0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
2 aydır karabasan a benzer bir durumla uğraşıyorum burda kimsem yok ne doktora gidebildim ne hocaya asimle gün gün daha huzursuzuz öğren uzandim belime bisey dokunuyo nefesini dahi hissediyorum eşim sandim her dokunduğunda nefes alamıyorum uzun süre nefessiz hareketsiz kaldim eşim sanıp yapma canım diycemdiyemiyorum eşimin sesi mutfaktan geldi anladım ki karabasan benzerj birşey hemen Parmaklarımi saymaya uyanmaya çalıştım uyandim aradan 2 3 saat geçti lavaboya gittim kan adetime daha 11 gün var asla erken adet olmam ben belim agriyo düşük gibi hissediyorum benim kaynanam çok beddualı sürekli  kucaginiz çocuk görmesin der o mu bisey yaptı nazar mi anlamıyorum eğer bu da düşük ise 4 uncu olacak napcam bilmiyorum kizlar böyle durum olunca nasıl anlaşılır napilir

18 Cevaplar

+1 oy
(610 puan) tarafından
Sana büyü yapılmış sen nazar ayeti aç dinle evinde bi köşeye koy o okusun evini nas felak ayetel kürsi fatiha kafirun surelerini okuyarak sil sirkeli su olsun günde 3 kere bunu yap eşinede kendinede oku üfle faydasını göreceksin herşey dua ile çözülür.
(22 puan) tarafından
Saçma  gelcek ama okuyasım gelmiyo dua kuran biliyorum o olaylar olunca korkmuyorum sonu nolcak gibi dusunuyorum bu durum yanlış mesela bi öncekinde kocam kılığında beni boğuyordu genede korku olmuyo ama bu kanı görünce çözüm bulmaliyim dedim çünkü çocuk çok istiyorum
(610 puan) tarafından
Okumamanda o yüzden ilk baş telefondan açıp dinle
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Korkmama rağmen girip okumam :D 

Bilgim yok canım post yukarı çıksın
0 oy
tarafından
Stres yaptığın için adet olmuş olabilirsin. Düşük olsa anlardın ağrın olurdu. Doktora gidebilirsin, evi de okut sıl
0 oy
tarafından
Bi hocayla görüş mutlaka Allah yardımcın olsun evini iyice bi araştır muska büyü vs var mı bi bak evde sürekli rukye ayetleri aç bakara suresi aç evi sirkeli suyla sil temizle dua ET Allaha sığın 
(22 puan) tarafından
Içimde bu olayları yaşıyorum korku olmuyo alışıyor gibiyim ve bu durum beni korkutuyo normal değil korkmamam buna rağmen dua okumak istememem
tarafından
Canım Allah korusun ilerde daha büyük sıkıntılar olur sen dediğim duaları mutlaka aç evde evini temizle sirkeyle ve hocaya mutlaka git
0 oy
(835 puan) tarafından
Korktum gerçekten canım evini okut sen ya
0 oy
tarafından
Kafaya takmamaya çalış canm dua oku sürekli
0 oy
tarafından
Özelden yazıncam sana ne yapacağını
0 oy
(119,434 puan) tarafından
meraktan geldim.posta 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Karabasansa sayet , vucut yorgunlugunda degilde kafa yorgunluğun da stresli bi gun gecirdiginde olur ha bide sirt üzeri yatinca olur bende oyleydi , oncelikle kafan rahat olsun yatagina girince duani oku oyle uyu , her isini besmeleyle yap gun icinde ayetel kursi oku , duanin gucune inan , Dua o pislik kaynananin ettigi bedduadan daha guclu canim 
(22 puan) tarafından
Korku yada üstüme bastıran olmuyo onu hissediyorum dokunduğunda nefessiz kalıyorum ilk kedim kılığında idi kedimin patisini hissetim bi ara eşim boğuyordu parmaklarını hissetim
(1,521 puan) tarafından
Evin heryerini dip kose yarin bir ara birsey bulursan da kendin hic ilgilenip bakma , guvenebilcen bi hocaya gostert , insallah derdine cagre bulursun cok zor durumdur Allah yardimcin olsun seni ve bebisini korusun herşeyden
(22 puan) tarafından
Inşallah canım ne kadar kötü insanlar var eşimin öz annesinden şüphelenmek ne kadar kötü eşim dahi supheleniyo
0 oy
tarafından

