+1 oy
749 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben konuşmuyorum zaten eşimin ailesiyle ama eşimide arayıp sormuyorlar torunlarını yani izin gününde falan ne bilim akşamları falan hic arayıp sormazlar ilk torun birde gerçi gelinini sevmeyen çocuğunuda sevmez bunlarda oyle o beyindeler

25 Cevaplar

0 oy
(2,198 puan) tarafından
Bizimkiler var arayıp sormazlar kendileri bilir işime gelior aramasinlar sormasinalr seslerini duymayim
-Reklam-
0 oy
(621 puan) tarafından
İşleri düşünce ararlar sonra torun torun derler işleri bitince arayıp sormazlar bende aramıyorum artık kim nabza göre şerbet en güzeli
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Ne biçim insanmış onlar torun evlat balıymıs hem de ilkmiş. Bazılarının içinde olmuyor malesef. Bizim iki tarafta deli gibi ozlerler ararlar canım
0 oy
tarafından

Hahahaha Nasıl tam benlik bir soru nansjdkfkf

Aramızda 10 dk lık bir yok var hadi yürüyerek bu arada çarşıda evi 1 sene olucak yeni evime taşımalı 1 kere gelmedi eşim te şimdi biraz önce babasına görüntülü açtırdı gösterdi düşün yani bak düşün çocuğu en son biz kandile gittik onda gördu ondan önce de baya baya oluyordu görmeyeli :D 

Güya soy ağacıymis elimde olsa degistiriim o oğluna dua etsin pislik köpek kandilini bile kutlamadım iyy nefret ediyorum aklıma geldikçe midem bulanıyor hshsjd

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 367 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 276 göst.
3 Haziran 2024 Aile kategorisinde 2prensannesi. (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 473 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 303 göst.