0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Başımı alıp gidesim geliyor artık yaşamak istemiyorum herşeyden herkesten hayatan biktim ben bu hayati kendim için bir gün bile yaşamadım  hep başkalarini mutlu etmek için yaşadim hep başkalari için yaşadim çok sevdim aşık oldum aylem başkasinia verdi  piskopatin tekine annesi sinden babasindan şidet gördüm kendi zaten hep döver  babası beni taciz ederdi hep kizimi emzirirken gözüyle taciz ederdi evin içinde hizmetçi gibi hizmet ederdim yinede yaranamadim bin defa ayleme şığındım beni yine geri yoladilar babam bnaa birkes bile babalik yapmadi çocuklari çocuklari birak gel dedi  insan evladini birakirmi bir genç kızlığım bile yok 15 yaşimda evlendim  çocukluğumu bile çaldilar hayatimi hayalerimi artik yaşamak istemiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(1,929 puan) tarafından
Çocuklarını da al sığınma evine git canım kimseyle görüşme sadece yavruların olsun yanında 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim kolaylık versin 
0 oy
tarafından
Devlete sığın 
(2 puan) tarafından
Gittim siginma evine arayip beni ikna edip aldilar geri
tarafından
Sende ikna olma aklını kulln
(612 puan) tarafından
He bence de ya hayret bişey. İkna olmuş.. Saçmalığa bak, geri dönüyorsa razısın o zaman
0 oy
(267 puan) tarafından
Çocukların varmış onlar için yaşamaya devam et kadın sığınmaya git 
0 oy
tarafından
Kendine ve çocuklarına yapıcağın en büyük iyilik çocuklarını alıp başka şehirde kadın sığınma evine yerleşmek 
0 oy
tarafından
Teyzem 30 yıl sonra dayanamadı boşandı. Bir zaman sonra sığınacak yerin varsa insanın kafası almiyormus teyzem öyle der
0 oy
tarafından
sen gidersen cocuklar o gitmek istedigin yerde buyur o yuzden kendini kaybetme ama oradan kurtulmak icin de bir cozum bul cnm Allah kolaylik versin
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 423 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 147 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,431 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 386 göst.
19 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,702 soru

11,481,327 cevap

35,105 kullanıcı

...