0 oy
724 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar  kaynanamın yaptığına bakın siz olsanız ne dersiniz???  Konuya geçiyorum 

... ben eşim görümcelerim ve kaynnam  oturyorduk  öyle eşim birden dedi anne fatmayı 3 günlüğüne abisi gile gönderecem kafa dinlesin dedi.nasilsa kızların gelmiş evde tekte kalmazsın oda gitsin abisinin evine hem çocuklar da çok kalabalık olmuş ev çocuklar kavga ediyor falan .. Kaynnam da dedi ki eşime kızlarım ancak çocuklarıyla ilgilenir evi kim temizleyecek yemek dır iş güç kim yapacak ben tek mi yapacam dedi... bende sadec3 dedim iş icin mi göndermiyosun sustum eşime baktım gözlerim doldu:( kaynnam kalktı gitti diğer odaya kayinbabama demiş fatma demiş ben sizin hizmetçiniz miyim yeter artk bu nedir abime gidemeyecek miyim falan ...Allah tan görümcelerim yanımdaydı yoksa doğru diyor anne  derdi  .ben kaynnami allah'a havale ettim eşime de dedim en kısa zamanda çıkacam bu evden tamma dedi  moralim çok bozuk 

28 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Bunların nesli tükensin ya iğreniyorum artık boş kafalılar 
tarafından
Tükenmiyo malesef:(
(913 puan) tarafından
Keşke öyle olsa da ne tükenecek şuan aramizda bile var emin ol ilerde böyle kaynana olacak olan. Oğlum en cok beni sevsinle başlıyor bence herşey sonra devami..
tarafından
Aynen öyle. Eşim annesini sevmiyor oda kıskanıyor zaten
(286 puan) tarafından
Malesef tukenmedigi gibi artis gosteriyolar canimm benim
tarafından
Valla bundan sonra tavis vermem
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayyy seytannn yilannn suna bak nasil yalan demis git kiz sen abine ne pokyerseyesin kizlari varmis iste yapsinlar hepsi 
tarafından
Sorma mihri eşim babasıyla konuşmuş anne iftira atmış demiş ve eş şimdiye kadar yaşanan herşeyi anlatmış kayınbaba anlayışlı dır demiş size ev eşya alıp ayircam . Eşimde dedi braz sabret gitme abine ablalarım gitsin evine  seni göndercem o zaman annem görsün..
tarafından
Kocan arkandaysa bekle ozaman canim hersey hakkimda hayirli olur insallah
tarafından
Amin.  Evet arkamda çünkü oda haksızlığa uğruyor görüyor herşeyi
(144 puan) tarafından
Bunun farkında olması çok iyi
tarafından
Eskiden bilmiyordu şimdi herşey biliyo ve savunuyor beni
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Valla kaynana ile açılan postta en çok hak verdiğim post sahibisin.. Allah'tan eşin tamm demiş bazı öküz ler annem istemiyor gitme falan diyecek kapasitede .. canım Allah sabır versin kendi kızına kıymaz el kızı diye ezerler vicdansilar 
tarafından
Teşekkür ederim cnm.ben herşeyi kabul ederim ama iftiraya gelemiyorum ya ben bisey demedim gidip  ne demiş babaya .brni kötülemek icin  Görümceme dedim dedi ben sana saitlik yaparım babama söylerim dedi .. gerçekten kaynnam haksızlık yaptı
0 oy
tarafından
Hani diyorki bize kim hizmet edecek az yesinde kendine hamal tutsun smlak kariii
tarafından
Niye kızları var çalışsın. Akşama kadar ben yapiyorm herşeyi.  Yeni  yatağa giridm inanır mısın
tarafından
İnanırım aşkım inanirim halt yemiş kaynanan gitmicekmisin abine
tarafından
Eşim dedi kızlar gitsin evine sonra git.  Tatile gelmişler
tarafından
Ya sabır gülüm ya sabır
tarafından
Sabrediyorum çok şükür rabbime bu günlere  de . Sonunda eşim görüyor herşeyi
0 oy
tarafından
Böyle bir şey yasanmasaymis ama bir yandan da iyi ki olmuş diyorum eşin belki bu sayede süreci hızlandırır senin adına üzüldüm canım ama maalesef ne yapsak yaranamayız 
tarafından
Zaten eşim de bahane arıyordu onalra.ben bunu anladım sadece iş icin bu evdeyim
0 oy
(476 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin kaynanaya
tarafından
Aklı var canm  saf görünümlü şeytan
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Artik gozunu acsin bu gelinler kaynana yanina gitmeyin acin gozunuzu dretin gidin gerekirse ev acana kadar gelmeyecem deyin kocalariniza
tarafından
Bak ne güzel dedin bizim özel günümüz yok rahatımız yok .inslaah biran önce ayrılırız
(7,407 puan) tarafından
Insallah♡♡♡♡
tarafından
Dua et  olurmu
(7,407 puan) tarafından
Insallah abla gonlune gore versin Allah bi evin olsun seninde♡
tarafından
Amin Allah razı olsun canım benim
0 oy
(5 puan) tarafından
 Vicdan önemli. Din, dil, ırk ayrımındanda önce geliyor. Bir insanda vicdan olucak. 
tarafından
Tabiki de kalmaz yetimin ahida zordur canım.
(5 puan) tarafından
Sen gönlünü ferah tut canım benim. Allah görüyor
tarafından
Tabiki de Rabbim yeter bana
(5 puan) tarafından
❤️❤️❤️
tarafından
♡♡♡♡♡♡♡
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Kaynananın eli ayağı tutuyorsa çok saçma biz köe miyiz yapsın valla brnşm kaynana da o kafadan delirtiyor beni birlik oturmak bana çok yanlış geliyor zaten benimde kışın geliyor tahammül edemiyorum artık 
tarafından
Eli tutuyor her iside yapıyor kız. Ev yok diye birlik yaşıyoruz
(1,327 puan) tarafından
Benimki de öyle bahane ediyor ama gerekirse o otursun sen çık benim kendi evim o bizde kalıyor ama bu sene o kadar artık delirtti ki dedim ben kiraya çıkıcam artık sen otur tek başına
tarafından
Bizi köle olarak görüyor lar kendi kızlarıda var bunu unutuyor lar .biz e ve alacaklar cikacam
(1,327 puan) tarafından
Çok iyi yaparsın canım valla bu hayata onları memnun etmeye gelmişiz sanki
tarafından
Kendi kızlarına da diyor hizmetçi deyilsiniz söyle yap böyle yao
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Yazık gerçekten çok yazık insanlığına analığına tükürülesice 
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Allah bildikleri gibinyapsin kizlar kralice gelinler köle sanki pis mikroplar. 

