0 oy
957 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Kız kardeşim 1 yıl önce eşiyle boşandı. 2 yaşında oğluyla beraber annemlerde kalıyor. Bende 15 aylık evliyim, 5 aylık oğlum var. Eşim yeğenimi sevme şeklime, ona söylediğim güzel kelimelerin hepsine sinir oluyor. Onu öyle seveceğine kendi çocuğunu sev diyor. Kendi çocuğumun yeri ayrı ama benim çocukları sevme şeklim böyle diyorum hâlâ anlamıyor. Aslında erkek kardeşi de onu dolduruyor. 2 yaşındaki çocuğa resmen takmış durumdalar. En ufak bir şey olduğu zaman bile suçu hemen onun üstüne atıyorlar. Annemlere gittiğim zaman dikkat et bebeğe bir şey yapmasın diyor. Senin de çocuğun var. 2 yaşındaki bu çocukla ilgili düşündüklerini Allah yarın bi gün senin çocuğundan çıkarır yapma diyorum. Hiçbir şey olmaz diyor. Artık kafayı yemek üzereyim. Ne yapmalıyım sizce?

32 Cevaplar

+11 oy
(218 puan) tarafından
Kusura bakma lütfen ama eşin hastalıklı bir psikolojiye sahip. Bence dikkat edin çocukla yalnız bırakmayın. Ve sende anne yarısısın tabiki sevebilirsin. Yavrum ya kıyamam
(7 puan) tarafından
Ne yapacağımı bilmiyorum. Yeğenime kurban olurum sana dediğim zaman eşim çok bozuluyor. Onun annesi senin oğluna kurban oluyor mu ki sen ona oluyorsun diyor
(218 puan) tarafından
Şaka mı ya kurban oluyorum diyince kurban mı olmuş oluyorsun.hastalıklı kıskançlardan. Allah yardımcın olsun bacım
(7 puan) tarafından
Amin canım sağol ama artık kaldıramıyorum
-Reklam-
+7 oy
(15,149 puan) tarafından
Su uygulamada her gun yeni bı insan turuyle karsilasiyoruz. Pes gerçekten eşine 
(7 puan) tarafından
Aklım almıyor artık. Köpek olmuşsun o çocuğa diyor
(1,575 puan) tarafından
köpekte olurum itte sanane desene yegenin  o senın ya ne kadar gerı beyinli bır kocan var nasıl bır kıskanclık bu yazıklar olsun babası yanında degıl dıye kol kanat gerip ılgı gosterıp sevmesi gerekirken yaptıgında bak eşek kadar adamın tüh manyak
(7 puan) tarafından
Bende bunu isterdim ondan. Babası yok diye kendi ilgilenseydi keşke. Ama o tam tersini yapıyor. O çocuğun ahı bırakmaz onların yakasını
+1 oy
(4,184 puan) tarafından
Bu kadar aile işlerine burunlarını sokmalarına izin vermeyin şu adamların. Benim asla öyle birşey söyleyemez. Aklından geçirse dilinden dökülemez. Onun ayrı içinden geçerim kardeşinin ayrı. Sert olun kızlar biraz dikçe durun yaa
(7 puan) tarafından
Ben sadece eşimle değil kardeşiyle de evliyim sanki. Her şeye karışıyor. Artık bunaldım
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Eşin neden böyle bir tavırda peki? 2 yaşında bebeğin nesinden rahatsız olup, böyle saçma tavırlara giriyor ki? Asla izin vermem ben böyle birşeye, yeğenlerimde çocuğum sayılır benim.
(7 puan) tarafından
Bilmiyorum ama kardeşi de onu dolduruyor. Kendi çocuğundan başkasını sevmesin diyor. Ne yapacağımı bilmiyorum
(2,768 puan) tarafından
Kardeşine de eşine de resti çekerim, elin adamı benim yeğenimle olan ilişkime karışamaz. Ayrıca elalemin lafıyla 2 yaşındaki bebeğe düşmanlık besleyecek karar vicdansız birine eşim demeye de utanırım ben.
