0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar bugün arkadaşım doğum yaptı. Akşama hastaneye ziyarete gidicez ne götürülür bir şey götürmek gerekir mi ? Altın takcaz normalde ama evine gittiğimizde altını takarız diye düşündük. Hastaneye giderken bir şey götürmek gerekir mi ?

19 Cevaplar

+2 oy
(119,287 puan) tarafından
hem eve hem hastaneye olmaz bence hani birine git ikisinede lohusa kadina is cikmasin hastanede takini tak gel 
(1,271 puan) tarafından
Samimiyetimiz var eve zaten 40 i çıkmaya yakın bebiş sevmeye gideriz :) hastaneye de kendilerini yalnız hissetmesinler diye gitmek istedik
(119,287 puan) tarafından
sen bilirsin ama iki kez bizde olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hastaneye giderken takı takmaya gerek yok 

Evine gider takarsın 
(1,271 puan) tarafından
Zaten takıyı evde takarız de hastaneye giderken bir şey götürülür mu acaba
tarafından
Evet Elin boş gitme meyve suyu götürebilirsin
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yiyecek içecek birseyler götür =) kolanyagi vs olabilir 
0 oy
(173 puan) tarafından
Bana hep hastanedeyken çiçek getirdiler. Şu hoşgeldin bebek olanlardan. Şimdi onları napcam bilmiyorum 
(2,097 puan) tarafından
Aşırı gereksiz bir şey ya
0 oy
(938 puan) tarafından
Yiyecek içecek biseyler götür sıcscik çay çorba götür valla çiçekten iyi gelir onlar ona :)
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Bence hoşaf vs. Yap cnm en işe yara o alırsan market gıdası al  :)) onun dışında zaten takımı biraz toparlayinca gidecekmissin amaç zaten hastanede yalnız kalmadığını hissettirmek ben iki kere gitme diyenlere katılmıyorum hastaneye gidiyorsun diye hizmet etmesini beklemiyorsn kalkıp kek börek ikram etmeyecek haliyle 
(1,271 puan) tarafından
Hastaneye kendilerini yalnız hissetmesinler diye gidiyoruz canım zaten mutlaka bekliyoruz dediler. Böyle günlerde desteğe ihtiyacı oluyor insanin
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Bi corba yapın onu goturun ya da meyve suyu süt felan alın gidin. Evine gittiğinizde takarsınız altını
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Hastaneye giderken bebeğe değil anneye bişeyler götür bence. Çorba, komposto, börek... Yani yiyecek götür. Alirsanda çiçek alabilirsin. 
0 oy
tarafından
Eğe çicek seviyorsa ufak bi cicek alabilirsin veya bebişe ilk dogum hatirasi kiyafet alabilirsin veya yemek yapabilirsin evden en kotu meyve veya meyve suyu felan alabilirsin
(1,271 puan) tarafından
Çiçek odaya almiyolar kuzum
0 oy
tarafından
Ben takı kuru pasta meyve suyu 1 takım kıyafet götürdüm hastaneye . Eve gttiğimdede yaş pasta alıp gtmiştim ğ
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Yemek götür canm 
0 oy
(219 puan) tarafından
Meyve suyu kek  tarzı biseyler ala bilirsin takiyi da evinde takarsın 
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Bebek bezi götür Bi insanın en çok ihtiyacı olan şey kıyafeti zaten herkes götürecek zaten diğer şeyleri sorman gerekir bebek bezi en iyisi ben her bebeği olana bebek beziyle gittim hepsinden makbule gecti
0 oy
(6,979 puan) tarafından
Tabiki bana her gelen çiçek ve bisküvi süt meyve falan getirdiler hem çiçek hep ufak tefek biseyler 
0 oy
(348 puan) tarafından
Valla bende en çok makbule geçen şey sütlü tavuk suyuna çorba olmuştu. Hem süt arttırıcı hem de tadı çok güzeldi :) Çorba ya da mayalı poğaça götürebilirsin bence
0 oy
(392 puan) tarafından
Çiçek götür yeter 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Hastaneye giderken lokum çikolata çiçek tarzı olabilir. Bana arkadaşım çok güzel bir lokum getirmişti bol bol yemiştim süt olmuştu çok da hoşuma gitmişti:) eve de takı vesaire getirilir biz de yakın arkadaşınsa
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben hep arkadaşlarıma meyve götürdüm canım elma armut muz birde kare çikolatalardan alıp koymuştum 
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Bence süt yapıcı güzel bir şeyler götür hastane de yemesi için çorba olur tatlı olur 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 604 göst.
0 oy
15 cevap 599 göst.
11 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 2,902 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde 0852 (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 471 göst.
21 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,573 soru

11,362,631 cevap

34,839 kullanıcı

...