0 oy
602 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar yarın yakın arkadaşım doğum yapacak. Normalde arkadaşlarımı hastanede görmeye giderken bir kutu çikolata alıp gidiyordum ama bu sıcakta çikolata gidene kadar erir. Hediyesini sonra evde vercem. Çiçek falan da odaya almıyorlar zaten. Ne götürebilirim eli boş gitmemek için ?

21 Cevaplar

0 oy
(1,988 puan) tarafından
Ben hic gitmemeyi tercih ediyorum 
(1,271 puan) tarafından
Arkadaşım özellikle çağırıyor yaaa çok istiyor yanında olmamı gitmem lazım o yüzden
(48,660 puan) tarafından
evden bisey yap kek kurabiye gibi gelenlere ikram ederler
-Reklam-
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Kuruyemis alırdım yerinde olsam yada kuru meyve vs 
(1,271 puan) tarafından
Hmm sağol canım bir düşüneyim bakarım markete gidip artik
0 oy
tarafından
Vallah ben olsam lohusa şerbeti yaparım böyle anneye yarayacak birşeyler yaparım eve çıkınca da alınır alınan
(1,271 puan) tarafından
Şerbet hastanede veriliyor canım meyve suyu alsam az olur gibi
tarafından
Sütlü tatlı olabilir meyve suyu yanında götür. Kolonya olur
0 oy
tarafından

Ben sepet yapmsıtım, ıcıne dut kurusu, kuru ıncır, kuru üzüm, tahin helva, kefir, nescafe, gogus pedi, koymustum, bebiş için de zıbın takımı corap emzık askısı, bez, müslin örtü almıstım, bıraz para ıgneyle takmsıtım sepetın dısına da tül yapmıstım nazar boncuklu :D herseyden vardı birazzz

(4,164 puan) tarafından
Aaa çok hoş bir fikir gözde eline sağlık benim de aklımda bulunsun bu hoş bana kimse böyle şeyler yapmadı ama benim yine de yapasım geliyor sanırım biraz enayiyim :))))
0 oy
(812 puan) tarafından
Yani suan lohusa kadına ne iyi gelır onun yıyeblcegi bsy al ki süt yapan seyler hastaneye giderken eli Bos gtmek olmaz
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Ben poğaça ya da kek ya da kurabiyeyi tercih ederdim hediyedense çünkü hastanede böyle şeyler gelmesi çok önemli benim için 
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Bebek bezi tabiki en çok ihtiyaç olunan şey 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Hem kolay gaz cıkarması hem de sut olması için komposto goturuyorum ben cok hora geciyor. Kendim de doguma giderken 2 lt yaptım cok iyi oldu. Hem soguk soguk iyi gelir anneye de. Saglıklı dogumlar dilerim. 
0 oy
(7,379 puan) tarafından
Cikolata kek meyve suyu olur bizde 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
halam baklava almisti benim dogumumda
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Doğum yapacakmış hurma kaysı incir üzümden oluşan bi paket hazırlattir yanına da meyve suyu bence tamamdır 
0 oy
(7,588 puan) tarafından

Valla bana gelenler çiçek tatlı yiyecekler bebeğime kıyafet olsun bez olsun vs getirmişlerdi:)

0 oy
(348 puan) tarafından
Süt arttırıcı şeyler yapabilirsin canım. Mayalı poğaça, kuruyemiş incir vs de götürebilirsin 
0 oy
(4,155 puan) tarafından
Komposto meyve suyu atisrmalik kuru incir kayısı kuruyemıs gibi şeyler çok iyi oluyor valla direnc oluyor dogum sonrasi
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Ben burdaki meşhur süt yapan içecek var ya onu yaptım götürdüm çok dua etti bana yanına da ekstra meyve suları içecek falan aldım sabaha kadar benim yaptığım süt çayı ve bisküvi kraker yemiş sütü inmiş öyle sende yap dua al canım ☺️❤️
(1,539 puan) tarafından
Sut yapan icecek ne canm
(4,164 puan) tarafından
https://annelertoplandik.com/forum/12221345/anlik-dogum-yapan-arkadasima-patlatan-icecek-yapiyorsunuz
Canım bu postuma bak ilk yoruma da tarifi sabitledim emziren annelere özellikle ilk aylarda çok güzel süt yapıyor bu tarif
0 oy
(60 puan) tarafından
Valla en makbule gecek sey termosa mis gibi cay yap yaninda kalanlar icsin arkadasina guzel bi corba genelde adettendir muz meyve suyu ve bisküvi götürürler 
0 oy
(8,897 puan) tarafından
Kendin evde atıştırmalık bisiler hazırla bence. Yanına da komposto meyve suyu filan 
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Komposto yap evde gotur yada kaysili meyve suyu
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Bence kayısı zamanı. Kesinlikle bir hoşaf yap onu götür
0 oy
(210 puan) tarafından

Gideceksen bebek bakımından oluşan bir sepet yap oda paran varsa yoksa bir bez al git en makbule geçen seyler çiçek şeker bunlar bitti gitti insanlar hep mağdur bir çocuk bezi maması dünya para olmuş allah yardım etsin :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 351 göst.
0 oy
15 cevap 596 göst.
11 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 2,902 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde 0852 (730 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 470 göst.
21 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,485 soru

11,360,284 cevap

34,838 kullanıcı

...