(3,073 puan) tarafından
Oldu canım seninde yeğenlerin olduğunda sende sevmiceksin o zaman de. Bakalım ne diyecek
(2,768 puan) tarafından
Biraz sesini çıkart Allah aşkına. Bu ne yani, yeğenime durup dururken düşman olacak. Öyle bir dersini veririm ki bir daha ağzını bile açamaz. Ve eş denen o vicdansızın merhametini, çocuk sevgisini sorgularım.
0 oy
tarafından
Ne kadar ayıp ya demek ki eşinin çocuk sevgisi yok 
(7 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
tarafından
Bir insan sadece kendi yavrusunu sevemez çocuk sevgisi olsa her çocuğa şefkatli olur.
(7 puan) tarafından
Bunların sevgisine anlam veremiyorum ben. 2 yaşındaki çocuğun ahı bırakmaz onların yakasını
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Bence aileden gelen bişey kocanın ailesi öğretiyor ailen kardeşine sahip çıktığı için benimde kız kardeşim var eşim nefret ediyor
(7 puan) tarafından
Neden nefret ediyor peki?
(2,690 puan) tarafından
Neymiş kız kardeşim deli elin ogluna ne baakacak babasına atacakmis evlenecek mis düşman gibi görüyor bide bide bende bir ay kaldı birbirimizi yedik yani yediği yemek bile gözüne geliyordu
(7 puan) tarafından
Aynı benim eşim. Kız kardeşimin yüzüne gülüyor ama arkasından bir sürü şey söylüyor.
(2,690 puan) tarafından
Aynen öyle terbizilik
0 oy
(780 puan) tarafından
Eşinin kız kardeşine tavrı nasıl.. anormal bir durum var bence
(7 puan) tarafından
Eşim onun yüzüne gülüyor ama arkasından bir sürü laf söylüyor
(780 puan) tarafından
Cok kotu bir durum hiç sağlıklı değil eşin
0 oy
(3,073 puan) tarafından
Hiç normal değil değişik bir psikoloji anlayamadim
0 oy
tarafından
Ne yapılır nasıl davranılır belki çözümü bulunur şu an onu düşünemedim şu an ama benim o yavruma içim acıdı küçücük çocuk bile kalpleri kararmış insanlara bir sebep işte....
(7 puan) tarafından
Tek bildiğim 2 yaşındaki çocuğun ahı bırakmaz onların yakasını.
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Yazık çocuk zaten babadan ayrı bi tarafı yarım ne istiyor bir damlacık yavrucaktan senin eşin resmen KÖTÜ!!!
(7 puan) tarafından
Eşim ve kardeşi gerçekten çok kötü. Buna katılıyorum
0 oy
(3,828 puan) tarafından
Ay yazık hasta heralde eşin. Beb olsam mutlu olurum eşimin kallbı güzel ki çocukları sevıyor dıye
(7 puan) tarafından
O da kardeşi de rahatsız oluyor bu durumdan. Zaten kardeşi hep dolduruyor onu
(3,828 puan) tarafından
Kardeşi kaç yasınds cok saçma ya
(7 puan) tarafından
Kardeşi erkek  27 yaşında
(659 puan) tarafından
Kardesı nerde goruyor kı senın yegenunı falan sevdıgını ayrıca ona ne hatta esine ne. Yemın ederim esimi de kardesını de cıktıgı delıge sokarım ben olsam gerı zekalı herıfler
(7 puan) tarafından
Ben sevgimi çok belli eden biriyim. Özellikle çocuklara karşı. Yeğenimi sevdiğim zaman 1 2 kez denk geldi gördüler. Ordan biliyorlar yeğenime nasıl düşkün olduğumu. Bunlara ne desem de boş. Anlamıyorlar çünkü
0 oy
(497 puan) tarafından
Kusura bakma babacan biri olsa mutlu bile olur.Eşim bir çocuğu ne kadar güzel seviyor, şefkatle sarılıyor .O zaman iyide anne olur diye pay biçmesi gerek.Sahsen benim eşim çocuklara ne kadar iyiyse benim gözümde yüceltirim.Kalbim yumuşacık olur .Bilemedim senin eşin resmen kıskançlık piskolojisine bürünmüş koca dev !
