0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar doğum yapalı 3 ay oldu ama nedense adet en bir türlü kurtulamadım kırkım çıktıktan sonra 7 gün âdet gördüm ama gusül abdesti aldım 2 gün arayla tekrar görüyorum doğum esasından kanamam çok vardı ve kan kaybı yaşadım bana kan verdiler bugün de böyle akıntı geldi benden Yeşim sil bir akıntı gördüm aşırı derecede koku yaptı ve korktum ilk kez böyle birşeyle karşılaştım başına gelen varmı

6 Cevaplar

0 oy
(2,307 puan) tarafından
Cnm o mantar Dr büyük ihtimalle doktora git
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden sürekli post açıyorsun canım 1 tane açman yeterli 
tarafından
Canım valla telefonum bozuk olduğu için Kendi kendine bazen yazdığım mesajları tekrar tekrar açıyor
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Dra görün derim
0 oy
tarafından
Mantar enfeksiyonu Dr goruru ilaç ve fitil verir sna aynı sorun bende de bar ilaç ve fitil kullaniyorum
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Vajinal enfeksiyon olmuş bende de olmuştu ikincid ogumumdan sonra 6 ay boyunca anlamadım cahilligimden ilişkide vs çok acı verici oluyordu ağlıyordum ama idrarda yanma falan yok diye enfeksiyon aklıma gelmemişti genelde idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğim için vajinal aklıma gelmedi. Sonra gittim Dr dedi komple sarmış içini enfeksiyon bembeyaz mantar ded fitil verdi onla rahatladım canım ihmal etme cogalmasin hemen git.
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Ya  üşüttün yada enfeksiyon kaptın. En yakin zaman da dr gitmeni tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
22 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1310. (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaaa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu

379,292 soru

11,353,232 cevap

34,824 kullanıcı

...