+1 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (643 puan) tarafından
Eşim öğlen evden çıktı iş aramaya ordan annesine gitmiş. Saat sekiz gibi mesaj attı abim birazdan eve gelecek diye. Bende tamam dedim. Akşam yemegide hazırdı. Eşime dedim ne zamn geleceksin. Cevap vermedi. Abin geldi sen ne zamn geleceksin dedim. Annemler bırakmadı dedi. Kacta gelirsin yemek hazır dedim ben yedim zırt pırt mesaj atma eşek zan altında kalıyorum dedi cevap yazmadım. Abisiyle yemek yedik yukarı çıktı abisi saat on hâlâ gelmedi. Gelince hiç konuşmamayi düşünüyorum. İşte olsa neyse abisiyle başbaşa yemek yemek zorunda mıyım. Abisi çok iyidir yemek hazırlama yedim dedi. Yemedigini bildiğim için hazırladım. Haksizmiyim sizce sinirlenmekte 

7 Cevaplar

0 oy
(509 puan) tarafından
Haklısın bence ayy sinir oluyorum böyle anne delisi erkeklere ya ooofff okudukca sinir oluyorum tövbe tövbe ya
(643 puan) tarafından
Annesine gitsin ona bişey demiyodumda saat kaç olmuş hâlâ gelmedi.
(509 puan) tarafından
Öyle ve birde verdiği cevaplar nasıl öyle
(643 puan) tarafından
Zaten cevabına ayrı sinir oldum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Abisini yollayıp niye gelmiyor ki. Madem gelmiycek abisinide annesine cagirsaydi
(643 puan) tarafından
Abisi annesine gitmiyo kardeşiyle konuşmadığı için.
(421 puan) tarafından
Bencede ne saçma bi durum olmus bu
0 oy
(181 puan) tarafından
O saatte sana da teklif etmesi gerekirdi gelmek ister misin diye abisi olsa da olmasa da.. 
(643 puan) tarafından
İş aramaya diye çıktı annesine uğramış oralara gitmisken. Ama annesine gidince dönmek bilmiyo böyle
0 oy
tarafından
kuzum anlamadim abisi neden sizde 
(643 puan) tarafından
Bizim ev dubleks üst katı boştu abiside karısından ayrılınca üst kata geldi. Bizde yemek yiyo çayını iciyo uyumaya üst kata cikiyo
0 oy
tarafından
Çok geniş kocan varmış 
0 oy
(118,978 puan) tarafından
ana kuzusu demekki
(643 puan) tarafından
Oyle maalesef.
0 oy
tarafından

Ay trip at benimde öyle canım sıkılır bekle bekle gelmeyince mesela şuan eşim işten geldi araba aşağıda aradim annesine gitmiş

Halbuki bugün işte beraberlerdi
(643 puan) tarafından
Geldi az önce hiç konuşmuyorum oda bişey olmamış gibi biseyler anlatiyo bana. Trip attığımızda anlamiyo.
tarafından
Aynı aynı yazmış çay içip geliyorum utanmadan halbuki direk eve gel dedim tamam dedi. Şimdi gelir birşey yok gibide konuşur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 130 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 499 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 321 göst.
15 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 656 göst.