0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Arkadaşlar artık gücüm kalmadı yardım istiyorum. Eşime yakın davrandığımda karşılık vermiyor bazen bende kendimi geri çekiyorum. Biraz önce benim hoşuma gitmeyen cümle söyledi bende tartışmamak için mutfağa gittim biraz durup odamıza geldim. Eşim benim kızdığımı anlayınca telafi etmeye başladı bende hemen soğuk davranması ama Biraz da olsa mesafeliyim. Bana beni seviyor musun diye sordu bende tepki olarak cevap vermedim eşim yine sorunca aklım başka yerde şu an dedim ve bana kızdı aklın nerede yaa aklın burada olsun ya da yataktan git dedi. Allah aşkına var mı farketmedim bir yanlışım. 

11 Cevaplar

+2 oy
(7,972 puan) tarafından
Eşinin laf söyleyip sonra beni seviyomusun demesi ne yaa 5 yasinda takilimi kalmiş aklı
tarafından
Yaaa onu geçtim tepki olarak aklım başka yerde dememe delirdi adam
(7,972 puan) tarafından
Eşin ruh hastasimi ben boyle saçma bi diyalog görmedim kafana takma misil.misil uyu beybi
tarafından
Bende görmedim ama yoruldum valla ben ilgi gösterince umursamaz bugün de tepki olarak ben cevap vermedim diye aklına birşey getirme burada olsun dedi. Yoksa yataktan git dedi bana.
-Reklam-
0 oy
(897 puan) tarafından
Aman bş vr cnm bu erkekleri anlamak zor hepsi bir telden çalıyor
tarafından
Yaaa benim ki tamamen anlaşılmıyor diğer postlarımda da bahsettim ne yapacağımı şaşırdım resmen
0 oy
(12,801 puan) tarafından

Bazen eşim de yapar beni kizdirir sonra beni seviyor musun diue sorar Suan cevaplamak istemiyorum derim.

Ben de senin gibi desem ters tepki verir 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hala seni affetmedim deseydin keske aklim baska yerde dese bende kizardim.
tarafından
Yaa illa kişi olarak mı düşünmek lazım ben ona bahsettiği konuda olduğunu ima ettim
(7,791 puan) tarafından
Yani ortam gergin iyice gerilmis ben de kisi demedim ama kisi algilaniyo gerginken.
0 oy
tarafından
Oyle ruhh hastalari var yaa yapar yapar beni sevyrmsn beni sevmek zorundasn gbii  seyler soylerlerr !! Sankii hicc yasanmamiss gbii
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Ergen eşin.  Büyümemiş daha

0 oy
tarafından
Ay erkekler böyle hemen beni seviyor musun o zaman ok.uzluk yapnayin istediği cevap olmayınca hemen lafff 
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Bover kafayi yersin vallahi bosver he he de gec
0 oy
(833 puan) tarafından
Sen git yatakdan diceksin susmayacaksınız böyle durumlarda. Çok istiyosan gidebilirsin burası benımmyatagım dıceksın. Derdın ne senın dıye soracaksın. Bi sorunmu var dıceksınız ki halledebilin. Buradan biz sana ne yapabiliriz bacım sorun ne ne yasıyorsun nerden biliriz hepimiz dış kapının mandalıyız. 
tarafından
Son değil dur sondan ikinci
(833 puan) tarafından
Kahkaha attım mya hahahaha
tarafından
O an beni goreydin toton çıkardı gülmekten hdjsksn
tarafından
Gı seninde canın boks istiyo herhal melteme ne yazdın öyle ndks
(833 puan) tarafından
Dogru bazen benımde gıcım açıkta kalımca öyle oluyo :D
0 oy
tarafından