+1 oy
1,054 göst.
Diğer kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Kızlar bazen insanları anlamıyorum ya sanki sosyal medya  olmassa hayat olmayacakmis gibi davranıyorlar ... patlama da o kadar kişi ölmüş ve yaralı var milet düşmüş  istagram la twitter in  pesine.... yazık gerçekten 

24 Cevaplar

+10 oy
(270 puan) tarafından
İnsanlar telefonlarında kendi internetlerinde problem  var sanıp sormuş ne var bunda ? Evet patlama oldu insanlar öldü  bak sende burda post açmışsın o zaman . Git sende ruhlarina yasin oku gönder burda boş boş gezme 
(2,297 puan) tarafından
Okumadığımı nerden biliyorsun canm. Kötü bisey mi dedim sanki linç tayfası yine geldi
(6,441 puan) tarafından
İyi bişeyde dememişsin hepimiz üzülüyoruz ama bende burada öğrendim YouTubea giremeyince  yazdım
(2,297 puan) tarafından
Ya istagram  twetwr icin dedim canm.kekse kapansa heosi
-Reklam-
+7 oy
tarafından
İnstagramin degil ama twitter in pesine dustum evet.

Anlik haber alabildigin baska bir mecra yok cunku.

Ac ulusal kanallari diziler goygoylar donuyor. Sosyal medya artik yuzyilin en buyuk haber alma araci. Benim pesine dusmem ondan. Belki bu sekilde bakarsan anlayabilirsin
tarafından
Çok haklısın kanalları açıyorum herşey olduğu gibi devam ediyo
Bi çok fenomen influencer hala link peşinde
Biz bile karnımızı doyurduk çayımızı içtik bisey olmamış gibi hayatımıza devam ediyoruz
Kahretsin
tarafından
Maalesef oyle. İnsanlar 10 dakika uzulup storylerinde yas postu paylasip devam ediyorlar. Kaniksadik en acisi bu. Ulusal kanallar zaten asla hicbisi vermiyor sacma sapan diziler dewam. Benim gibi haber almak isteyen merak edenler de twitter pesinde iste.
(2,297 puan) tarafından
Ben yeni öğrendim oda burda gördüm üzüldüm malesef Allah sonumuzu hayır etsin hergun bi olay yaşıyoruz
tarafından
Aminnn... Cok acı cok.
(909 puan) tarafından
Enik annesi artılar benden. Katılıyorum sana sosyal medya olmasa doğru haber alamıyacaz.
+1 oy
tarafından
Hemde ne yazık.... Sabahtan beri sosyal medya için açılan tüm postlar... 
(2,297 puan) tarafından
Hem burda hem etrafımda kişiler. Ya çok mu önemli bu sosyal medya
+1 oy
(6,209 puan) tarafından
Insanlar artık sosyal medya olmadan yaşayamıyorlar artık yani yemek yaparken temizlik yaparken bir yandan da telefon ellerinde sürekli oraya bakıp buraya bakıyorlar o kadar can gitmiş kimin umurunda Tek dert sosyal medya Çünkü insanların iletişimi artık kopmuş Sadece böyle storylerden mesajlardan milletin hayatını izlemek olmuş
(2,297 puan) tarafından
Malesef öyle olmuş canm .cok üzüldüm
0 oy
tarafından
malesef ki seffaf olarak herseyi ogrendigin haber kanallari degil ozellikle twitter ve youtube
(2,297 puan) tarafından
Çok şükür ihtiyacım yok canm.sadece gençleri yoldan çıkarıyor yuva yıkıyor başka da işe yaramıyor
(1,138 puan) tarafından
Yani ne yapmamız gerekiyor ecel işte oturup yasa bürünüp hayattan mi kopalım.hergun bir uerlerde birileri ölüyor.benim sosyal medya hesaplarım yok ama YouTube kullaniyorum.cunku canım sıkkın sorunlarım var ve çok yalnızım.faydali videolar sohbetler dinliyorum.evin içinde ses oluyor.ben de sorun ettim mesela.he keyfi saçma sapan videolar izleyenlere bişey diyemem ama oturup ta günlerce yas tutacak değiliz
(2,297 puan) tarafından
Youtube herkeste var bende açıp dini sohbetler dinliyorum ama kötüye kullanan var malesef.  Yas tutalım demedim ki yas tutulur bi durm gercekr2n
(1,138 puan) tarafından
Tamam da işte ben de diyorum hayat devam ediyor bir şekilde.hergün ölüm yaşanıyor insanların merak etmesi gayet normal.valla ben YouTube giremiyorum diye yazdım anca öyle öğrendim patlama olduğunu.
(2,297 puan) tarafından
Bende burda öğrendim. Allah yardım etsin herkese
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Evet maalsf öyle. Herşeyi kapatıp kurtuldum ben
(2,297 puan) tarafından
Çok şükür sadee buraya bakiyorm diğerleri yok hayatımda .. olmasında
0 oy
tarafından
Butun dunyalari sanal alem olmus tiplemeler
(2,297 puan) tarafından
Yazık gerçekten
0 oy
tarafından
Ben sadece olay hakkında bilgi almak için YouTube açılmasını istiyorum sabahtan beri merak ediyorum:(
(2,297 puan) tarafından
Bende merak ettim canm cromm dan okudum ama elimizden bisey gelmiyor ki .. dua etmekten başka
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Katılıyorum canım duyarsizlaştik
(2,297 puan) tarafından
Malesef öyle canm
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Çok normal sormaları çünkü haber alınamıyor hiçbir şekilde bilgi edinmeye çalışıyorlar neden bu kadar rahatsız oldun kendini sorgula bence 
