0 oy
682 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar görümcemin geçen sene doğum gününde ona panduf aldım hediye olarak kendime de alıcaktım ona da aldım ikimize aynı renk model neyse aradan 1 hafta geçti geçmedi bi baktım kaynanamın ayağında da aynı pandufun gri rengi sinir oldum valla hiç saklamıcam koca kadınsın git başka bi model bişey al.. bide dio sıcacık tutuyo bunlar ulan bunca sene kocaman mağaza orda duruyo ben alınca mı aklına geldi.. onun ayağında gördüköe valla benim kullanma isteğim kaötı şuan yeni bişey bakıyorum bulursam alıcam inşallah...neyse hadi geçtim bunu diyelim markete çerezlik tabaklar geliyo ya onlardan aldım eve bende gördü tabi kızıyla markete gitmişler ikiside kendilerine öyle tabaklardan almışlar bide gösteriyolar gelde gıcık olma... Balkonlarımıza katlanır cam yaptırdık gitti o da yaptırdı hemen... Kış geldiğinden beri doğalgaz yakmazlar o yüzden bizde yukarı çıkmıyoruz çocuk hasta olur diye beyse geçen bi şey oldu çıktım ay bide be göreyim benim girişteki halıların aynı rengi farklı modelinden almış normalde çok cimrilerdir vallahi ama iş böyle şeylere gelince hemen alır eder kendisine... Aldığım herhangi bişeye veya yaptığım bi yemeğe tatlıya güzelse asla güzel olmuş vs demez gider aynısından yapmaya çalışır ben onun evinde beğendiğim yemeklere çok güzel olmuş ellerine sağlık derim hatta tarif istediğim bile olmuştur. ha birde şu var geçen sene oğlum doğdu ben resmini falan paylaşıyordum buda gitmiş eşimin bebekliğini sosyal medyada paylaşıyo bunu ablam falan da görünce tuhafına gitti az çok anladı durumu :)     Şimdi siz söyleyin beni kıskanıyo mu acaba diye düşünmekte yanlış mı düşünüyorum sizce 

16 Cevaplar

+3 oy
(313 puan) tarafından
Meğer ne çok şey biriktirmissin içinde.. 
(774 puan) tarafından
Kuzum kaç yaşında kadın Allah aşkına yapma ... Evet arada başka şeyler çok var malesefki ama yine de saygımı bozmam. Geröekten çok sevdiğim biri olsa dediğin gibi benimde hoşuma gider hatta aldıklarımı beğeniyo diye kendime alırken ona da alırım nolcak ama kendisini pek sevdiğim söylenemez eşiöin annesi işte saygı duyuyorum sadece hepsi bu
(313 puan) tarafından
Tabi ki durum öyle olduğu için her yaptığının batması da çok normal. Takma kafana bosver tarzım beğeniliyor demekki de geç gitsin.
(313 puan) tarafından
Bu arada kaç yaşında tabi bilmiyorum benim kaynanam genç. Benden daha şıkır şıkır giyinir onu gözümün önünde bulundurarak öyle düşündüm :)
(774 puan) tarafından
Ya 57 ya da 58 yaşında falan sanırım
(9,159 puan) tarafından
Yorumuna yarıldım :D
-Reklam-
+1 oy
(7,251 puan) tarafından

Kaynana senle si.dik yarıştırıyor:D

(774 puan) tarafından
En çok tuhafıma gidem o zaten benimde o yüzden valla giyme isteğim falan kaçtı...
(1,771 puan) tarafından
Evet daha ne kaynanalar duycam Allah tan yok cici kaynana var bende :))))) bana uzak Allah tan
(774 puan) tarafından
Valla benim tepeöde oturuyo görümcede aşağıda görümce sonradan geldi gerçi evlenmeden önce keşke beni uyaran olsaydı diye bazen çok söylenirim aynı binaya taşınmazdım en azından valla
(7,251 puan) tarafından
Aynı bina pişmanlık nettt
(774 puan) tarafından
Aynen valla imkanım olsa birikim yapıp uzaktan bi yerden ev almak isterim Rabbim inşallah o günleri nasip eder..
+1 oy
tarafından
Ben kötü bir şey göremedim belki de senden öğreniyor bazı şeyleri. Senin zevkin hoşlarına gidiyor birde öyle düşün 
+1 oy
(1,254 puan) tarafından
Benim hoşuma gider zevkim hoşuna gidiyor diye ne var bunda 

