0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (1,072 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Daha öncelerde de acmstm post baska bi sehire atama olayi ile ilgili belli oldu .Gidecegi yer köy ilcede yerlesim yok deprem bölgesi vs ..Bir sürü zorluk bekliyor anlayacgnz.Bizimde sallantili bi evliligimiz var ne kadar da gider bilmiyrm ama bir yerde son bulacak .Bir aydir bi konusyrz bi konusmyrz bu konuları da konusmyrz dogal olarak .Konusmak da istemiyrm zaten o kadar doluyum ki .Simdi mesele şu önümde yeni bi sehir bi hayat var bunun nasıl olacagini Allah bilir tabi ama benimde bi karar vermem gerekir ne olur bi yardımcı olun kendinizi benim yerime koyarak cevap verin .Burada kalsam düzenimi bozmasam desem destek olacak bi ailem annem vs yok .Iki kücük cocugun sorumlulugu bende olacak bir yandan kayınvalidmler rahat bırakmaycak vs .Gidecegi ile gidersem de bilmedigim bir yerde ona güvenip gitmek zaten cok kötü zaten yalnizim yapayalniz kalacgm sonra ise baslamayi dusunuyrdm orada o imkanı da zor bulacgm hic böyle hayal etmemistm ben  ne yapacgimi bilemiyrm düsünmeyim akısına bırakym dedim ama olmuyor  bi karar vermem gerekir siz olsanz ne yapardnz

9 Cevaplar

+2 oy
(978 puan) tarafından
Kocanla gidecegin belli bence hic kafani karistirmaya calisma.belki yeni yer yeni duzen iliskinizede iyi gelir suan bosanmayi dusunmuyosan ne diye esini yalniz yolluycaksinki.soru bile goremiyorum ben
(1,072 puan) tarafından
Onun gidecegi yerde ev yok yani en fazla ilcede bulursm o da bir bucuk saat simdilik bosanmayrm evet ama ilerde ne olacak bilmiyrm ya benim derdm onun pesinden gidersm de bi ise gireym en azindan oyalnrm bunalima girmem
(978 puan) tarafından
Ne diyelim hayatim biz sana gitme o zaman kal bizimle muhalefet etme bosuna duramam cocugu buyutene kadar sabrettim caliscam artik diyosan gitme biz ne diyelimki sana
(1,045 puan) tarafından
Kiz sen daha geçen post acmistin esin benim karşı cinsten çalışmama izin vermiyor o şimdi atandı bir bayanla çalışacak ben istemiyorum falan diye ne oldu
(978 puan) tarafından
Ben degilim o
(1,045 puan) tarafından
Yoo siz değil hicran hanıma demiştim zaten
-Reklam-
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Belki yeni bir yer size iyi gelir 
(1,072 puan) tarafından
Iste ben çalısmazsm cok bunalıma girecgm onu biliyrm cünkü buradaki planim oydu kücük cocugumu büyüttm kres yasina geldi onunla birlikte ise girecktm
0 oy
(4,196 puan) tarafından
Esinle git. Cocuklarin biraz buyuyene kadar sabret. Belki bu arada evliliginiz duzelir. Duzelmezse baska bi sehirde cocuklarinla yeni bi yasama baslarsin. Tabi bu surecte birikimde yap. Belki aciktan okuyabilirsin. Egitim durumunu bilmedigim icin dedim bunu. Ya da farkli bi bolum daha okuyabilirsin. İmkan olursa gittigin yerlerde kurslara falan gidersin. 
(1,072 puan) tarafından
Bende anaokulu ögrtmeniym zaten atanma durumum simdilik yok ama özel sektörde veya ücretli istoyrm ama iste oralarda da bu imkanı nasil.bulacagm ki
(4,196 puan) tarafından
Kpss calisin atanin. Napin edin atanin. Ne guzel okumussunuz mesleginiz de var. Evliliginiz iyi de olsa kotu de olsa kendi isiniz kendi paraniz olsun. Dunya hali yarinin ne getirecegini bilemeyiz. Ozel sektor cok zor ucretlide bugun var yarin yok zaten maasta cok az.
Bence sizin ilk hedefiniz atanma olmali. Gecen atamada cok guzel alim oldu. Bu kezde iyiydi yani.
(1,072 puan) tarafından
Gecen sene calismadan girdim kacirdm bu senede girecgm bi yandan formasyonda alıyrm o yüzden cok sıkı calisamdm ama tabiki de atanmak tek cözüm Allah bi yoluna koymustr biraz emek vermek gerek bu sene olmazsa seneye ins olacak
0 oy
(195 puan) tarafından
Tek başına kalınca daha zor gelecek kaynana vs karisiyorsa bide iki çocuk bakacak kimsede olmaz sonu ne olur bilmem Allah'ım güzel günler nasip etsin ama eşinle git bence ben olsam giderdim. Belki orada değişecek herşey dprem bölgeleri degisik psikolojilere sokuyor insanı belki eşin kıymetini daha çok anlar
(1,072 puan) tarafından
Valla canm.kıymetimi anlayacgni.hic sanmam is hastasi birisi yani orada da tam istedigi gibi bir sürü ugrasi olacak iste benim tek derdim kendimin de oyalanacgm is bulmak yoksa cok sıkıntıya girerim
(195 puan) tarafından
Nereye çıktı ki yeriniz iş imkanı yoksa kendine bir uğraş bulsan
0 oy
(2,588 puan) tarafından
Eşim subay tayin olduğumuz yere kızımla beni götürmek istemedi ilçe ama köy gibi hiç sosyal hayatımız kalmaz sürekli evde oluruz bir de hastane çok uzak çarşı pazar yok diye. Aileme yakın memlekette ev tuttuk, siz de böyle yapabilirsiniz 
(1,072 puan) tarafından
Yok canm onu kabul etmez ki ablam var mesela.buraya iki saat uzaklikta onu da dusundm.ben ama öyle bi adam degil gidereken bile tek koymamayı dusunmeyen biri dusun
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Bence karşına alıp açık açık konuşup eşinin tavrına göre bir karar almalısın gitsen üç gün sonra ben sana vaatte mi bulundum gelmeseydin diyebilir 
0 oy
(153 puan) tarafından
Eşiniz sınıf öğretmeni mi? Hiç düşünmeden eşinizle gidin. Hangi il nereye atandı? Siz ne okudunuz?
(1,072 puan) tarafından
Evet gaziantepe atandı bende çocuk gelisimciyim.
(153 puan) tarafından
Antep güzel bir şehir. Eşinizle gidin. İlçede oturursunuz arabanız varsa eşiniz işe arabayla gidip gelir. Sizde ilçede mutlaka işe girersiniz. Ya da KPSS çalışıp atanırsınız. Burada kalmanız daha zor olur.
(1,072 puan) tarafından
Arastirdgm kadarıyla ev bulmak cok sıkıntıymıs konteyner veriyorlarms veya köy lojmanı yani bu sartlarfa ne yapacgm bilmedm
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ne diyelim ki tüm sıklar iptal  
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kimseye güvenme 2 çocuk a tek başına da tahst bakarsın iş ede gircem diyorsun bence gitme bosan demiyorum ama gitme daha iyi senin için 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 215 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 701 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 371 göst.
0 oy
20 cevap 1,500 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu

378,389 soru

11,326,043 cevap

34,778 kullanıcı

...