0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
20 aylık daha ya nasıl beyaz olur 4 5 tane gördüm ne yapsam gotursenmi hastaneye  nasıl olur anlamadım  

Ne yapmam lazım  neden olur daha küçücük bilen varsa yazsın Allah rızası için

5 Cevaplar

0 oy
(108 puan) tarafından
Telaslanma hemen genetikle alakali olabilir diye dusunuyorum sende esinde ailenizde falan erken yasta beyazlama varmi? 22 yasindayim 10 yasindan beri saclarimda beyaz var mesela 
tarafından
Bende var csnim çocukluğumdan beri ama küçücük daha çok erken değil mi
(108 puan) tarafından
Olabiliyor oyle canim genetik de olunca erken de olsa cikiyor beyaz sac korkma bence
tarafından
Bana da genetik gibi geldi ama çoğalır mi acaba 4 5 adet var saol kuzum bu arada ❤️
(108 puan) tarafından
Ne demek canim eger cok fazla artarsa gotur doktora icin rahat eder en azindan
-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Hastane ne yapacak kuzum beyaz saça muhtemelen genetiktir benim kızımın doğduğunda bir tane beyaz kirpigi vardı ve diğerlerinden uzundu çok dikkat çekiyordu ama hiç kafaya bile takmadım Rabbim sağ salim evlat vermiş böyle şeyler için üzmeyin kendinizi 
tarafından
Bı hotmonlarina falan baktırsammi acaba vitamin eksikliği mi diye geçti aklımdan benim sacimdada 7 8 yaşlarındayken doluydu beyaz çok vardı sanırım genetik ama 20 aylık bebeğin saçında beyaz olması da endişelendirdi beni  çoğalır mi acaba yaşı ilerledikçe
(2,039 puan) tarafından
Belli olmaz kuzum seninde erken beyazlamış madem muhtemelen oda öyle olur bilemeyiz yani belki uzun yıllar öyle kalır belki artar ama dediğim. Gibi doktorunda bu konuda yapacağı birşey olmaz saçın beyazlamasini engelleyemezler
0 oy
(747 puan) tarafından

Benim oğlum da 20 aylık tıraş ettik saçını bir baktım bir tane beyaz saç teli tek bir tane gördüm ama bu yaşta ne derdin olvarda saçların beyazladi dedim:D bence korkulacak bir şey yokya

tarafından
Yaa ☺️☺️ senin yine 1ntane 4 5 tane gördüm daha dikkatli baksam çıkar yine saçı sarıya dönük biraz güneşte sarı oluyor acaba ondan mı öyle yada benim sacimdada çok vardı 7 yaşındayken falan genetik mi bilemedim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Naptın oyuncağını mi aldın elinden sütünü mü ne bu dert :) benim kızım 5 yaşında onda da vardi bir iki tel. Genetik diye düşünüyorum. Baba tarafı erken yaşta saçları aklaniyor
tarafından
Çok sınırlı ondan sanırım
Genetik olabilir benim saçlarımda beyazdı 7 yaşındayken falan hemde baya vardı ama bebeğin daha 20 aylık çok küçük bilemedim valla canım ya
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Kaşta ve vücutta olmazsa genetik olabilir ama takip et benim kuzenim rahatsız bir bayan 15aylikken ilk saçları beyazla maya başladı endisede haklısın doktora danış bı sen.
tarafından
Vücutta kasta yok canım benim saçlarımda erken yaşta beyazlık vardı 6 7 yaşlarındayken genetik olabilir o zaman
Nasıl bir rahatsızlık ki  kuzeninin hastalığı Allah acil şifalar versin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 436 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 157 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

381,687 soru

11,426,005 cevap

34,985 kullanıcı

...