0 oy
2,857 göst.
Diğer kategorisinde (742 puan) tarafından
Komşum mevlit okutacak haftaya aramiz iyi çok şükür oturmaya geldiğinde komşuyla yazışması olmuş sofra bezi silkelemekle ilgili bizdense kusura bakma demiş sonra mevludu araya sıkıştırmış görüldü yapıp mesaj atmadı bence ev mevlidi ya ondan dedi böyle hediye getirmemek gibi bişey algıladım sanmam daha var bi kaç gün kalınca dersin dedim. Hiç gitmedim daha önce bilgim de yok ilk başlarda ev bakmaya gittiğimde hediye götürmüştüm o da getirmişti. Dün mesajlaşırken sordum yapılacak bişey var mı ben yapıyım hı çeşit dedim annemgil yapacak senin bebeğin var sorman yeter falan dedi de yaparım kek tarzı bişey 

4 Cevaplar

0 oy
(12,484 puan) tarafından
Gerek yok bence ya bişi götürüldüğünü duymadım hiç çocuk için olsa çocuğa para verilir bizde de öbür türlü bişi götürülmez ama içinden geliyorsa yapabilirsin tabi 
(742 puan) tarafından
Şey de olabilir taşındı ev bakmaya gitmediyse ondan mı bekliyo acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım elin boş gitmek istemiyorsan normal bir yemek gibi bir şey de yapabilirsin hani ne olur kek olur poğaça tarzı kurabiye tarzı bir şey yapabilirsin bence öyle çok zor bir şey yapmana gerek yok yani
(742 puan) tarafından
Yok onu yaparım da bişey alınıyor mu onu merak etmiştim
0 oy
(89 puan) tarafından
Daha önce ev hediyesi getirmissen gerek yok ama getirmemişsen o zaman getirmen gerekir 
(742 puan) tarafından
Götürdüm canım
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bizde götürülür hediye daha önce gitmiş hediyeyle bilemedim şimdi
(742 puan) tarafından
Bende bilemedim:)

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 396 göst.
9 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bhrbrl (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 589 göst.
0 oy
19 cevap 345 göst.
0 oy
23 cevap 470 göst.
21 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,920 cevap

34,762 kullanıcı

...