0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde (189 puan) tarafından
Kızlar boğuıuyorum ya.kaynanam o kadar eziyet ediyorki Allahın her günü her saati.ailem gelmişdi az önce onları saymıyor oturmuyor annem üzülüyor misafir sonuçta.kaynanam onların evine giderken annemler bilmiyolar nasıl karşılasınlar.doktor riskli hamileliyin dedi ağlr iş yapma doktorun yanlnda hiç ağır işi yok yatsın yalnız kalınca bana yapdırıyor zevk alıyor.anca laf sokuyor cehizlerimi hiç beğenmiyor aileme gidemiyorum kavga çıkarıyor.eşimle gülemiyoruz konuşamıyoruz küsemiyoruz bile.kapımızı kapatıp uyuyamıyoruz.Allah nezaman beni kurtaracak ondan.ne zaman ölücem kurtulmak istiyorum.daha ne eziyetler var ağlamaktan helak oluyorum saçım bile ağardı.nolur dua edin bana.kötüler birgün cezasını bulucakmı yoksa hep zülummu edicekler.

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynananla bir mı yaşıyorsun?senin kendini ezdirmemen gerek tabii eşinin de senin yanında olması gerek.
(189 puan) tarafından
Evet birlikteyiz.2 yıl nişanlı kaldım o kadar iyi kadını oynuyorduki bilemedim gerçek yüzünü.eşim annesi öl dese ölür hiç tarafımı tutmaz sorsan büyük hurmet getir söyler
tarafından
Köprüyü geçene kadar gerçek yüzünü göstermemiş demek ki,eşin bir şey demiyorsa sen ver cevabını.anlarsa tabii
-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Nasıl ölecek bu zalimler hiç mi korkmazlar
(189 puan) tarafından
Korkmuyor korksa yapmazdı
(1,297 puan) tarafından
Allah korkuyu almış yureklerinden
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Kuzum kıyamam Allah tez zamanda kurtarsın inşallah 
(189 puan) tarafından
Amin canım inşAllah çok kötüyüm o kadar kötüyümki lafa sığmıyor
(1,344 puan) tarafından
Yazacak bisi bulamadım ne desem bos canım senin de sınavın kaynananmıs canım cok uzuldum bende
(189 puan) tarafından
İyiki varsınız hiç birinizi tanımıyorum ama o kadar iyisinizki rahat dertimi anlatıyorum rahatlıyorum
(1,344 puan) tarafından
Anlat canım rahatla burdayız teknoloji sagolsun :)
0 oy
(422 puan) tarafından
Kendini ezdirme canım senin gibi yaşadıklarım aklıma geldi bian ben onlar yüzünden 3 sene baba evine ayak basmadim geldim dayagini yedim yatacak yeri olmasın ins eşinin senin arkanda olması lazım saygı kucuguz diye susuyoruz susma
(422 puan) tarafından
Allah bilsin kuzum hepsini Allah'a havale ettim benim gözümden akan her damla yaşın ayrı ayrı cezasını ceksinler
(189 puan) tarafından
Amin canım.ama benimki hiç ceza çekmiyor o kadar iyi hayatı varki
(422 puan) tarafından
Bilemezsin ki bı bakarsın göklerde bide bakarsın batmış rabbim bilir o görüyor yatacak yerleri yok onlarin
(189 puan) tarafından
Allah sabr versin bana
(422 puan) tarafından
Amin cnm Allah onlarqda vicdan versin
0 oy
tarafından
Senin anlatiklarinin birebir benzerini bir yıl önce ben yaşadım tek yöntem ayrı eve çıkmak tabi ayrı eve çıkmak bize pek etki etmedi de insalh sende ise yarar
(189 puan) tarafından
Çıkamayız eşim tek oğul zaten ölse çıkmaz.sınavımız bunlarmış demekki
tarafından
Seni o kadar iyi anliyorum ki hani derler ya yasayan bilir
0 oy
(2,587 puan) tarafından

Benim öz teyzem olduğu halde çekiyorum ben.Tek çaresi ayrı eve çıkmak.Eşim askerde şu an.Gelince cıkıcaz insalah.2 senede o kadar çok şey yaşadım ki asla hakkım helal değil bu insanlara

