0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar daha önce post açmıştım eşimin doğum.gunu için hazırlık yapmıştım yalnız kalmak istedim kimseye demedim görümceler hemen annemiz nerde flan demişlerdi neyse benim yakında doğumum var her gün bana gelip giden kaynanam bi anda ayağını benden kesti hiç bana gelmiyor tamam gelmesin gelmesinde niye bi anda böyle yapıyor anlamadım ki bende gitmiuorum zaten doğdu doğacağım ama anlamadım neden böyle yaptığını ona sorup cok ta önemliymiş gibi  kendini sanmasını istemiyorum eşim bu sefer annem niye gelmiyor diyor bu kadının amacı ne sizce böyle yapıp eşimle aramamı girmeye çalışıyor  

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinin dikkatini çekmeye calisiyo sanirim bi suçun yoksa boşver eşin de bişey diyemez 
(43 puan) tarafından
Çok değişikler rabbim benden esimden yuvamdan uzak etsin zaten son gunlerim birde ister istemez eşim sorunca ne bileyim ben tuhaf hissediyorum kadına birşey yaptığım da yok
tarafından
Bişey yapmiyosan niye öyle hissediyorsun ki boşver hiç kendini strese sokma bak benim bebeğim daha çok küçük olmasına rağmen çok dikkat ediyorum ben eşimin ailesinden hiç bişey görmedim Allah razı olsun eşimde çok iyi bazen böyle ters damarı tutuyor eşimin essek saati geliyo saçma sapan bişey için tartışmaya basliyo tartışmak istemiyorum diyorum konuşmaya devam edince devam etcek mısın diyorum bakıyorum hala soyleniyo telefonla konuşurken kapatıyorum ben hiç strese giremem kendi kendine tartış diyorum kapatıyorum yüzüne evdeysek gidiyorum bi işle uğraşıyorum sonra aklı başına geliyo hemen zaten yanına gidiyorum hiç bişey olmamış gibi davranıyoruz ikimizde hiiiccc kendini üzme bebeğini düşün
(43 puan) tarafından
Canım ben gurbetteyim ailemden kimse yanimda yok doğumum içinde malesef annemler hemen gelemeyecek mecbur kaynanam var oda böyle şeyler yapıyor böyle devam ederse zaten ben derim gelme diye
tarafından
Yok bacım demek istediğim gelme gitme falan diye bişey söyleme asla ben diyorum ki ne olursa olsun umursama bebeğini düşün rahatla hucbiseyi kafana takma yani
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gelırse ekıme gelmezse doguma artık nasip ya :D

(43 puan) tarafından
Ya gelmemesi zaten çok daha iyi zaten bana çocuğuma bi faydası yok ama ne bileyim insanlar çok değişik amaç ne anlamıyorum
0 oy
(683 puan) tarafından
Senin ihtiyaç duyduğun zamanda yanında olmamak için ön hazırlık yapıyor bence :)) 
(683 puan) tarafından
Aynen Allah kimseyi kimseyi muhtaç etmesin
(43 puan) tarafından
Amin canım.amin dua edin bana valla öylece kalakaldım
(683 puan) tarafından
Takma kafana öyle oluyo malesef insanlar senin ihtycn olduğunu farkettğinde hemen uzaklaşıyorlar sıkıntı yok bugünlerde geçer
(43 puan) tarafından
Inşallah canım sence ben nasıl davranayım.ona
(683 puan) tarafından
Beklentin olduğunu hissettirme   nötr ol ne soğuk ne sıcak. Sana söyleyecek Bi bahane bulamasın bana şöyle böyle dedi die ama içten içe de Bi huzursuzlansn anlasn senin herşeyn farknda olduğunu. Saygı sonsuz sevgi karşılıklı ben böyle düşünüyorum. Saygı da kusur etmem hiç bir zman ama sıcaklık samimiyet tek taraflı olmaz
0 oy
tarafından

Eşin sorsun madem nie gelmiyosun die :)

0 oy
tarafından
Gorumcelerin.needen annem nerde.diyo.sordu.orayi.anlamadim.cnm.

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 315 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 500 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,114 göst.