0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Aslında kaynanamı seviyorum ama evde 3 görünce var en büyüğü benimle yaşıt onlar olmasa ben geçinirim kaynanala ama artık çok yoruldum üzülen ben oluyorum eşime yansityorum aramız hep onlar yüzünden açılıyor ben de mi bir sorun var bilmiyorum ısınamadım bir türlü her kaynanamlara gittiğimde gorumcem LAF sokuyor bana hem yemeğe çağırıyorlar hemde yemeği bana sorup e şunu yapalım dediğimde o pahalı bu pahalı sanli paraları yok gorumcem de ev de ne varsa onu yapalım falan diyor o zaman bana niye soruyorsunuz pazar günleri de hep çağırırlar ben gitmek istemem dün de plan yaptık sabahtan bebegimizde alıp avm ye gidicez oynatalim diye arıyor  beni kayinpdr hazırla emiri gotircem bize diyo meğersem eşimle konuşmuşlar o da bisey dememiş ben de baya bir tepki verdim planımız var di niye demedin diye sonra geldi ama vermedik biz getiririz dedik iste gittik onlara benim için şey diyolar 8 yasinda gorumcem var babasıyla o bu kadın bırakmadı seni alalım vermedi falan bizde çocuğu onlara bırakalım gezelim madem dedik ben öyle soylicektim eşimde işimiz var ayseyle dedi eve geldiğimizde kaynanam madem gezcektiniz söyleseydiniz dedi oğluna şöyle bana niye söylüyon eşimde tutturmuş bize gelin niye gelmiyonuz muhabbetlerine hemen kaynanamda salı günü geliriz dedi eve gittik ben de eşimle kavga ettim bugün daha görüştük salı ne alaka sürekli görüşmek istiyorlar geçen hafta da aynı şeyi yaptılar sanki bütün hayatım onlar benim de ailem var çevrem var off böyle tepki verince de eşim küstü bana napcagimi şaşırdım onlar resmen gözümde kararmış kocamda farketti ama istemiyorum da böyle olmasını 

2 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Hem yemege cagirip hem ne istersin diye sorup istedigini soyleyincede pahali muhabbeti midemi bulandirdi
(27 puan) tarafından
Evet ya yok tavuk pahalı ayran yapıyolar sandım yoğurdu harcamayalım zaten salataya koyduk aynı günde bir sürü laf isiyuorm sonra niye gelmek istemiyorsun diyolar ya napiyim siz böyle yapıyonuz ne tavsiyeme uyuyorlar sürekli bir muhalefett ben onları evimde nasıl agorliyorum onlar beni nasıl ağırlıyor
(3,141 puan) tarafından
Aynen benimde ++++++
(7,972 puan) tarafından
Bu kadar saçmalik görmedim yerinde olsam hayatta gitmem bidaha
Kubra askm muckss
(27 puan) tarafından
Gitmek istemiyorum zaten ama bir gün gitmesem ikinci gün çağırırlar gitmesem kötü ben olurum eşimin diyemediklerini ben dediğim için beni kötü biliyolar kayınpederim zaten beni sevmediğini çok hissetiriyor hep ben suçluyum oğullarını dolduyorum ama eşimde de suç bak beni kötü etme diyorum ben söyleyemiyorum ki diyor e bak seninle kavga ediyoruz iste 8 senedir bu adam beni tanıyamamış ona gore davranamıyor ay çok doluyum var ya annede hep beni suçluyor
-Reklam-
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Niye soruyorsunuzki ucuzundan yapin o zaman birseyler de sende aa olur mu hepsi ayni 2 gune bir görüşeceksiniz yoksa gerseyine nasıl soksunlar burunlarini
(7,253 puan) tarafından
Öyle canim bazen anneme 2 3 hafta gitmedigim oluyor haftada 1 mutlaka kaynanamlara gideriz onda bile laf vuruyor kiz unutmus bizi görmeyeli diye ki kizim cabuk alisan bi cocuk degil girdigi ortamda biraz sakin kalir sonradan alisir kime gitsek öyle hep ama anlamiyorlar iste
(27 puan) tarafından
Aynen Bana da öyle diyolar onları sevmediğimden değil ki gitmek istemiyesim gittiğimde sen laf sokarsan kızın laf sokrsa kocası zaten her gordugunde laf sokuyor  alışamadım onlara içim almıyor resmen ya su 2 hafta da nefret ettirdiler kendilerinden sonra yüzüme yansıyor kocama yansıyor ağlamak istiyorum ya Biktim bunlardan
(7,253 puan) tarafından
Aynen bende sevmedigimden degil canim ama zorla itiyorlar gidince kaynanam kipirdamaz cay kahve bulasik hepsini ben yapar toplarim birinde yine ordayiz bulasiklari topladim kahve yaptim k babam cay demledin mi diye bana soruyor sanki ev benim tamam tabiki yaparim ama kendi icerde oturup bekleyince sinirim bozuluyor e kahveyi bulasigi yapiyorum hem gel mutfaga iki sohbet edelim hemde bir yandan en azindan cay suyu koy yani koyamiyormusun dicen ondan degil ama öylece misafir gelmis gibi oturuncada benim sinirim bozuluyor
(27 puan) tarafından
Aynı şeyi bende  2 buyik görünce ve kaynana varken yapıyorum insanı ***** yerine koyyilar herşey birlikte yapınca güzel
(7,253 puan) tarafından
Iste insani sinir ediyor bu durum beraberce girseniz biriniz yikasa biriniz durulasa biriniz kahve koysa ne guzel sohbet ede ede yaparsiniz ama öyle olmuyor iste

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 68 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Emirimherseyim (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 475 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,278 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 354 göst.
28 Nisan 2024 Aile kategorisinde Unalgll (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 727 göst.