0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (794 puan) tarafından
Ptesi dogum yaptim cuma bebegimin kontrolu vardi sarilik var desi cokyoktu galiba test istemedi ptesi tekrar cagrdi bol bol emzir dedi emziroyorum ama gun   icinde srekli uyuyor gozunu acmiyor ememiyor   enjektrle iki kere 15 ml 15 ml verdim ama uyudugu icin onu bile yutmuyor    altini acip emziriyorum memeyi agzinda cok tutmiyor napmam lazim  5 6 gunluk bebwk kac cc yerki cok uyumadi sariliktanmidir

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne cc si kız birkaç damla ile doyar daha beş gunlukmus. Ama uyandirman lazım sarılığı artmış olabilir hiç utanmıyor ise . Ayakaltini elle ıslak mendille sil cimdikle hafiften ayak altını uyansın mutlaka 
(794 puan) tarafından
Ne bilim cnm bn hic mama vermedim 2 yasinda kizim var oda emdi  altini acinca agliyorda elime alinca yine uyuyor
tarafından
Sarılığı yükselmiş olabilir. Bir şekilde uyandır bir iki damla emse yeter altı açıkken emzir canım oule uyaniyorsa
(794 puan) tarafından
Gece uyumuyo cnm gunduz zor  uyandrmak gece kucagima almassam  uyumuyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence sarılık değerleri yükselmiş Olabilir canım Sen yine de zorla emzirmeye falan çalış pazartesiye kadar sabredin ama emzirmeye çalış Yoksa değerleri düşebilir kan değerleri şekeri falan
(794 puan) tarafından
Emziriyorum cnm olmadi enjektrle veriyorum gunduz uyuyor gece uyumuyor ole cok
0 oy
(765 puan) tarafından
ayaklarinin altini hafif cimdikle canim saat basi emzirmen lazim  allah korusun kesinlikle konun bebeginld uyandir 
(794 puan) tarafından
Gunduz uyaramiyorum cnm bak smdibuyanikk srekli emiyor
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Üzerini soy o şekilde emzir bi yandan hep rahatsız et ayak altlarına gidikla burnunu sık karnında kulaklarında parmaklarını gezdir daha küçük zaten bir yudum gitse yeter 
(794 puan) tarafından
Ole yapicam cnm gnduzlwri
0 oy
(276 puan) tarafından
Benimkide uyumak nedir bilmez daha 25 günlük uykusuzluktan ölebilirim 
(794 puan) tarafından
Buda uyumuyo gece gunduzde bn uyuyamam 2 yasinda kizim var iyi olsunlarda  uymuyim bn
0 oy
(7,734 puan) tarafından
Benimkide dogdugunda uyandiramamistim hemsireyi cagirsim yanaklarini sıktı ayaklarini ovcaladi gidikladi falan agzina sag sag dok dedi sutumu uyandiramiyodum bende
(794 puan) tarafından
Bnde 2 gundr sagiyorum arada  veeiyorumm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 502 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Anya (1,001 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 418 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
23 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Assaasasdaddd (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı

...