0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından

Kızlar biz evlendik beyaz eşyamı hiç yoktu eşim çamaşır makinesi televizyon aldı çok şükür ve bugünde içinden gelmiş bulaşık makinesi almış 

Can Eşim 

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Güle güle kullan inşallah ❤️❤️ çok da güzel. Benimde hiç bir şeyim yoktu.  Bir tek TV koltuk bir tek halı. Smdi elhamdülillah.
(7,376 puan) tarafından
Bizde alamadık canım eşim ev yaptı bende iş teki tazminatını ona verdim mutfağı yaptırdık sorsan 12 kardeşler ama benle eşim tek
tarafından
Oyy Allah kotusunden korusun ❤️ inşallah herşeyin en güzellerine sahip olursunuz ☺️
(7,376 puan) tarafından
Amin canım sağolsın❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Güle güle kullan kuzum. 
(7,376 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️❤️
+1 oy
tarafından
Güle güle kullan canım  
(7,376 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️
+1 oy
(7,824 puan) tarafından

Gulegule kullan 

Desene doldur bosalt gunlerim basliyor:)
(7,376 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim başlasın ya aileleri çok kalabalık gelince bulaşık yıkamaktan hem yüzlerini göremiyor hemde belim kopuyor 12 kardeş eşimler eltiler görümceler çocukları ölüypm valla yıkayan kadar
(7,824 puan) tarafından
Gule gule kullan evet hic svmm yikamayi elimde iyi dayanmissin :)
(7,376 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim 3 yıl dayanabildim
+1 oy
tarafından
Allah banada bir gün böyle bir post açmayı nasip etsin inşallah  güle güle kullan  çok güzel
tarafından
Sagol diclem rabim senden razı olsun inşallah
(2,746 puan) tarafından
Şimdi şöyle evrende her şey enerjidir. Hani bir laf varya "bir şeyi 40 kez dersen olur " diye. O yüzden ağzımızdan çıkana dikkat etmemiz lazım. Ya da mesela hep kötüyü söyleriz sonra başımıza gelince de hep beni bulur zaten deriz. Bulur çünkü kötüye inanırırız. Ama napmamız lazım. Olumlu seyler söyleyip düşünmemiz lazım. Örneğin : ben zenginim, bana para gelecek. Refah içinde yaşayacağım. Bunu defalarca kez tekrarladığında hayatındaki değşime inanamazsın. Ya da ben güzelim ,özelim vs gibi şeyler demekte hayatını değiştirir. Çünkü beynimiz bilinçaltımız bize kök inançlarımızı yaşatır. O yüzden o kök inançları iyi olumlamalarla doldurmak lazım. Birde bazı insanların enerjisi yüksektir. Ne dese olur. Şom ağızlık da olur o bazen. Mesela eşimin enerjisi çok yüksek ağzından çıkan her şey gerçek oluyor ama ne hikmetse hep olumsuz şeyler çıkıyor. Negatif bakıyor :D başımıza gelmeyen kalmıyor. Bu arada bu olumlamalar günah değil. Çünkü isteklerimizi söylüyoruz. Ben genelde dua ediyorum. Sonra olumlama yapıyorum. Ve defalarca işe yaradı. Şimdide borçlarından ötürü ilk defa para olumlaması yapıyorum. Normalde para umrumda değildir. Ama artık borçlar dan sıkıldım. Bakalım tutar inşallah :D yani sürekli imkansız deme. Benimde bulaşık makinem olacak. Bende rahat edeceğim de. Hatta bulaşık makinesi koyulacak yere bak ve sanki orada makine varmış gibi hayal et. Biliyorum okurken sana komik gelecek ama bu bir gerçek ve ben çok kez karşılığını aldım. Elhamdülillah. Her şey Allah'tan. Ben sadcee istedim hayal ettim.
(1,032 puan) tarafından
Senden de inşallah canım
(4,222 puan) tarafından
Azkaban ben de hep olumlu düşünürüm ileriye yonelık hayalim olur oyle varsayarım yanı şöyle olacak boyle olacak diye gecırır im ıcımden.. Mesela ev alırsak cocuklar buyur esım banada araba alır Vs boyle dusunurum.. Elhamdülillah dusundugumden daha ıyı olur.. En onemlısı de elmdekılerle yetinmeyi her halimde mutlu olup sukretmenın mukafatını görürüm. Rabbım daha iyilerini nasıp eder yeterkı sabretmeyi insan.. Allah o kadar yardım edıyor işimizi kolaylaştırıyor aşikar görüyoruz esımle
(3,205 puan) tarafından
Allah, nasip etmeyeceği şeyin hayalini kudurmaz.
                                                 "Hz. Osman (ra)"
Güle güle kullan canım ☺️
0 oy
(3,283 puan) tarafından

Çok güzel canım benim güle güle kullan hayırlı olsun :)

(7,376 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️
(3,283 puan) tarafından
Kanaatkar insanları takdir ediyorum özellikle bayanları Allah gönlüne göre versin herşeyi
(7,376 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim eşim sağolsun o başımda olduktan sonra gerisi boş oluyor herşey yavaş yavaş yapıyoruz birlikte
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Güle güle kullan..... Benimde yoktu. Geçen ay aldık bunun 5 programlısını. Arada 200 TL fark vardı. Eğer imkanın varsa onu al. Bu arada çok memnunum. Aynı seri zaten benimkide. Bir de dikkat et satıcı Hepsiburada satıcısı olsun. Sorunsuz geliyor. Maşallah
tarafından
Kaç tl ye aldın canım
(7,376 puan) tarafından
3992 taksitle aldık canım
tarafından
Ayda kaç tl veriyorsunuz
(2,746 puan) tarafından
Süper güle güle kullan... Aynı seri ben memnunum. Deterjan olarak fairy platinium plus öneririm. Çok güzel yıkıyor.
(7,376 puan) tarafından
Deneyecem o deterjanı teşekkür ederim ayda tam bilmiyom ama 400 küsür herhalde canım
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım güle güle kullan inşallah bitanem
(7,376 puan) tarafından
(1,032 puan) tarafından
Rica ederim gülüm ne demek ❤️❤️❤️
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Güle güle can sağlığı ve ağız tadıyla kullan cnm.bende 6 yıldır evliyim bulaşık Makinesi yok parası olmasa yok derim memur kendisi maaşın yarısını ailesine veriyor eve gelince hiç birşeye gerek yok ilk zamanlar gerek yok ben almak dedi iki kişi için sonra alacak gibi oldu almadı umsrim alır yada ise girince ben Alaçam allh herkesi hayrlı düşünceli eşle karşılaştırsın cnm
(7,376 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim❤️
0 oy
tarafından
Çok güzel güle güle kullan
(7,376 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Çok güzel güle güle kullan ins
(7,376 puan) tarafından