilelikten heralde birde çalışmaya alışkın olduğum için ev üzerime üzerime geliyor
tarafından
Seni anlıyorum cnm sabır dile hep bende senin gibi bu yolardan geçtim
0 oy
tarafından
Sıkılmıs bunalmış olabilirsin ama eşinin de yapabileceği ne var ki sen sikintidan bunalmaktan eşine patlamasın gibi biraz
0 oy
(670 puan) tarafından
Bu erkekler hep böyle çocuk yada hamile isen rahatlar ondan önce ** köpek olurlar hamilesin ya gitder tabi
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Gitme canım vallahi boşanmak çok zor ha boşanmayacaksan da  gitsen ilişkinize daha çok zarar verir çözmeye bakın iş anlamında Allah hayırlı kapı açsın
0 oy
tarafından
Çok hata yapmışsın. Bu evlilik. İyi günde, kötü günde beraber olacaksınız, her zorluğun üatesinden beraber geliceksiniz. Adam zaten haklı. O kadar emek vermiş. Hiç diğilse bir kısmını alsın. Kadın yoklukta belli olur diyorlar
(36 puan) tarafından
Bu ilk değil yoklukta önemli değil konuşuyorum takmıyor beni buyuzden çıldırdım hamileyim biraz daha özen göstermesi lazım
tarafından
Benim annem iki hamileliği boyunca çorba içmiş hep. Bırakmışmı babamı? Zor günler kuzum. Kaç haftalıksın? Okudunmu? çesleğin varmı?
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Esinizde zor bı dönem geçiriyo onu anlamaya ve yanında olamaya çalışın bence 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Alacağını almadan cıkmak istemiyordur garibim napsın canım tazminatta varsa. Erkekler bizim gibi fevri hareket edemiyorlar sorumluluk duyguları bi başka basıyor. Evinden ayrılma canım bu bi sürectir gecer inşallah selamete erersiniz insallah mubarek gunlerde
(36 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun teşekkür ederim
0 oy
(84 puan) tarafından
Git bi kafan dağılsın bence
0 oy
(561 puan) tarafından
Anana bu yüzden gitmen sacma olur . Kari koca arasindakileri ailelerin bilmemesi lazim kavga ettinizi duyurma hemen anan da üzülür hemde borç yiğidin kamçisidir ya adam tamam demiş iste niyet uzattin ki bu kadar al yastigini falan demişsin birlikte gecireceksiniz bugünleri yanlız birakirsan ne anlami varki evliligin
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Canim aranızda başka bi problem yoksa maddi zorluklar gelir gecer Allah bi yol gösterir bunun yüzünden birbirinizi kırmayın ben de yoklukta büyüdüm cok şükür yiyecek ekmeğimiz vardı ama elektriksiz yaz günü susuz kaldığımızı bilirim evimizde esyamizin kalmadığını bilirim ki bide çocuktum sen düşün anne babam el ele verip ikisi de çalışıp duzelttiler çok şükür ama o süreç hepimizi yıprattı imtihanınız tek böyle olsun bu günler de gelir geçer allahin izniyle
0 oy
tarafından
Ayrılmak istiyorsan elbette git ama öyle bir niyetin yoksa otur oturudgun yerde

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 247 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 776 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.