(189 puan) tarafından
Hiç helal etmiycem son nefesimde bile.gençliğimi güzel yıllarımı mahv etdi ama hiç bir ceza çekmiyor o kadar iyi hayat yaşıyorki
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Kendini sakın ezdirme dik dur böyle de olmaz vicdansız. 
(7,158 puan) tarafından
O senden korksun canım sen de insansın hizmetçi diye gitmedin o eve.
(189 puan) tarafından
O beni öyıe görüyor.görümceme gidince onun işinide bana yaptırıyor.ama görümcem gelse bana yardım yapmak istese izn vermiyor
(7,158 puan) tarafından
Sen de yapma Valla çok sinir oldum şimdi az yesinler de kendilerine hizmetçi tutsunlar.
(189 puan) tarafından
İnsanın eşi arkasında olunca başka.ailemi üzmemek için söylemiyorum babam kalp hastası yaşamaz duysa.beni mutlu biliyolar.arkamda bitek Allah var umudum onadır
(7,158 puan) tarafından
Sen umudunu kesme canım bol bol dua et Rabbim en iyisini bilir.
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Neden peki ayrı eve çıkmıyorsunuz 
(189 puan) tarafından
Eşim tek oğlan çıkmaz asla
(1,610 puan) tarafından
Tek de olsa iki de olsa elin kızını ne diye böyle süründürüyor. Benim dayım da tek oğlan 7 kızlar ama ayrı evde yaşıyorlar üstelik dayım Elazığ da oturuyor dedem ise Bingöl de
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ayrı eve hiç mi çıkma imkanın yok yoksa tehdit et şart koş sende eşine ya onlar ya ben dıye 
(189 puan) tarafından
Şart neki koşsam hemen sen öl git der bebeğim bile ölsün ama annemle kalırım söyler.biıe bile ben haklıyım yinede onu tutuyor.çünki ölmekle korkuzmuş herkezi bir laf söylense hemen bayılıyor
(1,154 puan) tarafından
Allah hidayet versin bacım ne diyim :(
0 oy
(482 puan) tarafından
Hemen üzüntüye kapılma canım dua var .bol bol dua edeceksin. O kadının senden uzaklaşması için kale haza firaku beyni ve beynek diye uzlaştırma duası var bi tanidigm kendisine kötülük yapan kadına okumuştu etkisini gördü o duayı oku. Es selam maddi manevi selamete çıkmak için, ya cemil hayatının her anlamda güzelleşmesi için, ya kebir ya kuddus tüm kötülüklerden hatta büyü ve nazardan dahi korunmak için ve son olarak esinle iyi olmak için de ya cami oku. Bu esmalari diline alıştır. Sürekli cek. Faydasını görürsün. Doğru dua etmek ve Allah tan isterken net istemek çok önemli o kadının sendne uzaklaşması için sadaka dahi ver. 
(189 puan) tarafından
Dediklerinin hepsini yapıcam çok sağol canım Allah razı olsun banada yardımçı olsun
0 oy
(8,127 puan) tarafından
Allh yrdmcn olsn cnm
(189 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Ya kusura bakma ama neden kendinizi ezdiriyosunuz eşin saf mı hiç mi sözü geçmiyo,seni bu hale düşürecekse neden evlenmiş bu mu kocalık, ne demek gülemiyoruz konuşamıyoruz kapımızı kapatamıyoruz ya, kaynanan cellat mı bu kadar korkuyorsunuz ondan ettirmeyin eziyet kardeşim hiç mi ağzınız diliniz yok canınıza yazık ya. Kadınlar bu kadar zayıf değil, olmamalı. Köle değilsiniz... 
(189 puan) tarafından
Eşim korkak bu yaşta bile azarlıyor annesi ağlıyor.bişey desek kaynanama o an alem kopuyor tansıyonum çıktı ölüyorum ölüyorum diye kendini bi hale kouyuyorki vallah korkulacak kadın cellat bile insaflı

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 318 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 569 göst.
0 oy
13 cevap 267 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde azra01 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu