0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (2,303 puan) tarafından

Nasıl beşiğinde sallayıp uyumasını sağlarım ya ayaklarım kopyr uyutasıya :angel:

11 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
17 aylik hala öyle :) 
(7,791 puan) tarafından
Canim cocugun iyice uykusu gelince salla uzun sure sallayinca agriyo benimde iyuce uykusu gelince 10 dk da uyuyo asdf 10 sk kisa sure evet
(2,303 puan) tarafından
Aynn bırak tım ya sinir lndm zılryr şimdide yaaaa
(7,791 puan) tarafından
Gerçi 17 aylik iste kosuyo ediyo yoruluyo 8 aylik yorulmuyi da nasi uyusun. Egzersiz yaptir el kol oynat bari
(7,791 puan) tarafından
O sylar bizimde oyleyfi ay bide uyumazdi ams gecer cnm merak etme buyudun biraz daha iyi olur
(2,303 puan) tarafından
Ay o günleri 4 gözle bklym yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
18 aylık hala ayağımda. Hatta şuanda ayağımda :D
(2,303 puan) tarafından
Kız bnm kide sinirden kudurymm yaa
0 oy
(1,776 puan) tarafından
19 aylık kucağımda uyuyor kollarım kopuyor artık kilosunuda düşün söylemiyorum 
(1,776 puan) tarafından
Umarım devam etmez bizim kolikti ondan kaldı bu kucakta uyumak
(2,303 puan) tarafından
Maşallah cnm netcz bilmm
(2,098 puan) tarafından
Benimki de boynumu koklayarak uyuyo gözünden uyku akıyo gene uyumuyo başkasınıda istemiyo tek benim boynumda uyuyo :D
(2,303 puan) tarafından
Vayyy ne güzel kız ☺️
(2,098 puan) tarafından
Benimde çok hoşuma gidiyo ileride pişman etmez inşallah :D hahaha
0 oy
tarafından
Hiç sallamasan daha iyi değilmi canm uyku eğitimi ver kendi kendine uyusun
tarafından
Uyku danışmanlarından alabilirsin canm eğitimi
(2,303 puan) tarafından
Tmm cnm ya eşimde hic yardım etmz asla anca iş grrken onuda başına kaka ka o derce bnde yorlym ya
(2,303 puan) tarafından
Peki sen bana anlata blrmmsn ya senin ki nasıl uyurdu o zmn lar
tarafından
Uyku eğitimi hakkında bilgi vermemem kuzum maalesef sözleşme imzalqttılar bana . Benm kızım kolikti ilk 6 ay sürekli ayakta salladm sabahlara kadar daha sonra uyku eğitimi aldm insagram da irlandalı anne ismi ordan bilgi alabilirsin canm . Sayfanın burda reklamını yapmıyorm yalnış anlama tanımıyorm etmiyorm sayfadakileri , 3 haftalık paket aldm ordan kızım 18. Günde kendi kendine uyumaya başladı
(2,303 puan) tarafından
Tm tm cnm hic sorun değil cok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
2 yasina kadar ayagimda salladim uyanincaya kadar birakmazdim hemen uyaniyodu cunku 3 yasinda simdi 
(2,303 puan) tarafından
Ah ah bnde öle ayaktan inince hemen. Uynyr deli olym deliksiz uyuyan bebeklere ya
tarafından
Cocuk buyutmek cok zor sabir isi canim zamanla hersey yoluna giriyo ama o zamanlari gecirmesi var iste ama saglikli olsunlarda yeter herseye deger
(2,303 puan) tarafından
Evet cnm sağlık olsun da aslında eşim bana destek cıksa daha kolay olck ama oda calşym die bana atyr ya anca sever 5 10 dkk sonra verr
0 oy
(285 puan) tarafından
Bebeğinizi yorun uyuma stilini secemesin:) yatınca tak gitsin :) 
(2,303 puan) tarafından
Kız valla uykuyu sevmyr buna kalsa hic uyumyckk
0 oy
(2,593 puan) tarafından
21 aylık hala sallanarak uyuyor oğlum o dönemlerde özellikle gündüz uykularında sürekli ayağımda dururdu ancak öyle uzun uyuyordu çok çabuk uyanıyordu şimdi de hala deliksiz uyumuyor gündüz de illa ki uyanmalar yaşıyor
(2,303 puan) tarafından
Bnde öle ya netcem i şaştım anam ☺️
(2,593 puan) tarafından
henüz küçük sallamadan uyumaya daha kolay alışabilir canım intagramda türkan acar var onun postları varda bak istersen benim için geç ben niyetlendiğim de yürümeye başlamıştı kalkıp gidiyordu durmuyordu :D
(2,303 puan) tarafından
Tmm cnm hemen bakayım ☺️
0 oy
(189 puan) tarafından
Ya bebeğim geç oldu çok uğraşdık doktor ilaç üzüntüler yaşadık.çok şükür hamileyim 19 haftalık olduk.çok şükür Allahıma.ama böyle postlar görüyorum ya öyle özeniyorumki çabuk olsada ayağım kırılana kadar sallayayım gece uyutmasın beni hasretim yani.Allah hepimizin bebeğini bizlere bağışlasın.haylrlı evlatlardan olsun sizin bebeğinizde benim için öpersiniz onu
(2,303 puan) tarafından
Ah kuzum Bn. Ahh hayırlısı ile gelsn bebegin ❤️ inşallah olunca sende anlrsn gercekten cok zor kardeşime bnde derdim o bnden 1 ay önce doğum yapmıştı bnde derdim ne olck die ** öle dmekle olmyr mş ☺️
(189 puan) tarafından
Ağustosda yazarım bende)))))))))))))
(2,303 puan) tarafından
Tmm görcem senide kuzum inşallah ❤️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kendi kendine uyumasını ayağında ritim değiştirerek sağlayabilirsin instagram varsa turkan acarin videolarını tavsiye ederim 
(2,303 puan) tarafından
Ya baktım ama birsürü var hangisi o
(4,853 puan) tarafından
Sayfası açık zaten canm 88,7b takipçisi olan
(2,303 puan) tarafından
Tmm cnm cok saol
0 oy
(561 puan) tarafından
Arkadasimin kizi 3 yaşında agustos te 4 olacak hala ayaklarinda salliyo :D 
(2,303 puan) tarafından
Yok artık ☺️
(561 puan) tarafından
Vallaha :D
(2,303 puan) tarafından
Yazık ya ☺️
(561 puan) tarafından
Malesef :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 200 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
0 oy
9 cevap 198 göst.
0 oy
13 cevap 269 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu

378,098 soru

11,316,980 cevap

34,762 kullanıcı

...