(7 puan) tarafından
O çocukları sevdiği zaman 1 kez görmüştüm onu. İçimden bu adamdan çok iyi baba olur demiştim. Çok mutlu olmuştum bu durumdan. Ama şuan o değil de bi başkası var karşımda
(497 puan) tarafından
Bir kez yetmiyormuş demek ki canım .Nerden bileceksin işte .Çok değişik bir durum inşallah kocan biraaz aklen büyür
(7 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(12,955 puan) tarafından
Neye kafa takacaklarını şaşırmış bu insanlar 
(7 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Allah korkusu olmayan vicdansız merhametsiz bir erkekmis eşin. 2 yaş ya daha bebek o zmn senin oglunla yegnin büyüdüğü zmn kavga etseler vs eşin onu doverde bak demedi deme 
(7 puan) tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum. Daha şimdiden bunu yapan ilerde onu da yapar
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Yazık ya ne istiyor eşin 2 yaşında günahsız bir çocuk üstelik anne babası ayrılmış ne var bir abi olarak sevse saysa bu hayatta çocuklari sevmeyen insan insan değildir özür dilerim eşin bu senin ama kalbi çürümüş 
(7 puan) tarafından
Haklısın. Yeğenim de aksine eşimi seviyor, yanına gidip oturuyor. Oğluma sarılıp öpüyor ama eşim öpmesinden de rahatsız oluyor.
0 oy
tarafından
Eşinle o çocuğu yanliz bırakma Allah eşine akıl nasip etsin 
(7 puan) tarafından
Amin inşallah:(
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Esinin yegeni yokmu sanki bence ciddi derecede psikolojisi bozuk normal değil benim yeğenim yok ama eşimin yeğenleri var hepsinde sever karışma lüksünü kendimde bulamam valla esin saçmalıyor ağzının payını ver cocuklada yalnız bırakma 
(7 puan) tarafından
Çocukla zaten yalnız bırakmıyorum. Eşimin yeğenleri var onları seviyor. Ama yeğenime neden böyle bilmiyorum
0 oy
(1,599 puan) tarafından
Aşırı bı kıskançlık hasetlik var eşinde ve ciddi derecede onun yanında sevme sende öyle çok güzel cümleler kurma eşinede söyle çocuğa söylediğin sevgi cümlelerini normal bir davranış değil ama bı yolunu bulup en azından bu kadar bilenmemesini sağlaman gerek en olmadı 2 yaşındaki çocukla sen nasıl yarışıyorsun kıskanıyorsun senin yerin ayrı onun yeri ayrı de kendi çocuğumun yeri ayrı nasıl kiyasliyorsun diye güzelce azarla kendine gelsin 
(7 puan) tarafından
Ben ne dersem diyim hep kendini haklı görüyor. Kardeşi de bi yandan onu dolduruyor. Beynim duruyor artık bunlara
(1,599 puan) tarafından
Ver yansın et 2 yaşında bebekle ne bu alıp veremedikleri çok net konuş saçmalık yani iyice
(7 puan) tarafından
Eminim bir gün çok fena patlicam. Hatta bu evliliğimi bile etkileyecek. Başka yolu yok
(1,599 puan) tarafından
Mantıksız yere yapılan hiç bir davranışa taviz verme haklıyken hep suçlanırsın kendinden vermiş olursun seven çabalar düzeltir fark eder seven zora sokmaz çok net m ve değişmez
0 oy
(790 puan) tarafından
Walla benim 3 tane yeğenim var. 1 tane kızım var. Tabiki kızım benim her şeyin o bir yana dünya bir yana ama ben hep derim benim 4 tane çocuğum var diye. Eşim ne karışır o da bir şey demez zaten.
(7 puan) tarafından
Keşke benim eşimde de bi gram da olsa anlayış olsaydı
0 oy
(119,231 puan) tarafından
kocanin destege ihtiyaco var 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 640 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 154 göst.
+2 oy