Ya meraktan ya meraktan benimki umarım derdine çare bulunur canım 

0 oy
(1,615 puan) tarafından
Korkma rağmen giridm okudum da anlattığından sadece içim kalktı ama kayınvalidem korkuttu beni o nasıl laf öyle insan evladına öyle beddua edermi yazıklar olsun ona evde bol bol sure aç dinle bakara suresi dinle bol bol Felak nas Ayetel Kürsi oku
0 oy
(8 puan) tarafından
hocaya gözükebilirsiniz subyan olabilir sizde hamile kalır kalmaz subyan musallat oluyor ve sonuc düşükle sonuçlanıyor. kızımın öğretmeni vardı sürekli  korku içindeymiş sürekli düşük yapıyormus bizimlede yeni tanışınca kızımın muskasını gördü nedir acaba bu dedi subyan muskası aynısını bende takıorum dedim bana şikayetini anlatınca ben hocayla görüş subyan vardır dedim gerçektende subyanı varmış  subyan muskası takınca ne korkusu kalmış ne bişeyi nur topu gibi masallah cocugu oldu 
(22 puan) tarafından
Bunun için bi hocaya gittim tilan diye faydası olmadi belime ve boynuma takiyordum
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bir doktora görün canım ve iyi bir hocaya kaynanan öyle gereksiz birisiyle büyü bile yapmış olabilir aslında evine de bak 
(22 puan) tarafından
Ilk defa başıma geliyo arkadaşım babasına anlatmış durumumu evine baksın demiş yarın ariycam
(1,730 puan) tarafından
Aynen evine bak
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Yuh yaaaa o nasil anne öyle.... bacim sen evini sirkeli suyla sil  silerken de 3 ihlas 1 fatiha falak nas ayetel kursi oku.... yatarken sağ tarafina yat yine oku üfle.... birde namaz kilıyorsan eğer  farz namazlardan sonra ayetel kursi oku.... eger okursan iki namaz arasinda bütün kötülüklerden korur allah seni
(22 puan) tarafından
Inşallah canim
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Yaa herşeyi geçtim de bir anne evladına nasıl kucaginiz boş kalsın bebek görmesin diye beddua eder yaa 
0 oy
(70 puan) tarafından
Canım hocaya uzaksın galiba sana yakın olan kimse yokmu peki kendine korku için muska yaptırsan bide seni sürekli korkutuyor mu yani hep mı oluyor normalde başına ilk defa mı geldi yoksa evlendikten sonra mı olduu
(22 puan) tarafından
Şu 2 aydır var sadece ilk defa böyle oluyo
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Kaynanan size gelip gidiyor mu
(22 puan) tarafından
Hayır ama ajanı geliyo kaynım sürekli ve eşim çok değişti evet mahrem bir konu ama artı 18 i bile geçen kavga ile yaptırdım aradan 18 gün geçmiş yapmiyo bile üstelik daha 2 yıllık evliyiz
(1,446 puan) tarafından
Benim tam tersi eşim sürekli yanaşır peki esin niye yanaşmıyor ki
(22 puan) tarafından
Soğuk artık bana evde sürekli kavga eskiden böyle digildi
(1,446 puan) tarafından
Biri size muska yapmış olabilr evi sirkeli suyla sil namaz kılabilirsen kıl bol bol telefon televizyondan dua aç
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Canım. Allah yardımcın olsun yaşadıklarına ilgili bilgim yok yanlış bişey demek istemem ama kayinvakdenin o lafı ne öyle insan evladı için öyle dermi ya Allah ıslah etsin güvenilir bı hoca bul sen bian önce 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 297 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 257 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nergizhirayvz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 839 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ilklem25 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.