(2,297 puan) tarafından
Niye sorgulayayım canm.kotu bisey mi dedim
(4,961 puan) tarafından
Niye sorgulasn bence ceset görme meraklilari kendini sorgulasin
(2,297 puan) tarafından
Ben görsem etkisinden çıkamam asla
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Sosyal medya olmasaydı patlamadan haberimiz olmazdı ben İnstagram üzerinden gördüm olanları yani bu gibi ani durumlarda hayat kurtarıcı sizi neden rahatsız etti onu anlamadım 
(2,297 puan) tarafından
Benim hayatımda yok ve olmasında.rahatsiz etmedi beni canm o kadar kişi ölmüş millet sosyal Medyaya giremiyor diye üzülüyor bu mu insanlık
(1,537 puan) tarafından
Hee yok canım meraktan belki şey yapıyorlardır keyfe keder kullanmak için tabi şimdi gereksiz ama gerekli olanda bişey teknoloji çağında yaşıyoruz herşeyi dijitalden öğreniyoruz kullanmayana saygı duyduğumuz gibi kullananada duymak gerekli
(2,297 puan) tarafından
Anladım canm
0 oy
tarafından
Tek tek post açmak yerine açılan postları okusalar anlayacaklar..onu geçtim hiç tv izlemiyorlar ysyın yasağı var ama altta son dakika yazıları geçiyor..onu geçtim akıllı telefonlarda haber uygulamaları otomatik olarak yüklenmiş oluyor orda bile yazıyor bu durum
(2,297 puan) tarafından
Evet bende de var gördüm çok üzüldüm  :(
0 oy
(12,903 puan) tarafından
İnsanlar soruyor çünkü artık MAALESEF tvlerden doğru haber alamıyoruz insanlarda haliyle sosyal medyaya yöneliyor olan bir çok şeyin üstü örtülüyor yayın yasağı getiriliyor tvde başka türlü gösteriliyor insanlarda sosyal medyanın aslında doğru bilginin peşine düşüyorlar 
(2,297 puan) tarafından
Anladım canm
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Canım heryerde yasak var millet merak edjyo yanı 
(2,297 puan) tarafından
Tamam da tv  yetmiyor mu
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin ölenlere. Eskiden okadar olay olurdu hiç görmedim sosyal medya kapanmasını TL bişey söylemiyor nedennn  şimdi kapanmış herşey.
(2,297 puan) tarafından
Amin canm Allah sabır versin ailelerine. Demek ki var bisey
0 oy
(315 puan) tarafından
Katılıyorum ne face ne instagram ne tiktok eşimde bende asla kullanmıyoruz mutluyuz huzurluyuz sosyal medya çok kişiyi değiştirdi insanlar yalana dolana çok alıştı vicdansızlaştı
(2,297 puan) tarafından
Malesef öyle oldu canm.sosyal medya yüzünden az kalsn yuvam yıkıyordu
(315 puan) tarafından
Çok oluyo en iyisi iki tarafta kullanmayacak hiç birini bizde sosyal medya kullanmak eşimle benim aramda boşanma sebebi
(2,297 puan) tarafından
Ikimizde kullanmıyoruz cnm.gerçekten kötü bir şey
(315 puan) tarafından
Ya mutlu evliliğin sırrı sosyal medya sız hayat:)
(2,297 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Yayın yasağı ve sosyal medya engellemesi olunca merak ediyor işte insanlar niye böyle oldu diye sorun bu aslında haber alınacak bir mecra bırakmadılar 
(2,297 puan) tarafından
Canm haber alıpta  napcaz olan olmuş canlar yandı bi kere :(
(1,529 puan) tarafından
Tamamda canım kim yapmış başka olma olasılığı varmı yani birde yıl başı yaklaşıyo yani insan korkuyor açıkcası bilgi almak istiyor insan ve buda bir haktır bence
(2,297 puan) tarafından
Allah yardım etsin ne diyiM  ki.. artk herşey E korkar olduk
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sosyal meydayayı ne üzerine kullandıgına baglı bemce en degerlı sey dıyebılrm benım ıcın bılgı kaynagım herseyımmm 
(2,297 puan) tarafından
Bu senin görüşün canm saygı duyuuirm ama ben pek sevmiyorum. Artk saçma sapan şeyler çıkıyor gerçekten ya.dun kaynnam in telefonuna baktım bozulmuştu tik tok var onda izliyor hep?? Kadının biri g.o.t.unu açmış göbek atıyor ya sen söyle ayıp deyilmi milleti tahrik ediyor zina ediyor
0 oy
(255 puan) tarafından
Canım sende buraya giriyorsun aynı şey işleri olabilir youtubrden ders çalışan çok insan var haberleri ordan takip edenler var ben mesela çünkü TV izlemiyorum 
(2,297 puan) tarafından
Ben twett istagram face den bahsediyorum
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Herkes merak ettiği için zaten soruyor canım hani insanlar nasıl oldu patlama nasıl oldu diye tek ogrenecegimiz yer sosyal medya 
(2,297 puan) tarafından
Bende merak ediyorm canm.sosyal medya dan kastım twett istagram face
(7,376 puan) tarafından
Hiç birini kullanmıyorum ama arkadaşım video atmış izlemez olaydım
(2,297 puan) tarafından
Bende yeni izledim  vatsaptsn aklım durdu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 387 göst.
20 Ocak 2019 Aile kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.