0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Hanımlar henüz 5 günlük bebeğim gece ve gündüzü ayırd edemiyor sanırım çünkü gece hiç uymuyor dün gece saat 12 de uyandı sabah 8 e kadar ağladı kıvrandi durdu gazı falan yok çünkü çıkartıyorum altına yaparken kendini çok kasıyor bilen biri varsa ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olursa çok sevinirim çok üzülüyorum onu öyle görünce o ağlıyor ben ağlıyorum

10 Cevaplar

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Canım benim de öyleydi,bo idrar  tahlili verin, bizimkinde idrar  kültüründe enfeksiyon çıktı.  Inşaallah bişey çıkmaz ama bi baktirın
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Daha gece gündüz kavramı yok onlarda ama sen şimdiden öğrenmesi için gece loş gündüz aydınlık yerde uyutmaya çalışç gündüz oyna konuş kucakla ama gece emzir bezini değiştir konuşma gerekirse sessizce konuş pışpışla. İlk zaman zor olur düzensiz olur ama zamanla alışır. Gazı da yok diye düşünme içlerinde kaç tane gazı oluyor bu bücürlerin ❤️ biri çıkınca bitti sanıyoruz zamanla sen de hareketlerinden ağlama şeklinden neden ağladığını anlayacaksın 
(1,301 puan) tarafından
Alttan gazını çok çıkarıyor hemde aşırı doğduğundan beri bu sancı mi oluyor kuzum gerçekten hiç bilmiyorum tecrübem yok :(
(1,550 puan) tarafından
Dizlerini karnına çekerek ağlıyorsa muhtemelen gazı var sen bol bol kimyonlu su iç sütüne geçer faydası olur inşallah. Ben kimyon yiyemediğim için çok zorlanmuştım bu yüzden sonra zorla içmeye başladım faydası oldu
(1,301 puan) tarafından
Altını değiştirirken. Hep yapıyor emzirirken birden gazını çıkarıyor ve kendini aşırı kasıyor dizlerini karnına götürüyor alttan gazını çıkarıyor ama demek ki yeterli olmuyormus ben doktora götürsem zaten gideceğiz doktoruna damla falan verirler mi acaba canım
(1,550 puan) tarafından
Verir muhtemelen. Ama sadece damla ile kalma. Özel masajları var internette araştır çok faydası oluyor ben hep elma yağı ile ovalamıştım :)
(1,301 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım benim
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Gece ve gündüzü öğret gece mutlaka karanlıkta yatır gündüz ışıkta gazı çıkarıyo sanıyorsunuz ama tam hiç hiç çünkü çok küçük daha tuvaletini yaparken bacaklarını öne geri yap göbeği düştüyse yatarken ılık bi duş
0 oy
tarafından
bana biraz kolik belirtisi gibi geldi canım çünkü benim kızım da kolikti dediğiniz şeylerin aynısı bizde de mevcuttu gazı varmış gibi kendini sıkıyor kızarıyor çok kötüydü en son doktora götürdük doktor dedi kolik diye.
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Yenidoğan bebeğin hep gazi olur canım cikarmasina güvenme sen kendini kasıyorsa büyük ihtimalle gazi vardır 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Gece ve gündüzü ayırt etmesi için henüz erken canım büyük ihtimalle gazı oluyor onun birde hergün aynı saatlerde agliyormu ona dikkat et eğer öyleyse koliktir muhtemelen 
(1,301 puan) tarafından
Her gece aynı saatlerde ağlıyor ve sanırım kolik bebek :( sizlerin de dediğine göre ne zamana geçer peki
(2,039 puan) tarafından
Benim kızımda 4 ayda filan geçti kuzum ama dikkat et yediğin birseyde buna sebep olabilir ona çok dikkat et ben büyük kızımda 6 ay domates yemedim bu yüzden yediğim günün akşamı saatlerce çığlık kıyamet ağlardı
(1,301 puan) tarafından
Tamam kuzum çok teşekkürler
0 oy
(294 puan) tarafından
Benim kızım da öyleydi 40 inda 20 gün gece uyanıp ağlıyordu gündüz uyuyordu 20 gün gündüz ağlıyordu gece uyuyordu 
(1,301 puan) tarafından
40 tan çıktıktan sonra düzeliyorlar mi
(294 puan) tarafından
Düzeliyorlar canım onları da anlamak lazım hayata gözlerini yeni açıyorlar öğrenmeye alışmaya çalışıyorlar gazi sancısı ağlaması geçer zamanla sabırla beklemen gerecek bunun için
(1,301 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim inşallaah geçer
0 oy
(673 puan) tarafından
Daha çok minik annesi bu durum çok normal. Gazı çıkıyor demişsin ama yetmez . Yenidoganlardaki gaz bizde yok valla. Yarim kundak yapmanı tavsiye ederim
(1,301 puan) tarafından
Kuzum kundakta yapıyorum
(673 puan) tarafından
Sabredeceksin canim asla sen stres olma onlar hissediyorlar daha beter huysuzlaniyorlar. Benim kizimda öyleydi 20 günlükten sonra düzeldi cok şükür. Birde oda sicakligina cok dikkat et. Azicik sıcak olsa bile etkileniyorlar
(1,301 puan) tarafından
Tamam kuzum çok teşekkür ederim İyi'ki varsınız sizler sayesinde aydinladim
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Canım benımkıde 40 günlük erkek bebeğim bende senın gıbı gazi yok zannedıyodum ama hastanede rötgende içi hep gaz çıktı alttands çıkartıyodu malesef erkekler gazlı oluyor sanırım 
(1,301 puan) tarafından
Şuan 40 günlük mü canım ya nasıl ilk gunkunden daha mı iyi
(2,768 puan) tarafından
Evet kuzum çol şükür ilkine göre iyi bio dıye gaz damlası aldık
(1,301 puan) tarafından
Tamam canım benim çok sağol
0 oy
tarafından
Kramp giriyor bazen canım bebeklere 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 284 göst.