buna benzer olanndan bende de var birtane 
tarafından
Allah sana da yardım etsin cnm
(4,152 puan) tarafından
amin kuzum bnde altli ustluyum amaan biktim valla
tarafından
Altlı üstlü de işkence gerçek ten
(4,152 puan) tarafından
maleseff Allaha havale ettim artik ins Rabbim cikis yolu gosterr ne diyim
tarafından
Bende ettim
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Oh canım inşallah tez vakitte kendi evine çıkarsın 
tarafından
Inşaallah canm
0 oy
tarafından
bu konunu gündemde tut. madem eşin tamam demiş. ev bakın abinlere gitmekdense. konu eskidikce unutulur
tarafından
Görümceler gitsin kinusacaz bu konuyu asla unutmam
tarafından
görümcelerin burdayken bile eşine ev araştır yavaştan yavaştan. Bulunca annenlerle konuşuruz de
tarafından
Kayınbaba demiş ben alaçam eşim de diyor bekle bakalım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Gelini Hizmetçi olarak gören zihniyet kaçıncı yüzyıldayız hala bitmedi arkadaş deli çıkacam ya. Kendi kılzarını da kaynanaları öyle diyormu acaba sesi çıkıyo mu o zaman. Eli ayağı tutuyorsa eşşek gibi yapsın evin işini. Kızlarının çocuğu var da senin yokmu baksın torunlarına kozları yapsın işi gücü. Aahh bu insanlar bana denk gelmiyor ki ağzının payını veriyim. İster kardeşime ister anneme istediğimde giderşm bırak kaynanayı kocam ds karışamaz. Ama ilte bir oturuyorsunuz. Hata ta başta yapılıyor. İnşallah bir an önce kendi evine çıkarsın cnm. 
tarafından
Kendi kızlarına diyor kaynanaya hizmet etmeyin evleri ayrı zaten inşaallah bende ayrılcam
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ayrılırsan rahatlarsın canım bende ayrılıyorum hafta sonu cikicam insallah çok zor ya hep iş yaptırma peşindeler zaten
tarafından
Ayrılcam ınslalah  artk yeter .
(1,618 puan) tarafından
Kaç senedir berabersiniz canim
tarafından
7 yıldır canım
(1,618 puan) tarafından
Bayağı olmuş canım kendi evine geçmek senin de hakkın bugün ben gittim temizledim evimi yarın da gidicem o kadar hevesliyim ki bi an önce evime geçmek istiyorum çok heyecanlıyım
tarafından
Rabbim huzurla mutlulukla oturmayı nasip etsin canm. Senim adına çok sevindim. Darısı başıma inşallah
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Su eski zamanlardaki kaynana bu yontulmamaıs bu zamana gelmiş.aynı babannem 
tarafından
Ne yapsalarda kenidlerine onlar kaybediyor
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Resmen boş teneke kadın yaaa belki artikbi ayağınız çukurda Konuştuğunuza biraz dikkat edin Allah  korusun elden ayaktan düşsen bu laflarından  dolayı kız bakmak istemicek
tarafından
Ben bakarrdm ama bu hareketin den sonra asla bakmam
(4,114 puan) tarafından
Şöyle kaynanalar hadı nasıl cennete gitsin. Sorsan kimseyi begenmezler
tarafından
Bizde onları beğenmiyoruz
0 oy
(12,775 puan) tarafından
Bütün o Fatma dedi denilenler kaynananın aklına gelmiş çünkü gerçekten demen gerekenleri o bile biliyor kimse kimsenin hizmetçi değildir g.ötune güvenmiyorsa kızlarını ağırlamasın o gitsin kızlarının evine ayrıca misafir geldiler diye yiyip içip oturmak diye bir şey yoktur her şey önüne hazır gelsin isteyen otele tatile gider 
tarafından
Görümceler gelince oturur bende hizmet ederim çünkü kaynnam izin vermiyo çalışsınlar
(12,775 puan) tarafından
Allah sorsun hesabını ne diyim. Tez zamanda inşallah kendi evine çıkarsın canım
tarafından
Amin cnm saol
0 oy
tarafından
Yazık ya düşünceye bak sanki sen insan değilmisin nasl insan bu
tarafından
Beni hizmetçi görüyor
0 oy
(4,114 puan) tarafından
Esın dıyememısmı Fatma hızmetcınızmı  dıye.. Kızları ne..... Yarıyormus acaba