0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Hanımlar iyi geceler benim aklimi kurcalayan icinden cikamadigim bir durum var dun işe başladım bu gun ilk is gunumdu kizim var iki yasinda bi onceki postumda bahsettim benden uzun sureli hic ayri kalmadi bu gune kadar ise baslayinca kaynanamlara geldik evim uzak oldugu icin devam edersem ise kaynanamla birlikte oturcaz bir süre hersey iyi hos ama kizimda bende kötü etkilendik sanirim o kadar rahatsizim ki uyku girmiyor gozume dusunun dunde bu gece de düşünmekten uyuyamiyorum ustelik kendim istedim çalışmayı ama gelin gorun aksami zor ettim kizim da ayni sekilde uyumamis doğru düzgün yemek yememiş hissetti bi de sabah 6 da uyandi benimle birlikte aksam ben gelene kadar uyutamamislar kendimi suçlu hissediyorum siz olsaydiniz devam edermiydiniz yoksa birakirmiydiniz yardımcı olur musunuz valla dusune dusune kendimi yiyip bitiriyorum.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birlik oturmak dışında devam ederdim ya ilk günler tabiki alışana kadar olcak böyle de bir oturmayı ben kabul etmezdim
(795 puan) tarafından
şimdilik mecburum o konuda ilerde bakarız duruma gore dedik ama ben kızım konusunda cok dusunceliyim kendimde oyle surekli aklimda ne yapti acaba diyorum
tarafından
Alışırsınız en azindan 1 hafta dene daha ilk gün olur böyle
(795 puan) tarafından
bilmiyorum inan canım kızıma çok üzüldüm bu gün bi de kapida beklemis annem birakti beni diye
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
İlk zamanlar çok zor olcak tabi. Hiç böyle ayrı kalmadın. Fakat ona daha güzel bir gelecek kurabilmek için ikinizde zaman zaman alışacaksınız. Mesela şöyle düşün doğduktan sonra en zor bakımı üç aydı sen onu atlattın. Bir yaşınıda geldi derken bak iki yaş oldu. Bu süreçde sen işine nasıl alışırsan o da alışacak. Ama bu terketmek bırakmak değil daha güzel bir gelecek için. Kimse keyifine çalışmıyor ki. 2 hafta veya bir aya normal bir düzene gireceksiniz. 
(795 puan) tarafından
kapıda beni beklemiş annem gitti diye yani bilmiyorum haksızlık mi yapiyorum acaba biraz daha beklesemiydim diyorum kafam cok karışık inan
(2,545 puan) tarafından
Hiç öyle düşünme ne zaman başlarsan başla her zaman öyle olcak başlarken.  Kendine ve ona bir süre ver. Sen çocunu dışaruya atmıyorsun ki bu kadar derin düşünmee :)
0 oy
tarafından
Birlik yerine evini kaynanama yakın tutsan senin için daha iyidir bence
(795 puan) tarafından
şimdilik deneme suresi oldugundan duzeni bozmak istemedik açıkçası bir de buraya gelirsem kira odemem gerekir kendi evimizde kiraci bulmak zor biraz ilce disina kaliyor ekstra masraf olur o yuzden onu sonra dusunelim dedik
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Calismaya ihtiyacin yoksa calisma. Ben şu cocukta yaparim kariyerde diyen insanlari asla anlamiyorum. Seni tenzih ederim ama calismaya mecbur kalip cocugunun herseyini kacirip adinada kariyer diyorlar. Universite mezunuyum. Bekarken calistim...  Cocugumun ne ilk kelimesini kacirdim, ne de ilk adimini....  annelik zor. Annelikte en guzel kariyer cocuguna bakip ona vakit ayirmak bence. Hii illada calisacam ben diyen var cocuk bakmak daha zor geliyor. Bari ise sabah gidip aksam geliyim diyor ama cocugunu da baskasindan dinliyor. Başinda da  dedigim gibi imkanin varsa calisma,.. kii kendin istemissin calismayi bence bosver. Biraz daha buyusun sonra calisirsin 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 950 göst.
0 oy
10 cevap 223 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Prens annesi3 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 222 göst.

379,602 soru

11,363,636 cevap

34,840 kullanıcı

...