Kıskanma değil demkki heves ediyor
(774 puan) tarafından
Benimle yaş kızı var gitsin onun aldığı şeylerden alsın bana heves etmesin sevmiyorum ben öyle
0 oy
(1,257 puan) tarafından
 Sende görünce hoşuna gidiyordur fikirlerini zevklerini beğeniyordur 

Benim eltimde Ayniii kaynanan gibi Dusjsjn 

Ama benimkii kompleee aynılaşiyor 
(774 puan) tarafından
Beğeniyosa ne güzelmiş güle güle kullan dese dili kopacak valla ben kim olursa olsun beğendiğim herşeyi söylerim maşllahta derim nolacak sanki birde hiç bişey sormuyo gidiyo nerden aldım diye araştırıyo ediyo ya bu çok tuhaf :)
(1,257 puan) tarafından
Ozenttiiileeeeerrr xndndndn Off takılma Onlar gelince özenli birşey yapma gösterme görmesinler şahsen artık öyle yapıyorum iki torunu var eltimin hiç saçını boyatmamis ben boyattım diye gitti sarıya boyadı djsjjs Pantolon giymezdi ben giyiyorum diye onuda giydi Zbznzn Yanii artık Ozentilik değilde ne
(774 puan) tarafından
Allahtan eltim yok :))) kuzum aynı binadayız bişey yapıyo olsam bazen pat kapıya geliyolar öyle pek gizli saklı bişeyim olmuyo malesef bianda geldiklerinden
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Benimki de ben çeyiz alırken aldığım herşeyden kendisine de aldırdı aynı renkodel değil ama aynı ürün :)
(774 puan) tarafından
Maşallah daha ne alsın :)) benimkide sehba koltukları falan yeniledi benimkilerin aynı renginden almak istemiş ama yokmuş Allahtan :)) tv ünitesini de satmak istedi satamadı o yüzden yenileyemedi yemek masası aldı yeni oo bizde baya değiştirdik anlıcan :)) kıskanmıyorum valla kesinlikle ama benimkilere benzetmesi tuhaf benimle aynı yaş kızı var gitsin onun evi gibi yapsın
(1,506 puan) tarafından
Kız bende kiskanmam zaten o gorumceme de öyle yapmış evlenirken o ne alırsa ondan almış çeyiz bile vermemiş doğru düzgün o yüzden ben eşya alırken görümcem sağolsun o konu da hakkını yiyemem ne beğendiysem gelinin dediği olsun deyip aldırdı
(774 puan) tarafından
Hmm o zamn seninki sana özel bi davranış sergilememiş kim yebi bşey alırsa hevesleniyo kendine de alıyo :))
(1,506 puan) tarafından
Heveslenmiyor kıskanıyor kayınbabam kızına birşey alsa onu alıyorsun bana da al diyor sevgililer gününde enişte gorumceme yüzük eşimde bana kolye aldı diye kayınbabama küpe aldirtti :)
(774 puan) tarafından
Ayyyyy bu aynı benim yengem gibiymiş valla oda böyle yapar değişik tuhaf ya valla
0 oy
(2,651 puan) tarafından

Bende benim kaynanama tuhaf derdim :) :)  

(774 puan) tarafından
Emin ol daha da tuhafları vardır :))
(2,651 puan) tarafından
Oldum canım buradakileri okudukça :)
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Ben şöyle düşündüm kıskanmak değilde imrenmiş, belki gençliğinde alamadı yada bilmiyordu, sende gördü hoşuna gitti aldı. Ne bilim kötü bir şey gelmedi aklıma :)

(774 puan) tarafından
Kız yok demez o asla eminim bende sormam zaten hoşuma gitmediğini anlar gider inadına benim evime benzetmeye çalışır.. sorsam bak şunu der adım kadar eminim he geçenlerde dışarlarda görmüştüm beğendim alim bari dedim aldım der... Hiç demez yani sendeki hoşuma gitti vs vs o yüzden sorup kendimi daha çok sinirlendiremem :)))
(2,211 puan) tarafından
Aman boşver o zaman:) sende aldıklarını gösterme :) yada enteresan birşey al bakalım onuda alacak mı? :)))
(774 puan) tarafından
Aynen denemek lazım:)  bak şimdi aklıma geldi gittik mutfak musluğunun başlığını değiştirdik onu da almış yazın bozuldu bu sefer bambaşka bişey aldık bakalım ondan da alacak mı valla merak ediyorum :)
(2,211 puan) tarafından
Altın varaklı tuvalet yaptır :) ayy ahahahahha gidip aynısından yapıyormuş:)))))
(774 puan) tarafından
Asdasdas :)) cimridir ama iş böyle şeylere gelince yapar :)
0 oy
(775 puan) tarafından
Kırbaç al bitane oğlun seviyo dersin bakalım ne yapacak ndndbdb
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Kadın gencligini yaşayamadı demekki senin zevkine de guveniyor:D

