0 oy
385 göst.
Aile kategorisinde (3,149 puan) tarafından

Kızlar benim eşinin ailesi ile hicbir zaman yıldızımız barışmadı iki kez boşanmanın eşiğinden döndük çocuğumuz için dayandım neyse su son 2 senedir mümkün mertebe evlerine hic gitmem yüzsüzlük yapıp gelirler yine çayım çorbam ne varsa paylaşırım eşim hatrına o olmasa günahıma kurban ederim şimdi karşılaştım eşime yemek götürmüştüm babası annesi geldi yasin hayırlı işler deyip gittiler sanki ben orda yokum lanet adam sabah benim hazirladigim yemeği yedi birde ben yokmuşum gibi davranıyor bende konuşmadım baktım yokum yinede göğsüme bi ağırlık çöktü nasıl daralıp kendimi eve attım bilmiyorum 1 ay a kalmaz dogumum var eve torun bahanesiyle gelecekler nasıl tahammül edeceğim :( :( 

2 Cevaplar

0 oy
(77 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bence yüz verme canım sende onlar nasıl davranırsa öyle davran soğuk dur.. Seni çooookk iyyii anlıyorum saygıda kusur etme diyen arkadaşlar var evet ama saygıda bir yere kadar bence hep biz ezik olucaz. Gelirler kocama saygım hoşgeldiniz kahve veya çay içermisiniz  derim isterlerse yaparım otururum hiç konuşmam.. 

(3,149 puan) tarafından
Yuz vermiyirum ama cok da zoruma gidiyor o kadar benden nefret ediyorsunuz hadi yıldırmak için evime geliyorsunuz birde hangi mideyle yaptığım yemeği yiyorsun ben su gebe halimle ölsem bi kap suyunu icmem birde ogluna torun geliyor birdaha heyecenliyiz diye yalan atıyorlar bu safda inanıyor ne zaman gözü açılacak bilmiyorum akşam geldi kizdigimi anladığı için seni seviyorum falan diyor onada üzülüyorum:(
(77 puan) tarafından
Canııım   sanki beni bana anlatıyorsun aynı durumdayız YAAA hamileyim dedim kaynanam isteyerek mi oldu istemeden mi dedi böyle şey denilirmi yaa kardeşinle konuştu geçen gün telefonda ben artık olmuşum 4 aylık kardeşi daha bilmiyor hamilediğimii bu nasıl bir meraksızlık ya telefon açsın söylesin ya.. Hiç sinirlenme boşver.. ❤️
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından

Sen yine saygıda kusur etme iyi kötü eşine evine ekmek getiren insana bakıp büyütmüş emekleri olan insanlar sen sana nasıl davranılıyosa hizmetlerini eder yoklarmış gibi davranırsın umursamazsın kapına düşmanın da gelse çevirme netice de senin annen babanla eşin de aynı durumda olabilirdi öyle bir durum da sen eşinden nasıl bir anlayış beklerdin o anlayışla yaklaş 3 günlük dünya senın hakkın geçsin onlara onların hakkı sana geçmesin Allah bilir işini 

(3,149 puan) tarafından
Canım benim annem babam evime gelmiyorlar ki bunlar yüzünden eşim o konuda acayip rahat 40 yılda 1 oda 2 saatliğine
(385 puan) tarafından
Tamam sen yine de kapına gelene hürmetini göster yoklarmış gibi davran hürmetini yap rahatsız olduğun kişilerle muhatap olma yine de uğurlarken ayağınıza sağlık geldiniz de uğurla kendileri utansın
(3,149 puan) tarafından
Keşke utansalar canım keşke

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 1,053 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,497 göst.
0 oy
31 cevap 1,351 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde hayrullahkubra (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 602 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu

377,159 soru

11,287,339 cevap

34,692 kullanıcı

...