0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Kızlar 2 oğlum var.. Biri 2bucuk yasında birisi 7 aylık. Daha önce bahsettmiştim eşim calısmıyor. Kuş takıntısı var hergun kuşa gidiyor. Bize benm ailem yardımcı oluyor. Kira faturalar borclar cocukların bezi maması ev alışverişi artı eşimin sigarasınıda almak durumunda kalıyorum.. Neyse bu beni faceden silmiş durduk yere telefonunu alıp baktım benm ailemide silmiş teyzemi kuzenimi falan. Messengerde öberilenler grubunda Bi kaç evli kadın cıkıyor ama bunu engellemişler profili gözükmüyor kendimden girip baktım. Ben bunca yükü herseyi tek basıma göğüslerken bu ne yapmış olabilir o kadınlar niye cıkıyor bizi neden silmiş kendisi hala bu saat olmuş uyuyor hersey benm üzerimde cok bunaldım artık evde bana da Bi yardımı yok hiç kafayı yemek üzereyim ayrıldım gittim yine care değil büyük cocugum evimizi istiyor oyuncaklarını istiyor durmuyor annemlerde ben ne yapacağım bilmiyorum cok bunaldım :(

15 Cevaplar

+1 oy
(11,405 puan) tarafından
Canim kusura bakma da senin ailen size bakıyorsa sen neden kocanı besleme gereği duyuyorsun git ailenin yanına madem kocalik ve babalık yapmıyor ailenin yanında daha huzurlu olursun
(100 puan) tarafından
Bütün düzenim evimde cocuklarımın esyaları VS. Oğlum Baska yerde durmuyor burnumdan getiriyor evimize gidelim diye. Bu gidişle onu göndereceğim herhalde
(11,405 puan) tarafından
Bi cocuk pedagogundan yardım alabilirsin kuzum kolay bi süreç değil ama bu şekilde sen mutlu değilsin unutma bi anne mutlu değilse cocuk da mutlu olamaz alışır zamanla ama destek al yanlış anlama beni ama böyle ömür geçmez olan sana olur
(81 puan) tarafından
Yaso srn niye cocugu yolluyorsun, bence oyle birsey yapma, sonra cok üzülürsün, esyalarini istiyors git evden al gel, zamanla cocuk yeni duzene alisir, sonra cocuk buyuyunce sana sorar,kardesimi aldin baktin da bana mi bakamadin der, yapma sakin, yollama cocugu, pedagogdan yardim al
(100 puan) tarafından
Cocugumu asla yollamam ondan bahsetmedim zaten. Cocuklarım benim için hersey den önce gelir. Onu derken eşimi evden yollayacağım demek istedim
(81 puan) tarafından
Ben yanlis anladim o zaman, en guzeli o, yolla gitsin ama evde kira galiba, yine annenlere kulfet, annenlere sorun olmazsa acaba onlarin yanina mi tasinsan
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Cok zor bi durum Allah yardımcın olsun annen baban karşısına alıp adam akilli konuşsa 
(100 puan) tarafından
Babam yok zaten annemgil konustu. Tamam diyor calısacagım bende defalarca konustum ertesi gün aynı..
0 oy
(9,661 puan) tarafından
Vur kıçına tekmeyi zatdn herşsyi sen yapıyomuşsun ekstra zarara gerek yok 
(100 puan) tarafından
Sabredeym düzelsin diye bekliyorum ama sonu öyle olacak gibi
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kov evden gitsin faydası yok ki zararı ile bari ugrasma

(100 puan) tarafından
Kovsamda gitmez adam akıllı sorun cıkartır gecen gun eve almadım kapıyı tekmeleyip polis çağır diyor
0 oy
(421 puan) tarafından
Kuş beyinli diyesin bu ne rahatlık ya
(100 puan) tarafından
Aşırı rahat cok bunaldım artık herseyi düşünmekten
(421 puan) tarafından
Boşanmayı düşünmüyor musunuz ? O facebook ta neler karıştırdığı belli değil bi şekilde ulaşabilseniz delil olur elinizde
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Onu evden at sen gitme ne fark eder ha o evdeyken sana bakmış ailen ha yokken hiç farkı yok en azından sigara parası vermek zorunda kalmazlar sen gitmek çocuklarının düzenini bozmak yerine onu gönder zıbarıp yatacaksa ne diye evlenmiş sana da o çocuklara da kıymış 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Evinize git davani ac esin gitsin zaten ailen yardim ediyomus ayni duzen devam edin uzaklastirma da alirsin gerekirse ne b*knyerse yedin.
0 oy
tarafından
Bu adamin size hiçbir faydası yoksa  boşa gitsin bacim hem senin ailen yardım edecek oda erkeğim diye ortaliktami gelecek 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Sen gitme evden onu yolla ozaman zaten sanki bı faydası var ne fark edicek ha kalmış ha gitmiş
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Küçük çocuk heryere alışır canım oyuncaklarını da götür gittiğin yere. Ama böyle sorumsuz bir adamla ömür geçer mi, bilemiyorum. Rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Allah  iyi ede  boşansana herşeyi  senin  tarafından gelip  oluyorsa  o ne halta  yarıyor  keşke  2. Çocuğu  yapmasaydın  canım  
0 oy
(634 puan) tarafından
Madem evinin geçimini ailenin desteği ile sağlıyorsun kocan da bilinçli olarak çalışmıyorsa hiçbir sağlık sorunu olmadığı halde çalışmıyorsa ve vki olarak kuşlarla ilgileniyorsa sana manevi destek vermiyorsa Bir de üstüne kadınlarla görüş düğünden seni aldattığından şüpheleniyorsan bu da demektir ki eşine ihtiyacın yok sırf çocuğun oyuncaklarını özlüyor diye buna katlanmak mecburiyetinde değilsin biliyorum çok zor ben senin yerinde olsam kendime bir artı bir bir ev tutarım çocuklarımla birlikte bir düzen kurarım ailen o zaman da sana destek olur eşinde ne b** yerse yesin
0 oy
tarafından
Kbakma ama kocan iyi alışmış sizinkileri enayi yerine koymaya. Yuzsuzzz bide sizi mi engellemiş pess artık. Hem suçlu hem güçlü. Birde yetmezmiş gibi milletin karısına kızına mi bakiyir pis sapikkk.  Ayrıl yoluna bak. Bu adamdan sana da çocuklarına da hayır gelmez. Çocuk bunlar ağlar ağlar susar daha çok küçükler asıl dertler buyuyunce başlayacak herşey bezle mamayla bitmiyor . Ne güzel ailen destek oluyor sende işe girer çalışırsın gül gibi bakarsın çocuklarına , sırtındaki kamburdan kurtulunca yaşama sevincin de gelir. Allah yardımcın olsun. 
0 oy
(465 puan) tarafından
2 buçuk yaşındaki çocuktan bahsetiyoruz eyleyemiyomusun sanırsın 10 yaşında adam hazır parayla ev gecindirememis çocuğu gönderecem diyorsun 
(100 puan) tarafından
Canım göndereceğim yorumumu okumuşsun keske altındaki yorumu da okusaydın. Kocamı evden göndereceğim yazdım dün. Çocuğumu değil.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 334 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde Annesizim (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 593 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
10 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya02 (879 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bayanefendi (1,826 puan) tarafından soruldu

381,356 soru

11,417,113 cevap

34,968 kullanıcı

...