0 oy
164 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (864 puan) tarafından
Kızlar daha önce görmedim ilk defa bugün gördüm neden olur acaba vitamin eksikliği falan yazıyor nette korktum 

3 Cevaplar

0 oy
(6,311 puan) tarafından

Benim kızımda da var hatta dalga geçtim eşimin tarafı ile oturuyorduk dedim çocuğum şimdiden saçına ak düştü :D Bu aileye doğduğu için 

Irsi oluyor o genelde eşimde de çocukluğundan beri var gene aynı ense kısmında 5 tane duruyor öyle 

(6,311 puan) tarafından
Hahahahaha Allah'm klasik şu kavgalar
Şimdi ne söz saymıştır haa demi
Eskileri açıp açıp dökmüştür

Alırsan bana da yolla hahaha az röntgenleyim
(3,895 puan) tarafından
Noldu çok merak ediyorum.  Kocam geldi, kendimi mutfak balkonun kapısından içeri zor attım. Napyosun kız orada dedi, elma alıyordum balkondan dedim :)
Eskileri açamadı, adamın tlfnu çaldı tartışmaları yarım kaldı :)
(6,311 puan) tarafından
Tüh be filmin en heyecanlı yerinde hahahaha
O kavga telefondan sonra devam etmiştir kesin ndjdjdj
(6,311 puan) tarafından
Hahahahha desene Suzan avniyi bastı
(3,895 puan) tarafından
Öyle oldu vallahi :))
-Reklam-
0 oy
(14,892 puan) tarafından
Benim kizimda da var ya. Inşallah çoğalmaz. 
(864 puan) tarafından
Canım sağlık sorunu olmasında çoğalması sorun değil benim için acaba vitamin eksikliği mi diye
(14,892 puan) tarafından
Bilmiyorumki canim. Benimkilerde erken beyazladi ama bu kadar küçükken var miydi bilmiyorum. 13 yaşinda nerdeyse yarisi beyazdi saçlarimin.
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Canım bazen oluyor benim de görümcemin ortanca oğlunda var emre kısmının orda bildiğin orta büyüklükte yuvarlak bembeyaz çocuk esmer sanki oraya boya sürmüşsün gibi bazen oluyor galiba o ama istersen doktora danış diyecem ama hangi doktor bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 123 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
15 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bademira (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 173 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,896 puan) tarafından soruldu

397,211 soru

11,880,353 cevap

35,996 kullanıcı

...