(774 puan) tarafından
Güvenmesin istemiyorum :)))))
0 oy
tarafından
İlkin okuyunca abartma istersen panduf hoşuna gitmiştir diyecektim  ta ki aşağılara geldim ağzım açık okudum ya ne değişik bir kadın ama senin kızdığn onun alması değil bence hani halını beğenir çok güzelmiş nerden aldın bende alayım der bu yemek güzelmiş tarif ver de yapayım der insan ama sinsi sinsi kendileri alıyor yapıyor sen görünce zoruna gidiyor çok normal bir arkadaşım öyleydi çünkü çok gıcık bir durum bir şey de yapamazsın ki ya
(774 puan) tarafından
Kuzum halımı onlar almıştı zaten evlenmeden önce.. halıcıya girdik beğendim ödemesini yaptılar.. bianda yapmıyo yavaş yavaş herşeyi sinsice vallahi bak abartmıyorum yani
tarafından
Yok anladım ben seni söylese vala senin zoruna gitmez ben anladım begense sorsa hoşuna gidecek takamazsın öyle
0 oy
(15,005 puan) tarafından
Valla 70.80 yaşına da gelsem gözüme sevimli güzel gelen pandufu alırım. Hiç acımam. Millet ne diyecek diye de düşünmem. Hele ki gelinim ne düşünecek diye hiç düşünmem. Senin zevkini beğenmiş demek ki gitmiş o da almış. Bence aşırı abartmissin. Ortada kötü bir durum yok. Ama bazı insanlar böyle şeyleri hiç sevmez. Sen de onlardansin sanırım. Herkes farklı 
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Kıskanıyor her kaynana gelinini kıskanır :D benim kaynanam da yer yer evimde bi kaşık kalır şunu da alıyım kalmasın der sanki zorla yemiş gibi bi kere geldi buzluğu açtı ayy ne kadar düzenli dedi iki üç gün sonra gittik buzluğu açsana dedi açtım bakıyorum boş boş bak ne kadar düzenli dedi ahahahah çok komikler yaaa :D
(774 puan) tarafından
Ayyy ne fenaa:))) buzlupunu düzeltmiş resmen sen gör diye sana mı açtırdı bide üstelik ne kadar düzenli diye demiş senin demen gerekirken :))) ay valla bazı kaynanalar çok tuhaflar yaaa amann
(3,721 puan) tarafından
Evet aynen anlattığın gibi yaptı bende bişey isticek diye bekliyorum :D :D bide kıskanmıyor falan yazmışlar ya sana da yalan yaaa kıskanmasa mesela der ki ayy kızım senden gördüm yaptım senden gördüm aldım maşallah zevklisin yada düzenlisin şöyle böyle yok bu baya bildiğin kıskançlık yani kimse aksine inandıramaz beni :D
(774 puan) tarafından
Aynn bende öyle düşünüyorum ama yine de dedim belki ben değişik kötü düşünüyorumdur diye burdaki arkadaşların görüşlerini de almak istedim
(3,721 puan) tarafından
Görüşlere saygım var ama olayı yaşayan benim o andaki söyleyişi bakışları konuşmaları anlayabiliyoruz yani çocuk değiliz niyeti hissedebiliyoruz
(774 puan) tarafından
Aynen öyle katılıyorum canım
0 oy
tarafından
Sevmediğin için her yaptığı batmış sana ☺  sevdiğin biri olsa kesin hoşuna giderdi ☺
(774 puan) tarafından
Öyle zaten amabi insanda yaşına uygun davranmalı bence yapılcak şey var yapılmıcak şey var.. çocuğum yeni doğduğu zamanlar kucağına alırdı bende meme arıyo diye hoşuna giderdi valla yaşı biraz daha genç olsa heralde kalkıp oda bi tane daha doğururdu o derece artık düşünüyorum
0 oy
(2,864 puan) tarafından
Belki de sende gördüğünde gosuna gidiyor tarzını beğeniyor ne var ki 
(774 puan) tarafından
Hiçbişey öaktırmadan gizli gizli yapması çok tuhaf
0 oy
(7,121 puan) tarafından

image

cok acil  hemen 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 378 göst.